Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Nowe Miasto-Folwark - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Działki budowlane z WZ blisko plaży i zalewu 1000m2, 3000m2 i 7618m2

140 000 zł

Nowe Miasto-Folwark - 12 maja 2026

3 000 m² - 46.67 zł/m²
Działka 1350 m² przy zalewie Sona, Nowe Miasto

Nowe Miasto-Folwark - Dzisiaj o 12:40

1 350 m² - 281.48 zł/m²
Super Rekreacja pod Warszawą nad zalewem w nowym mieście

Nowe Miasto-Folwark - 15 maja 2026

700 m² - 24.29 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana z WZ oraz z Nowym domkiem OKAZJA

Miszewo B - 27 kwietnia 2026

1 000 m² - 185 zł/m²
Syndyk sprzeda działkę niezabudowaną w Miszewie B, gm. Nowe Miasto

Miszewo B - 20 kwietnia 2026

12 009 m² - 13.49 zł/m²
Działka na sprzedaż

Nowe Miasto - Odświeżono dnia 20 maja 2026

1 200 m² - 54.17 zł/m²
2 działki 1010m2 lub 2020m2 nowe miasto prąd  woda  ogrodzenie blaszak

Nowe Miasto - 10 maja 2026

1 010 m² - 118.81 zł/m²
Sprzedam działkę z warunkiem zabudowy 4 358 m2,

Nowe Miasto - 09 maja 2026

4 358 m² - 66.54 zł/m²
Anielin Wyjatkowa Działka z Panoramą na zalew Nowe Miasto - Folwark

Nowe Miasto - 06 maja 2026

1 300 m² - 192.31 zł/m²
Syndyk sprzeda działkę niezabudowaną w Nowym Mieście

Nowe Miasto - 20 kwietnia 2026

30 m² - 78 zł/m²
Sprzedam działki budowlane Wladyslawowo Nowe Miasto

Władysławowo - 17 maja 2026

1 000 m² - 65 zł/m²
Działka budowlana z domkiem / 1227 m2 / Grabie, Gmina Nowe Miasto

Grabie - 19 maja 2026

1 227 m² - 277.1 zł/m²
Działka z WZ w otoczeniu lasów, spokojna okolica

Grabie - 09 maja 2026

3 000 m² - 60 zł/m²
Działki z leśnym klimatem obok jeziora | 1300-2600

Nowe Miasto - 19 maja 2026

1 300 m² - 84.62 zł/m²
Duża działka w Latonicach. Prąd i wodociąg. Wz

Latonice - 24 kwietnia 2026

3 000 m² - 40 zł/m²
Sprzedam działki kolo Jońca

Sprzedam działki kolo Jońca

100 złdo negocjacji

Grabie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana 1250 m² z pozwoleniem i rozpoczętą budową

Grabie - 30 kwietnia 2026

122 m² - 1639.34 zł/m²
Działki z Wz w Latonicach gm Nowe Miasto

Latonice - 06 maja 2026

1 200 m² - 48.33 zł/m²
Działka z prądem w Latonicach

Latonice - 24 kwietnia 2026

3 290 m² - 39.51 zł/m²
Sprzedam siedlisko/działkę

Sprzedam siedlisko/działkę

239 000 złdo negocjacji

Szczawin - 13 maja 2026

4 800 m² - 49.79 zł/m²
Piękna duża działka w otoczeniu lasu, blisko zalewu. Warunki zabudowy.

Szczawin - 10 maja 2026

2 173 m² - 64.43 zł/m²
Piękna działka w leśnym otoczeniu, blisko zalewu. Warunki zabudowy.

Szczawin - 10 maja 2026

1 231 m² - 63.36 zł/m²
Urokliwe siedlisko z dala od zgiełku miasta

Rostki - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 394 m² - 100 zł/m²
Działka rolno-budowlana 3008 m² – miejscowość Janopole, gm.Nowe Miasto

Janopole - 11 maja 2026

3 008 m² - 99.4 zł/m²
Sprzedam działkę!!!

Sprzedam działkę!!!

99 000 złdo negocjacji

Królewo - 23 kwietnia 2026

3 600 m² - 27.5 zł/m²
Sprzedam siedlisko

Sprzedam siedlisko

330 000 złdo negocjacji

Królewo - 06 maja 2026

1 830 m² - 180.33 zł/m²
Działka leśna 5400m2 pod Cieksynem

Tomaszewo - 18 maja 2026

5 400 m² - 9.07 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

79 950 złdo negocjacji

Adamowo - 18 maja 2026

1 401 m² - 57.07 zł/m²
Działka budowlana 900 m² – Adamowo, gm. Nowe Miasto rekreacyjna okazja

Adamowo - 10 maja 2026

900 m² - 83.33 zł/m²
Działki budowlane Adamowo 50 km od Warszawy

Adamowo - 28 kwietnia 2026

2 000 m² - 95 zł/m²
Piękna Działka Z Wz – Popielżyn Górny

Popielżyn Górny - 29 kwietnia 2026

1 000 m² - 95 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną 500 m² – Joniec

Joniec - 09 maja 2026

500 m² - 190 zł/m²
Sprzedam działkę z domkiem – idealne miejsce na azyl, przy lesie!

Karolinowo - Odświeżono dnia 19 maja 2026

800 m² - 156.25 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1093m2 z pozwoleniem na budowę domu.

Popielżyn-Zawady - 14 maja 2026

1 093 m² - 98.81 zł/m²
Działka rekreacyjna

Idzikowice - 17 maja 2026

1 000 m² - 75 zł/m²
Działka 1500 m2 z Wz – Szumlin

Szumlin - 29 kwietnia 2026

1 500 m² - 90 zł/m²
działka budowlana– 1836 m² – Bruliny, gm. Świercze

Bruliny - 17 maja 2026

1 836 m² - 76.25 zł/m²
Działka budowlana 1323 m² Bruliny – media przy działce, 1h od Warszawy

Bruliny - 04 maja 2026

1 323 m² - 89.95 zł/m²
Działka 1000m2 Joniec-Kolonia koło Płońska

Joniec-Kolonia - 13 maja 2026

1 000 m² - 95 zł/m²
działka rekreacyjna 2 domki (budowlana) Joniec-kolonia

Joniec-Kolonia - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 000 m² - 400 zł/m²
Sprzedam działkę 2900m

Modzele-Bartłomieje - 12 maja 2026

2 900 m² - 80 zł/m²
Sprzedam działkę 4828m2 nad Wkrą z prawem zabudowy domem mieszkalnym.

Popielżyn-Zawady - 14 maja 2026

4 828 m² - 94.45 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Nowe Miasto-Folwark i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon