Cena/m²

25 arów w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 534 ogłoszenia
*Działka budowlana w KOBYLANCE nr 1400/4 - 25 ar*

*Działka budowlana w KOBYLANCE nr 1400/4 - 25 ar*

115 000 zł

Kobylanka - Odświeżono dzisiaj o 11:02

2 500 m² - 46 zł/m²
Sprzedam działka budowlana, 14 ar, Morawica ul. Krakowska bezpośrednio

Morawica - 15 maja 2026

1 432 m² - 289.8 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjna ROD Legnica

Legnica - Odświeżono dzisiaj o 16:32

480 m² - 25 zł/m²
Widokowa działka budowlana w Koconiu z panoramą na Beskidy

Kocoń - 04 maja 2026

1 650 m² - 84.85 zł/m²
Działka budowlana w Dołach, gm. Dębno - 8 arów

Doły - 13 maja 2026

800 m² - 86.25 zł/m²
Działka rolna 50 arów, Kościelniki, Nowa Huta

Pobiednik Wielki - 12 maja 2026

5 194 m² - 19.25 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka, 15ar, bezterminowe Warunki Zabudowy, las, Mazury

Dźwierzuty - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 513 m² - 39 zł/m²
Sprzedam działkę 1,21 ha – 25 ary budowlane + 96 arów lasu – brak sąsiadów -  jedyna taka

Jelna - Odświeżono dnia 13 maja 2026

12 097 m² - 20.58 zł/m²
Motycz/ działka budowlana/ 12 arów

Motycz - 08 maja 2026

1 208 m² - 206.13 zł/m²
23 ar I wydane WZ na dom

Mokrzyska - 12 maja 2026

2 300 m² - 47.83 zł/m²
Działka z potencjałem, budowlano-usługowa, 25 arów, okazja, FV 23%

Stare Pole - Odświeżono dnia 10 maja 2026

2 478 m² - 36.32 zł/m²
Działka Rolna 14 arów – Pewel Wielka | Asfalt | Prąd | 34900zł

Pewel Wielka - 01 maja 2026

1 400 m² - 24.93 zł/m²
Działka budowlana, 10ar, las, Mazury, bezterminowe Warunki Zabudowy

Dźwierzuty - 09 maja 2026

1 000 m² - 50 zł/m²
Budynek 3 kondygnacyjny | 400 m² | 18 arów | Parzymiechy

Parzymiechy - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 900 m² - 342.11 zł/m²
Działki w m Korzenna do sprzedania BEZPOŚREDNIO

Korzenna - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 149 m² - 110 zł/m²
Janczowa - Działka na sprzedaż

Janczowa - Odświeżono dnia 14 maja 2026

2 500 m² - 64 zł/m²
Działka 29a z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnych, Hucisko Nienadowskie

Hucisko Nienadowskie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

2 900 m² - 25.86 zł/m²
Działka 30a, dom murowany, Sawice - Bronisze

Sawice-Bronisze - 21 kwietnia 2026

3 000 m² - 78.33 zł/m²
Działka budowlana 26 arów + 62ar Rolna ,MPZP .Media

Ociesęki - 06 maja 2026

10 000 m² - 25.5 zł/m²
Siedlisko 29 arów Kiełczewice Górne, gm. Strzyżewice

Lublin - 14 maja 2026

2 907 m² - 89.44 zł/m²
Działka z widokiem na przyrodę - Świetna lokalizacja

Mełgiew - 13 maja 2026

2 500 m² - 100 zł/m²
Ostatnie dwie działki 9,10 ar Super lokalizacja

Niedrzwica Duża - Dzisiaj o 06:56

909 m² - 160.62 zł/m²
Najtańsza działka budowlana (plan zagosp.) 707m2 cena tylko 34.900zł

Włodowice - 26 kwietnia 2026

707 m² - 49.36 zł/m²
działka budowlana 11ar.( warunki zabudowy)

Osiny - 14 maja 2026

1 100 m² - 40.91 zł/m²
Działka rolna Tenczynek Wola Filpowska 29 ar

Krzeszowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

2 900 m² - 44.48 zł/m²
| Widokowa | MPZP | Prąd | Woda | Gaz | Narożna | Prostokąt |

Lubomierz - 15 maja 2026

1 130 m² - 95.13 zł/m²
Działka budowlana 31 ar w Jaśkowicach, gm. Skawina

Jaśkowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

3 100 m² - 109.35 zł/m²

Włodowice - 26 kwietnia 2026

707 m² - 49.36 zł/m²
Działka inwestycyjna z halą | 1,24 ha | 4400 m² zabudowy | DW 977

Dąbrówka Tuchowska - Odświeżono dnia 13 maja 2026

12 400 m² - 177.42 zł/m²
Działka 4 ar KW rekreacyjno-budowlana na granicy Krakowa i Zielonek

Kraków, Prądnik Biały - Odświeżono dnia 02 maja 2026

400 m² - 262.25 zł/m²
Działka Rekreacyjna w sercu Mazur

Łysonie - 11 maja 2026

750 m² - 33.33 zł/m²
Działka 6300 m2. Ostrów k. Sulejowa / Dostęp do Pilicy / Rzeka Czarna / Kajaki

Sulejów - 09 maja 2026

6 300 m² - 11.9 zł/m²

Morawica - 15 maja 2026

1 432 m² - 289.8 zł/m²
DZIAŁKA BUDOWLANA - 21 ar własny LAS | WZ dom 200 m²

Tereszewo - 07 maja 2026

2 115 m² - 65.72 zł/m²
Sprzedam 6 działek budowlanych od 8-11 ar 2,5 km od węzła drogowe S1

Stara Wieś - 17 kwietnia 2026

800 m² - 160 zł/m²
Działka budowlana 12,50ara Jaślany gm. Tuszów Narodowy

Jaślany - 15 maja 2026

1 250 m² - 104 zł/m²
Działka 28 ar/ Trzciana !!!

Trzciana - 06 maja 2026

2 800 m² - 64.29 zł/m²
Działka budowlana 1400 m² | Mpzp | blisko Pkp

Golędzinów - 13 maja 2026

1 400 m² - 180 zł/m²
Piękna, ustawna działka 18ar - Zawieprzyce

Zawieprzyce - 27 kwietnia 2026

1 881 m² - 71.77 zł/m²
Duża działka wieś Rozkopaczew gmina Ostrów Lubelski, woj, Lublin

Rozkopaczew - 08 maja 2026

8 900 m² - 14.49 zł/m²
Sprzedam dzałkę nr 160

Sprzedam dzałkę nr 160

92 500 złdo negocjacji

Gorzyce - 03 maja 2026

3 700 m² - 25 zł/m²
Koszarawa | Działki budowlane 13 arów | MPZP

Koszarawa - 03 maja 2026