Powierzchnia

Wymarzona działka - Sulejówek - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 11 ogłoszeń
Działka w Sulejówku z Mpzp ! Jedno/bliźniaki

Działka w Sulejówku z Mpzp ! Jedno/bliźniaki

399 000 zł

Sulejówek - Dzisiaj o 12:38

1 041 m² - 383.29 zł/m²
Działka budowlana posiada MPZP blisko PKP

Sulejówek - 17 maja 2026

900 m² - 361.11 zł/m²
Urokliwa działka budowlana w Sulejówku.

Sulejówek - 11 maja 2026

3 347 m² - 298.78 zł/m²
HIT! Działka usługowa pod park handlowy Sulejówek

Sulejówek - Dzisiaj o 08:41

4 270 m² - 850.12 zł/m²
Ogrodzona działka, gotowa do budowy, Sulejówek

Sulejówek - 03 maja 2026

950 m² - 850 zł/m²
Działka Sulejówek ulica Wspólna

Sulejówek - 27 kwietnia 2026

3 600 m² - 1000 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana z mediami i ogrodzeniem

Sulejówek - 27 kwietnia 2026

2 000 m² - 375 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Pancerniak Sulejowek

Sulejówek - 12 maja 2026

300 m² - 100 zł/m²
Przepiękna działka budowlana 4591 m², w kompleksie zieleni

Sulejówek - 28 kwietnia 2026

4 591 m² - 762.14 zł/m²
działka ul. Francuska (tylko 350 m od PKP / SKM Sulejówek Miłosna)

Sulejówek - 25 kwietnia 2026

571 m² - 963.22 zł/m²
Sprzedam działkę

Sulejówek - 18 maja 2026

914 m² - 711.16 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam działkę rod

Sprzedam działkę rod

55 000 złdo negocjacji

Grabina - 12 maja 2026

369 m² - 149.05 zł/m²
Dzialka Warszawa Wesola 2000 m2 dobra 59 41/3

Warszawa, Wesoła - Dzisiaj o 10:33

1 998 m² - 895.9 zł/m²
Miejsce pod FOOD TRUCK LODY– Warszawa Stara Miłosna (duży ruch, parking, gotowe pod zarabianie)

Warszawa, Wesoła - Odświeżono dnia 19 maja 2026

60 m² - 40 zł/m²
wynajmę mały placyk

Warszawa, Wesoła - 15 maja 2026

4 m² - 125 zł/m²
Działka zabudowana , pow. 602 m kw Warszawa-Wesoła

Warszawa, Wesoła - Odświeżono dnia 07 maja 2026

602 m² - 1976.74 zł/m²
Działka budowlana 1000m2 Wesoła ul. Korzeniowa

Warszawa, Wesoła - 22 kwietnia 2026

1 000 m² - 1120 zł/m²
Działka budowlana 964 m² – Zakręt, ul. Ciekawa | zielona okolica blisko Warszawy

Zakręt - 18 maja 2026

964 m² - 550 zł/m²
Wynajmę działkę - plac 1600/3200m2, Sulejówek trasa Terespol i Lublin

Zakręt - 18 maja 2026

3 200 m² - 0.78 zł/m²
Grunt Inwestycyjny Na Sprzedaż – Warszawa Wesoła (Stara Miłosna)

Warszawa, Wesoła - 16 maja 2026

13 900 m² - 395.68 zł/m²
MPZP - Media - Asfalt - Budynek - Armii Krajowej - PKP

Warszawa, Wesoła - 07 kwietnia 2026

705 m² - 929.08 zł/m²
Działka mieszkaniowo-usługowa 1200m2

Okuniew - 08 maja 2026

1 200 m² - 600 zł/m²
Ustawna działka w spokojnej okolicy, PKP, usługi, Sulejówek/Halinów

Długa Szlachecka - 17 maja 2026

1 200 m² - 416.67 zł/m²
Działka, Warszawa

Działka, Warszawa

2 618 000 zł

Warszawa, Wesoła - 02 maja 2026

2 618 m² - 1000 zł/m²
Działka Stara Miłosna, gotowiec inwestycyjny,  3 mieszkania. Okazja

Warszawa, Wesoła - 25 kwietnia 2026

161 m² - 3099.38 zł/m²
Wynajmę utwardzony plac na działce o wym. 92X42 m - Strefa przemysłowa

Długa Kościelna - 06 kwietnia 2026

3 800 m² - 2.08 zł/m²
REZERWACJA Działka ROD Konik

REZERWACJA Działka ROD Konik

115 000 złdo negocjacji

Nowy Konik - 08 maja 2026

500 m² - 230 zł/m²
Działka budowlana 1200 m² w spokojnej okolicy

Izabela - 19 maja 2026

1 200 m² - 491.67 zł/m²
Działka budowlana Budziska- 30 km do Warszawy

Budziska - 12 maja 2026

1 293 m² - 270 zł/m²
Działka pod inwestycję przy S17

Izabela - 30 kwietnia 2026

7 114 m² - 320 zł/m²
Działka 1014m2 Warszawa-Wesoła os. Stara Miłosna + dom modułowy 35m2

Warszawa, Wesoła - 07 maja 2026

1 014 m² - 1459.57 zł/m²
Działka z domem, Stara Miłosna, Wesoła - Trakt Brzeski 3

Warszawa, Wesoła - 23 kwietnia 2026

1 414 m² - 777.93 zł/m²
Działka budowlana w kameralnej okolicy blisko Warszawy

Budziska - 06 maja 2026

1 500 m² - 300 zł/m²
Działka budowlana z budynkiem w atrakcyjnej cenie

Długa Kościelna - 18 maja 2026

996 m² - 502.01 zł/m²
Działka 1020 m2 w cichym zakątku Michałówka!

Michałówek - 25 kwietnia 2026

1 020 m² - 441.18 zł/m²
Działka z medja i warunki zabudowy  na sprzedaż

Michałówek - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 000 m² - 250 zł/m²
działka z warunkami zabudowy dom lub bliźniak, przyłącza gaz, woda

Michałówek - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 439 m² - 350 zł/m²
Działka w Wesołej z dostępem do mediów

Warszawa, Wawer - 29 kwietnia 2026

1 200 m² - 1665.83 zł/m²
Działka z pozwoleniem na budowę skąpana w zieleni

Długa Kościelna - 24 kwietnia 2026

6 868 m² - 145.46 zł/m²
Działka budowlana w spokojnej okolicy Hipolitów

Hipolitów - 26 kwietnia 2026

959 m² - 559.96 zł/m²
Działka budowlana w spokojnej okolicy

Halinów - 29 kwietnia 2026

1 167 m² - 539.85 zł/m²
Działka z gotową inwestycją i PnB