Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Ciepielów Kolonia - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działki budowlano-rolne Ciepielów-Kolonia

Działki budowlano-rolne Ciepielów-Kolonia

240 000 złdo negocjacji

Ciepielów Kolonia - Odświeżono dnia 19 maja 2026

34 000 m² - 7.06 zł/m²
Nieruchomości gruntowe Gardzienice, Pcin

Ciepielów Kolonia - 28 kwietnia 2026

18 200 m² - 6.43 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka 1 ha przy asfaltowej drodze plus 1 ha działkę sąsiednią

Jasieniec Solecki - 26 kwietnia 2026

10 000 m² - 8.9 zł/m²
Działka rekreacyjna z dala od zabudowań.

Świesielice - 11 maja 2026

4 400 m² - 4.5 zł/m²
Działka budowlana nad Iłżanką.

Działka budowlana nad Iłżanką.

61 500 złdo negocjacji

Kawęczyn - 11 maja 2026

1 200 m² - 51.25 zł/m²
Działka budowlana 3000 m2 w Siekierce gm. Chotcza

Siekierka Nowa - 05 maja 2026

3 000 m² - 26.33 zł/m²
Działka w spokojnej okolicy, miejsce na Twój dom

Siekierka Nowa - 27 kwietnia 2026

3 100 m² - 32 zł/m²
Działka budowlana 29 ar-media asfalt spokojna okolica, Kroczów Większy

Kroczów Większy - Odświeżono dnia 04 maja 2026

2 900 m² - 32.07 zł/m²
Działka w części budowlana - w cichym zakątku

Wólka Dąbrowska - 24 kwietnia 2026

14 500 m² - 8.9 zł/m²
Działka inwestycyjna 6 351 m² – Zwoleń, przy mPARK | MPZP

Zwoleń - 15 maja 2026

6 351 m² - 229 zł/m²
Działka na sprzedaż 8600m2

Działka na sprzedaż 8600m2

80 000 złdo negocjacji

Zwoleń - 21 kwietnia 2026

8 600 m² - 9.3 zł/m²
Działka 1.52ha przy drodze asfaltowej Zwoleń Przyłęk Janowiec

Zielonka Stara - 17 maja 2026

15 229 m² - 7.88 zł/m²
Siedlisko z domem i zabudowaniami gospodarczymi – 4000 m² – Brzezinki Stare gmina Tczów

Brzezinki Stare - 18 maja 2026

4 000 m² - 112.5 zł/m²
Sprzedam działkę rolno/budowlaną

Zwoleń - 18 maja 2026

10 800 m² - 6.94 zł/m²
Działka budowlana 4700m2

Zwoleń - Odświeżono dnia 16 maja 2026

4 700 m² - 29.79 zł/m²
Działka 1400 mkw na skraju lasu wraz z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego

Zwoleń - 07 maja 2026

1 400 m² - 107.14 zł/m²
Grunty rolne 4,56 ha

Grunty rolne 4,56 ha

350 000 złdo negocjacji

Zwoleń - Odświeżono dnia 26 kwietnia 2026

60 800 m² - 5.76 zł/m²
Zwoleń, Wiślana, działka 4591 mkw

Zwoleń, Wiślana, działka 4591 mkw

300 000 złdo negocjacji

Zwoleń - 24 kwietnia 2026

4 591 m² - 65.35 zł/m²
Działka budowlana , 30 arów, szeroka 37m

Zwoleń - 21 kwietnia 2026

3 022 m² - 72.47 zł/m²
Działka koło Zwolenia - 14900 m

Zwoleń - 28 kwietnia 2026

14 900 m² - 20.1 zł/m²
Działka 5100m2 pod lasem, siedlisko cisza spokoj

Osuchów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

5 100 m² - 9.31 zł/m²
Wólka Zamojska - Sprzedam działkę budowlaną pod lasem - 7km do Wisły

Wólka Zamojska - 22 kwietnia 2026

864 m² - 56.71 zł/m²
Działka w Lipa Krępa 81

Lipsko - 25 kwietnia 2026

2 463 m² - 76.74 zł/m²
Działka rolno-budowlana 0,99h Pasieki gmina Ciepielów

Pasieki - 15 maja 2026

9 900 m² - 4.55 zł/m²
działka w otulinie lasu 25 km od centrum Radomia

Kopiec - 23 kwietnia 2026

2 100 m² - 37.14 zł/m²
Owocujący sad wiśniowy z domkiem letniskowym

Boiska Kolonia - Odświeżono dnia 06 maja 2026

21 000 m² - 11.9 zł/m²
dom z działką i zabudowaniami gospodarczymi

Wierzchowiska Pierwsze - 06 maja 2026

4 000 m² - 50 zł/m²
Działka budowlana - Mszadla Stara

Działka budowlana - Mszadla Stara

88 000 złdo negocjacji

Mszadla Stara - 17 maja 2026

11 594 m² - 7.59 zł/m²
Gmina Rzeczniów sprzeda działkę budowlaną nr 150/6 w Marianów

Marianów - 08 maja 2026

1 912 m² - 21.44 zł/m²
Gmina Rzeczniów sprzeda działkę budowlaną nr 150/3 w Marianów

Marianów - 08 maja 2026

1 914 m² - 21.42 zł/m²
Gmina Rzeczniów sprzeda działkę budowlaną nr 150/7 w Marianów

Marianów - 08 maja 2026

1 912 m² - 21.44 zł/m²
sprzedam działkę rolną z lasem 1.94 h

Lucimia - 20 kwietnia 2026

19 400 m² - 1.55 zł/m²
Działka rekreacyjna z ROD- 320 m2 murowany domek

Aleksandrówka - Odświeżono dnia 14 maja 2026

320 m² - 243.75 zł/m²
Działka budowlana (WZ bezterminowe) z mediami + las! Pow.8221m2

Drożanki - 04 maja 2026

8 221 m² - 23.11 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną, Karszówka, Gmina Gózd

Karszówka - 17 maja 2026

1 300 m² - 50 zł/m²
Dzialka 1320 m2 33x40

Wólka - 14 maja 2026

1 320 m² - 60.53 zł/m²
Piękna działka budowlana, Wólka Łagowska

Wólka Łagowska - 04 maja 2026

4 046 m² - 41.77 zł/m²
Działki Dębniak gmina Kazanów

Dębniak - 27 marca 2026

1 185 m² - 42.19 zł/m²
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczm typu stodoła

Brześce - 03 maja 2026

800 m² - 161.25 zł/m²
Sprzedam działke 3,9 ha

Pająków - 18 maja 2026

39 000 m² - 13.33 zł/m²
Działka budowlana Pająków

Pająków - 10 maja 2026

1 502 m² - 62.58 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Ciepielów Kolonia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon