Cena/m²

przesmyki w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 73 ogłoszenia
Piękna duża działka ze starodrzewiem i strumykiem - wydane WZ na dom

200 000 zł

Pławnica - 19 maja 2026

6 400 m² - 31.25 zł/m²
Działki z WZ w Łagowie 850m2

Łagów - 08 maja 2026

850 m² - 176.35 zł/m²
Sprzedam działkę rolną w Dąbrowie gm. Przesmyki

Dąbrowa - 13 maja 2026

12 440 m² - 5.06 zł/m²
Działki kAlskie Nowiny Gm. Węgorzewo!

Kalskie Nowiny - 07 maja 2026

1 526 m² - 72.08 zł/m²
Działki w Bystrzycy z prywatnym lasem

Bystrzyca - 12 maja 2026

890 m² - 264.04 zł/m²
Pruszków działka ROD  ul.Mostowa sprzedam 320 m

Pruszków - 15 maja 2026

320 m² - 209.38 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana | Strzyżewo Smykowe | WZ

Strzyżewo Smykowe - 13 maja 2026

850 m² - 158.82 zł/m²
Działka siedliskowa z małym domkiem w Dobromyślu

Dobromyśl - Dzisiaj o 10:10

4 000 m² - 16.25 zł/m²
Działka ROD "Michała Kajki" DOINWESTOWANA. Nowaka/Tuwima/Iwaszkiewicza

Olsztyn - 10 maja 2026

300 m² - 118.33 zł/m²
Działka ROD Przyłuskiego Poznań, 500m2, altana, ogród, drzewa owocowe

Poznań, Winogrady - 19 maja 2026

473 m² - 109.73 zł/m²
Sprzedam działkę ROD, Pruszcz Gdański, ekologiczna i zadbana!

Radunica - 29 kwietnia 2026

370 m² - 108.11 zł/m²
Sprzedam Łąkę 1 ha, m.Jamki, gm Potworów, pow przysuski, woj maz

Jamki - 18 maja 2026

10 000 m² - 4.4 zł/m²
Działka 1638 m2 z wydaną WZ, Prząsław

Prząsław - 19 maja 2026

1 638 m² - 98.9 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Jutrzenka 800m2 w Toruniu przy ul Przybyszewskiego

Toruń - 23 kwietnia 2026

800 m² - 75 zł/m²
Działka ROD Cukrownik Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański - Dzisiaj o 13:15

300 m² - 100 zł/m²
Działka 13ar ze starym domem Nowa Bystrzyca Góry Bystrzyckie. Media

Nowa Bystrzyca - 27 kwietnia 2026

1 300 m² - 146.15 zł/m²
Piekna dzialka RoD ul.do przystani -moja perelka

Kraków, Zwierzyniec - 05 maja 2026

300 m² - 300 zł/m²
Sprzedam dwie łąki w Sługocinku i Radolinie.

Sługocinek - 18 maja 2026

4 218 m² - 4.74 zł/m²
Działka w Dąbrównie, na uboczu a jednak w centrum

Dąbrówno - 13 maja 2026

689 m² - 210.45 zł/m²
Sprzedam działkę ROD 300 m kw

Siedlce - 11 maja 2026

300 m² - 176.67 zł/m²
Działki Pruszków 1462m² Rezydencja, Bliźniaki, Szeregowiec

Pruszków - 31 marca 2026

1 462 m² - 1000 zł/m²
ROD Przypki przy lesie – domek po remoncie, bez wkładu

Księżak - 07 maja 2026

300 m² - 233.33 zł/m²
działka ROD nad Strumykiem w Grzybianach 401 m²

Ziemnice - 16 maja 2026

401 m² - 97.26 zł/m²
77 ar Zarzecze Kłyżów Pysznica piękna  Duża działka

Zarzecze - 01 maja 2026

7 700 m² - 19.09 zł/m²
1200m w Przęsocinie

Przęsocin - 11 maja 2026

1 200 m² - 391.67 zł/m²
Działka m. Psary gm. Sieroszewice 85 zł/m2

Psary - 24 kwietnia 2026

1 070 m² - 85.05 zł/m²
Przechlewo - działki na nowym osiedlu domów  - Inwestycja w przyszłość

Przechlewo - 20 maja 2026

951 m² - 94.64 zł/m²
Działka ROD ,,Przyszłość"

Grodzisk Wielkopolski - 13 maja 2026

383 m² - 130.55 zł/m²
Nieruchomość przemysłowa - Sprzedaż - Radomsko Polska

Radomsko - Odświeżono dzisiaj o 09:31

1 074 m² - 642.46 zł/m²
Działka Budowlana

Działka Budowlana

180 000 złdo negocjacji

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 20 maja 2026

667 m² - 269.87 zł/m²
Sprzedam gospodarstwo rolne z budynkami – Tarkówek, gmina Przesmyki

Tarkówek - 17 maja 2026

4 000 m² - 550 zł/m²
Działka Budowlana 5km Pruszcz Gd

Grabiny-Zameczek - 11 maja 2026

14 308 m² - 207 zł/m²
Działka budowlana Strzemieszyce Wielkie 990 m2

Dąbrowa Górnicza - 04 maja 2026

990 m² - 338.38 zł/m²
Działka ROD Bydgoszcz-Myślęcinek

Bydgoszcz - 02 maja 2026

400 m² - 312.5 zł/m²
Wydzierżawię łąkę

Radosław - 21 maja 2026

9 500 m² - 0.05 zł/m²
ROD Dobromyśl Białogon Kielce Rodzinne Ogródki Działkowe

Kielce - 09 maja 2026

400 m² - 107.5 zł/m²
Działka ROD Nad Strumykiem

Działka ROD Nad Strumykiem

43 000 złdo negocjacji

Toruń - 13 maja 2026

300 m² - 143.33 zł/m²
Działka ROD "Przyszłość" 300m2 Osiedle Górne Gorlice

Gorlice - 05 maja 2026

300 m² - 63.33 zł/m²
Sprzedam Łąkę, Pomiechówek

Sprzedam Łąkę, Pomiechówek

140 000 złdo negocjacji

Miękoszyn - 11 maja 2026

20 000 m² - 7 zł/m²
search