Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Dreństwo - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 9

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Sprzedam działkę 2500 m.  nad jeziorem Dręstwo  woj.podlaskie.

Sprzedam działkę 2500 m. nad jeziorem Dręstwo woj.podlaskie.

448 000 złdo negocjacji

Dreństwo - 19 kwietnia 2026

2 500 m² - 179.2 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Grunt rolny – Lipowo !!!

Lipowo - 28 kwietnia 2026

108 505 m² - 5.53 zł/m²
Działka z domem w sercu zielonej Suwalszczyzny

Sejny - 10 maja 2026

14 000 m² - 42.86 zł/m²
Ładna działka budowlana

Sejny - 13 maja 2026

906,50 m² - 109.21 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Dreństwo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon