Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Bydgoszcz - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 97 ogłoszeń
sprzedam działkę ROD

sprzedam działkę ROD

75 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

266 m² - 281.95 zł/m²
Bydgoszcz | Projekt Deweloperski | 109 Mieszkań | Pum 4 202 M²

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 17 maja 2026

3 749 m² - 2400.64 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Sikorskiego ul. Horodelska

Bydgoszcz - 17 maja 2026

408 m² - 122.55 zł/m²
Działka ROD FORMET Bydgoszcz/Lisi Ogon - bez pośredników

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

360 m² - 348.61 zł/m²
Działka ROD Wyczółkowskiego

Działka ROD Wyczółkowskiego

50 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

350 m² - 142.86 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Przy Zaporze w Tryszczynie

Bydgoszcz - 19 maja 2026

372 m² - 400.54 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka rekreacyjna z domkiem - 3 pokoje

Bydgoszcz - 16 maja 2026

540 m² - 212.96 zł/m²
Działka ROD Camping Bydgoszcz Janowo

Bydgoszcz - 17 maja 2026

303 m² - 491.75 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Benedy Szwederowo

Bydgoszcz - 19 maja 2026

370 m² - 121.62 zł/m²
ROD Sasanka | Prądy | media całoroczne | 304 m2

Bydgoszcz - 04 maja 2026

304 m² - 325.66 zł/m²
Rod Bartodzieje | narożna działka 325 m² | domek

Bydgoszcz - 12 maja 2026

325 m² - 147.69 zł/m²
Działka ROD Podgórze. Myślęcinek.

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

300 m² - 319.67 zł/m²
Działka ROD Wyczółkowskiego

Działka ROD Wyczółkowskiego

50 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

350 m² - 142.86 zł/m²
ROD Relaks na Szwederowie.

Bydgoszcz - 16 maja 2026

320 m² - 265.63 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną, Trzęsacz koło Bydgoszczy

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 250 m² - 128 zł/m²
Działka ROD, Janowo, Bydgoszcz

Działka ROD, Janowo, Bydgoszcz

119 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - 29 kwietnia 2026

345 m² - 344.93 zł/m²
Działka Rod Janowo

Bydgoszcz - 20 kwietnia 2026

410 m² - 223.17 zł/m²
Działka ROD Relaks na Szwederowie-Rezerwacja

Bydgoszcz - 28 kwietnia 2026

316 m² - 196.2 zł/m²
Wyjątkowa działka ROD – wyróżniana za estetykę i zagospodarowanie

Bydgoszcz - 18 maja 2026

300 m² - 308.33 zł/m²
Działka rekreacyjna  Bydgoszcz Fordon

Bydgoszcz - 16 maja 2026

350 m² - 214.29 zł/m²
Działka Rod, bez prowizji od kupującego

Bydgoszcz - 19 maja 2026

400 m² - 77.5 zł/m²
Działka w Fordonie, 2150m2, ul. Grussa, Okazja

Bydgoszcz - 18 maja 2026

2 150 m² - 800 zł/m²
Działka ROD Nad Brdą, Bydgoszcz Jachcice -bez pośredników

Bydgoszcz - 09 maja 2026

400 m² - 287.5 zł/m²
Działka ROD "Na Skarpie", pow. 300 m2, Bydgoszcz, ul. Smoleńska 170A

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

300 m² - 316.67 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną, Trzęsacz koło Bydgoszczy

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 18 maja 2026

1 250 m² - 128 zł/m²
Działka ROD 400m storczyk inwalidow

Bydgoszcz - 17 maja 2026

400 m² - 246.25 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Sikorskiego ul. Horodelska

Bydgoszcz - 17 maja 2026

408 m² - 122.55 zł/m²
Rod w Myślęcinku, blisko autobus, dobry dojazd

Bydgoszcz - 17 maja 2026

220 m² - 450 zł/m²
Działka inwestycyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz - 19 maja 2026

15 400 m² - 558.44 zł/m²
Działka ROD Bydgoszcz-Myślęcinek

Bydgoszcz - 02 maja 2026

400 m² - 312.5 zł/m²
Działka rekreacyjna na sprzedaż – Bydgoszcz, Janowo (Smukała)

Bydgoszcz - 10 maja 2026

470 m² - 180.85 zł/m²
Działka budowlana 917 m, Bydgoszcz, Opławiec

Bydgoszcz - 07 maja 2026

917 m² - 479.83 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD domek całoroczny murowany dwupoziomowy

Bydgoszcz - 29 kwietnia 2026

400 m² - 375 zł/m²
ROD Horyzont. Altana w trakcie kapitalnego remont

Bydgoszcz - 30 kwietnia 2026

316 m² - 221.2 zł/m²
Działka inwestycyjna na sprzedaż pod miastem obok park krajobrazowy

Bydgoszcz - 19 maja 2026

16 800 m² - 625 zł/m²
Działka ROD - Bydgoszcz/Janowo

Bydgoszcz - 16 maja 2026

507 m² - 197.24 zł/m²
Odstąpię prawa do działki ROD w Bydgoszczy

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 17 maja 2026

406 m² - 332.51 zł/m²
Działka RODMyślęcinek

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 16 maja 2026

35 m² - 5454.29 zł/m²
Działka ROD Cumulus Niższa cena!!!

Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

58 m² - 2068.97 zł/m²
Działka rekreacyjna R.O.D. ul. Inwalidów w Bydgoszczy

Bydgoszcz - 29 kwietnia 2026

380 m² - 392.11 zł/m²
Sprzedam działkę, dom w budowie, Rynarzewo

Bydgoszcz - 25 kwietnia 2026

966 m² - 258.8 zł/m²
działka rekreacyjna na sprzedaż

działka rekreacyjna na sprzedaż

120 000 złdo negocjacji

Bydgoszcz - 19 maja 2026

300 m² - 400 zł/m²
Działka ROD, ul. Siedlecka, z domkiem murowanym, 500 m², całoroczna woda i prąd

Bydgoszcz - 26 kwietnia 2026

500 m² - 176 zł/m²
Działka inwestycyjna zabudowana/BPPT/9896 m²

Bydgoszcz - 18 maja 2026

9 896 m² - 409.26 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Bydgoszcz i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon