Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Rumsko - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka budowlana 500 m2 Rumsko dostęp do drogi, gwarancja wodociagu

34 000 zł

Rumsko - Odświeżono dnia 11 maja 2026

500 m² - 68 zł/m²
Działki Rumsko, dostępne dla każdego, już od 800 zł/miesiąc!

Rumsko - Odświeżono dnia 17 maja 2026

500 m² - 70 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Główczyce NA SPRZEDAŻ – Działka budowlana 3395 m² + Działka dojazdowa z centrum 589 m²

Główczyce - Odświeżono dzisiaj o 14:42

3 395 m² - 105.45 zł/m²
Działka usługowo budowlana k.Łeby 1158m.kw pełne media Izbica Główczyce gotowy biznes

Główczyce - 02 maja 2026

1 158 m² - 241.8 zł/m²
Działka budowlano usługowa Izbica 11 km od Łeby jezioro Łebsko

Główczyce - 02 maja 2026

826 m² - 180.39 zł/m²
sprzedam las 3,47 ha

sprzedam las 3,47 ha

3 782 300 złdo negocjacji

Wielka Wieś - 19 maja 2026

34 700 m² - 109 zł/m²
Działka zabudowana, uzbrojona przy głównej drodze!

Żelazo - 12 maja 2026

2 100 m² - 151.9 zł/m²
Działki rolne możliwość zabudowy .Pojezierze Słowińskie . Rzeka .Morze

Żelkowo - 08 maja 2026

3 001 m² - 14.66 zł/m²
DZIAŁKI BUDOWLANE  w Smołdzinie z widokiem na Rowokół

Smołdzino Poligon - 14 maja 2026

1 000 m² - 147 zł/m²
Działka na sprzedaż

Szczypkowice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

800 m² - 100 zł/m²
Działka nad Bałtykiem wies Łokciowe-rekreacja/docelowo budowlana-SUCHA

Łokciowe - Odświeżono dnia 15 maja 2026

771 m² - 115.29 zł/m²
Atrakcyjne działki budowlane nad morzem – Smołdziński Las

Smołdziński Las - Dzisiaj o 07:52

6 000 m² - 180 zł/m²
Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem k.Łeby

Izbica - 07 maja 2026

1 133 m² - 131.51 zł/m²
Działka na sprzedaż

Działka na sprzedaż

170 000 złdo negocjacji

Gardna Wielka - 19 maja 2026

3 009 m² - 56.5 zł/m²
Działka nad Jeziorem Gardno (gm. Smołdzino)

Gardna Wielka - 03 maja 2026

2 070 m² - 216.91 zł/m²
Działka Izbica 9687 m2

Działka Izbica 9687 m2

215 000 złdo negocjacji

Izbica - 12 maja 2026

9 687 m² - 22.19 zł/m²
Duża działka z MPZP, widok na jezioro i wydmy | potencjał inwestycyjny

Izbica - 19 kwietnia 2026

8 200 m² - 45 zł/m²
Działka 0,62 ha | Pobłocie | Przy drodze wojewódzkiej nr 213

Pobłocie - 29 kwietnia 2026

6 200 m² - 35 zł/m²
Bięcino Działka z warunkami zabudowy, 1851m2

Damnica - 16 maja 2026

1 851 m² - 88.6 zł/m²
15 minut do Słupska, Wiklino

Wiklino - 27 marca 2026

800 m² - 110 zł/m²
Działki Budowlane Przy Lesie Państwowym

Łebień - 29 kwietnia 2026

1 339 m² - 51.53 zł/m²
urokliwe działki STRZYŻYNO z WZ, gm. Damnica, pow. słupski

Strzyżyno - 10 maja 2026

1 000 m² - 77 zł/m²
Działka budowlana 945 m2 - CECENOWO (koło Łeby)

Cecenowo - 26 kwietnia 2026

945 m² - 70 zł/m²
Dzialki łąki Głuszynko 4km od wezla S6

Głuszynko - 13 maja 2026

24 000 m² - 5.83 zł/m²
Atrakcyjna Nowa działka blisko Słupska!

Zagórzyca - 22 marca 2026

1 000 m² - 85.5 zł/m²
Działka budowlana  .Zielona Oaza,

Działka budowlana .Zielona Oaza,

126 000 złdo negocjacji

Grąsino - 26 kwietnia 2026

2 243 m² - 56.17 zł/m²
70zł/m,dz. budowlana, 9km Słupska, 13km do morza

Karzcino - Dzisiaj o 18:44

1 002 m² - 69.86 zł/m²
Działka budowlana o powierzchni 1212 m² z dojazdem utwardzonym

Potęgowo - 18 maja 2026

1 212 m² - 72.61 zł/m²
Działka usługowa–Darżyno gm. Potęgowo–Świetna logistyka

Potęgowo - 12 maja 2026

5 119 m² - 95.72 zł/m²
Sprzedaż połowy bliźniaka – stan deweloperski – Potęgowo

Potęgowo - 10 maja 2026

965 m² - 435.23 zł/m²
Atrakcyjna działka Rowy, ul. Malinowa zabudowa mieszkaniowa/letniskowa

Rowy - 18 maja 2026

1 233 m² - 494.73 zł/m²
Ośrodek Rowy duży Kompleks 12 domków 2500 m2

Rowy - 15 maja 2026

2 415 m² - 695.65 zł/m²
Działka budowlana nad morzem | przylega do ściany lasu | MPZP

Rowy - 29 kwietnia 2026

529 m² - 699.43 zł/m²
Działka 2,8 ha, Sąborze, 4 km od Słupska, z warunkami zabudowy

Sąborze - 16 maja 2026

28 000 m² - 17.86 zł/m²
Działka w Sąborze 0,9 h, 4 kilometry od Słupska

Sąborze - 16 maja 2026

9 100 m² - 11.54 zł/m²
Działki Rowy Dębina

Dębina - 16 maja 2026

625 m² - 766.4 zł/m²
Działka nad morzem, bardzo atrakcyjna lokalizacja- Dębina!!

Dębina - Odświeżono dnia 07 maja 2026

900 m² - 333.33 zł/m²
Działka budowlana 956 m² w malowniczej wsi Dębina

Dębina - 27 marca 2026

956 m² - 481.17 zł/m²
Działka budowlana w Dębinie!

Działka budowlana w Dębinie!

425 000 złdo negocjacji

Dębina - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 323 m² - 321.24 zł/m²
Działka budowlana nad morzem, 1000m2 , Machowinko koło Ustki ( MPZP)

Machowinko - 01 maja 2026

1 000 m² - 130 zł/m²
Widokowa działka budowlana 1057 m2

Widokowa działka budowlana 1057 m2

150 999 złdo negocjacji

Wicko - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 057 m² - 142.86 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Rumsko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon