Cena/m²

dom - Podlaskie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 339 ogłoszeń
Siedlisko działka zabudowana Dom do remontu strefa podmiejska Białystok

540 000 zł

Skrybicze - 05 maja 2026

1 801 m² - 299.83 zł/m²
Działka Lewickie, 5 min. od Białegostoku, idealna pod budowę domu

Lewickie-Stacja - Odświeżono dzisiaj o 14:57

1 120 m² - 218.75 zł/m²
Kraina Kryształowej Wody - Działki w Płaskiej - MPZP

Płaska - 10 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Niemal 13 hektarów pod Wiżajnami! - Klimatyczne siedlisko rolnicze

Grzybina - 20 maja 2026

129 795 m² - 5.62 zł/m²
Ziemia Działka budowlana 876 m² | WZ

Białystok - 09 maja 2026

876 m² - 222.6 zł/m²
działka budowlana 1359m2 ul. Plażowa / Sabina Białystok

Białystok, Skorupy - 15 maja 2026

1 359 m² - 220.01 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Atrakcyjne Działki Budowlane Z Wz  6 Km Od Białegostoku | Bezpośrednio

Kudrycze - 27 kwietnia 2026

738 m² - 170 zł/m²
REZERWACJA Działka budowlana 1002 m² – świetna pod zabudowę

Białystok - 01 maja 2026

1 002 m² - 138.72 zł/m²
Na sprzedaż: 2 duże działki nad rzeką Marychą, ok. 4 km od Sejn

Sejny - Odświeżono dnia 21 maja 2026

13 000 m² - 12.31 zł/m²
Działka z domem , las

Łozowo - 08 kwietnia 2026

6 026 m² - 33 zł/m²
3 działki z warunkami zabudowy w Pasynkach!

Pasynki - 16 maja 2026

1 068 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana o powierzchni 3005 m²

Białystoczek - 12 maja 2026

3 005 m² - 38.27 zł/m²
Działka Ignatki 1286 m²+ pozwolenie i projekt domu

Ignatki - 15 maja 2026

1 286 m² - 349.92 zł/m²
Działka budowlana z MPZP Białystok/ Dojlidy/ Stanisławowo

Stanisławowo - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 200 m² - 400 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana - 933m2 ul. Miłosza (os. Staniszewskiego)