Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Hektary - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana przy Zalewie

Działka budowlana przy Zalewie

230 000 zł

Siewierz - 12 maja 2026

670 m² - 343.28 zł/m²
Działka nad zalewem pod dom jednorodzinny

Siewierz - 21 kwietnia 2026

650 m² - 353.85 zł/m²
Działka rekreacyjno – budowlana z domkiem letniskowym w Siewierzu

Siewierz - 23 marca 2026

1 626 m² - 285 zł/m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

100 000 złdo negocjacji

Przeczyce - Odświeżono dnia 16 maja 2026

700 m² - 142.86 zł/m²
Przeczyce - domek letniskowy nad jeziorem, działka rekreacyjna

Przeczyce - 09 maja 2026

500 m² - 238 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż/promocja

Przeczyce - 04 maja 2026

800 m² - 150 zł/m²
Działka rekracyjna Przeczyce

Działka rekracyjna Przeczyce

69 000 złdo negocjacji

Przeczyce - 29 kwietnia 2026

400 m² - 172.5 zł/m²
Działka budowlana 1099 mkw. - w malowniczej okolicy

Przeczyce - 29 kwietnia 2026

1 099 m² - 181.98 zł/m²
Działka rekreacyjna Przeczyce

Działka rekreacyjna Przeczyce

79 000 złdo negocjacji

Przeczyce - 16 maja 2026

300 m² - 263.33 zł/m²
Działka 1000m2 ul .Nadbrzeżna

Boguchwałowice - 13 maja 2026

1 000 m² - 220 zł/m²
Działka budowlana 1000 m², Ujejsce, MPZP, media w drodze

Dąbrowa Górnicza - 06 kwietnia 2026

1 000 m² - 289 zł/m²
Blisko Pogorii 4 !! Z opcją podziału ! Objęta MPZP! BUDOWLANA !!

Warężyn - 06 maja 2026

2 260 m² - 132.74 zł/m²
Widok na Pogorię !! Objęta MPZP! Ostatnia działka BUDOWLANA !!

Warężyn - 19 kwietnia 2026

2 368 m² - 76.01 zł/m²
Działka 6 879 m² | U + MN | media | potencjał inwestycyjny

Dąbrowa Górnicza - 14 kwietnia 2026

6 879 m² - 76.32 zł/m²
Działka Pogoria lV

Kuźnica Podleśna - 11 maja 2026

3 354 m² - 178.89 zł/m²
Działka blisko lasu sosnowego!Z gotowym pozwoleniem na budowę!

Siewierz - 27 kwietnia 2026

776 m² - 251.29 zł/m²
Działka, Toporowice

Toporowice - 04 maja 2026

911 m² - 230.52 zł/m²
Działka budowlana Siewierz Centrum

Działka budowlana Siewierz Centrum

250 000 złdo negocjacji

Siewierz - 24 kwietnia 2026

1 402 m² - 178.32 zł/m²
Działka budowlana Siewierz, 42m długa 26m szeroka

Siewierz - 22 kwietnia 2026

1 089 m² - 274.56 zł/m²
Działki rolne w na terenie wiejskim

Brudzowice - 21 kwietnia 2026

13 858 m² - 4.4 zł/m²
Sprzedam las sosnowy 15500m2 Siewierz powiat Będzin

Kolonia Główna - 21 kwietnia 2026

15 503 m² - 8.39 zł/m²
Działki budowlane,3za 399tys,Toporowice,Mierzęcice

Toporowice - 07 maja 2026

900 m² - 166.67 zł/m²
Dąbie Chrobakowe Gm Psary działka budowlana przy lesie Top lokalizacja

Dąbie - 21 kwietnia 2026

1 038 m² - 216.76 zł/m²
Gm. Psary Dąbie Chrobakowe działka budowlana 8 ar (1 z 3 działek)

Dąbie - 20 kwietnia 2026

816 m² - 180.15 zł/m²
Piekne dzialki Malinowice -obok jezior- bezposrednio -15 min Katowice

Dąbie Chrobakowe - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 250 m² - 230 zł/m²
Na sprzedaż działka 1,059 ha – Dąbie, ul. Dolna 92 (gm. Psary)

Dąbie - Odświeżono dnia 11 maja 2026

2 200 m² - 84.09 zł/m²
Zbuduj dom i miej własny las!

Chruszczobród - 04 maja 2026

3 944 m² - 70.92 zł/m²
Wyjątkowa działka 1017 m² | Pogoria IV – Antoniów

Dąbrowa Górnicza - 09 kwietnia 2026

1 017 m² - 392.33 zł/m²
Działki na sprzedaż Sadowie

Sadowie - Odświeżono dzisiaj o 08:14

924 m² - 178.57 zł/m²
Działka budowlana 23x52, Mierzęcice ul. Sosnowa

Mierzęcice - 27 kwietnia 2026

1 186 m² - 198.99 zł/m²
Ostatnia działka na sprzedaż - dzielnica Sikorka, Dąbrowa Górnicza

Chruszczobród - 17 kwietnia 2026

700 m² - 160.5 zł/m²
Działka budowlana z widokiem na jezioro Pogoria

Dąbrowa Górnicza - 28 kwietnia 2026

1 211 m² - 907.51 zł/m²
Działka rolno-budowlana pod miastem, 2191 m²

Malinowice - 12 maja 2026

2 191 m² - 114.1 zł/m²
Duża działka inwestycyjna przy DK86

Duża działka inwestycyjna przy DK86

1 864 016 złdo negocjacji

Malinowice - 10 maja 2026

10 472 m² - 178 zł/m²
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną --- Malinowice

Malinowice - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

2 000 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana przy lesie cisza działki premium

Malinowice - 21 kwietnia 2026

873 m² - 226.23 zł/m²
Chruszczobród działka budowlana

Chruszczobród - 06 maja 2026

408 m² - 88.48 zł/m²
Sprzedam działkę budowlana 2907 m2

Sprzedam działkę budowlana 2907 m2

210 000 złdo negocjacji

Chruszczobród - 01 maja 2026

2 907 m² - 72.24 zł/m²
Działki idealne pod budowę domu

Malinowice - 13 maja 2026

610 m² - 291.8 zł/m²
Dąbrowa Górnicza Sikorka Piękna i szeroka 31m

Dąbrowa Górnicza - 08 maja 2026

1 044 m² - 450.19 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Hektary i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon