Powierzchnia

Wymarzona działka - Nisko - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Działka z domem

Działka z domem

239 000 zł

Nisko - 30 kwietnia 2026

2 230 m² - 107.17 zł/m²
Zamieszkaj przy parku | WZ | Cisza i Zieleń | 12ar

Nisko - 16 maja 2026

1 200 m² - 125 zł/m²
NOWA CENA | Działka budowlana | 23 ary | Idealna lokalizacja

Nisko - 05 kwietnia 2026

2 349 m² - 127.29 zł/m²
Buduj się w ciszy! 3 płaskie parcele z mediami i WZ blisko Zalewu

Nisko - 21 kwietnia 2026

16,27 m² - 8543.33 zł/m²
Działka budowlana Nisko Podwolina ul. Chabrowa

Nisko - 14 maja 2026

724 m² - 186.46 zł/m²
działka budowlana Nisko ul. Polna

Nisko - 17 maja 2026

1 050 m² - 142.86 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka 30a Nisko Żurawia

Działka 30a Nisko Żurawia

510 000 złdo negocjacji

Nisko - 07 maja 2026

3 014 m² - 169.21 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana Zarzecze k/Niska 36ar, swietna okolica

Zarzecze - 10 maja 2026

3 600 m² - 100 zł/m²
77 ar Zarzecze Kłyżów Pysznica piękna  Duża działka

Zarzecze - 01 maja 2026

7 700 m² - 19.09 zł/m²
Działka z mediami i WZ w Zarzeczu koło Niska

Zarzecze - 23 kwietnia 2026

1 385 m² - 179.78 zł/m²
Działka budowlana - Pysznica ul. Sportowa | Media + WZ | Gotowa do budowy

Pysznica - Dzisiaj o 17:04

2 400 m² - 91.67 zł/m²
Działka budowlana Pysznica

Pysznica - Odświeżono dnia 19 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Pysznica - Działka pod budowę twojego domu pod lasem (bez pośredników)

Pysznica - 30 kwietnia 2026

1 346 m² - 156.02 zł/m²
Działka budowlana 11,36a Pysznica

Działka budowlana 11,36a Pysznica

145 000 złdo negocjacji

Pysznica - 27 kwietnia 2026

1 136 m² - 127.64 zł/m²
Działki budowlane w Przędzelu

Przędzel - 18 maja 2026

1 350 m² - 92.59 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana 12 ar Musików Rzeczyca Długa

Stalowa Wola - 13 maja 2026

1 169 m² - 115.48 zł/m²
Wynajmę działkę 25 ar

Wynajmę działkę 25 ar

6 000 złdo negocjacji

Stalowa Wola - Dzisiaj o 08:31

2 500 m² - 2.4 zł/m²
Sprzedam działke 22 ar

Sprzedam działke 22 ar

260 000 złdo negocjacji

Stalowa Wola - 15 maja 2026

22 000 m² - 11.82 zł/m²
Sprzedam działkę 50ar Stalowa Wola

Sprzedam działkę 50ar Stalowa Wola

600 000 złdo negocjacji

Stalowa Wola - 11 maja 2026

50 m² - 12000 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną – blisko VIVO Stalowa Wola

Stalowa Wola - 08 maja 2026

36 m² - 25000 zł/m²
Działka budowlana z Warunkami Zabudowy 29,83 ara – Jastkowice, ul. Kopernika

Jastkowice - Odświeżono dnia 18 maja 2026

2 983 m² - 120.01 zł/m²
Działka budowlana 20a

Działka budowlana 20a

170 000 złdo negocjacji

Przyszów Staw - Odświeżono dzisiaj o 14:44

2 000 m² - 85 zł/m²
Działka 0.6726 ha przy obwodnicy. Doskonala pod działalność.

Rudnik nad Sanem - 13 maja 2026

6 726 m² - 0.54 zł/m²
Działka budowlana Rudnik nad Sanem 10,66a z WZ

Rudnik nad Sanem - 07 maja 2026

1 066 m² - 89.12 zł/m²
Sprzedaż działki

Przyszów - 23 kwietnia 2026

3 045 m² - 137.93 zł/m²
Rudnik nad Sanem, Podkarpackie, ul. Rzeszowska

Rudnik nad Sanem - 17 maja 2026

6 833 m² - 29.27 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną – 58 arów

Stalowa Wola - 09 maja 2026

5 800 m² - 105 zł/m²
Działka 0,61 ha z dojazdem asfaltowym- idealna pod siedlisko

Jarocin - 23 kwietnia 2026

6 113 m² - 20 zł/m²
Działka budowlana Musików 15,21 ar

Musików - 26 kwietnia 2026

1 521 m² - 177.51 zł/m²
Sprzedam działki - Pilchów, okolice Stalowej Woli

Pilchów - 04 maja 2026

1 000 m² - 140 zł/m²
Działka inwestycyjna z warunkami zabudowy

Pilchów - 26 kwietnia 2026

4 600 m² - 160 zł/m²
Ładna działka budowlana w Agatówce 1489/13, pow. 10 arów

Agatówka - 12 maja 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż - Rzeczyca Długa (gm. Radomyśl nad Sanem)

Rzeczyca Długa - 28 kwietnia 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana Jata-Jeżowe-Sójkowa gmina Jeżowe

Jata - 11 maja 2026

1 350 m² - 62.96 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

178 500 złdo negocjacji

Jeżowe - 13 maja 2026

2 100 m² - 85 zł/m²
Działka budowlana 27 arów w miejscowości Turbia

Turbia - Odświeżono dnia 14 maja 2026

2 673 m² - 85.67 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż - Turbia (powiat Stalowa Wola)

Turbia - 28 kwietnia 2026

2 353 m² - 100 zł/m²
Działka rolna z możliwością zabudowy

Golce - 28 kwietnia 2026

15 016 m² - 19.98 zł/m²
Działka budowlano-rekreacyjna z budynkiem gospodarczym i WZ --- 11 arów --- Krawce gmina Grębów

Krawce - 28 kwietnia 2026

1 100 m² - 102.27 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w kopkach przy ulicy Jana Pawła i Wincentego Witosa

Kopki - 06 maja 2026

1 400 m² - 100 zł/m²
Inwestycyjna działka komercyjna 21,2 ar z lokalem 40 m² – Kopki (niedaleko DK77) przy drodze wojewódzkiej 863.

Kopki - 19 maja 2026

2 120 m² - 121.7 zł/m²
Działka - łąka. Groble, gm. Jeżowe / 0,5307 ha

Groble - 13 maja 2026

5 307 m² - 6.78 zł/m²
Działka 1287 m2 w miejscowości Mostki gmina Jarocin

Mostki - 05 maja 2026

1 287 m² - 54.39 zł/m²
Działki budowlane z WZ

Zbydniów - 29 kwietnia 2026

1 144 m² - 85 zł/m²
działka budowlana 0.27 arów w Wólce koło Harasiuk

Wólka - 10 maja 2026

80 000 m² - 1.38 zł/m²
Sprzedam ponad 7 hektarów w wólce koło Harasiuk

Wólka - 05 maja 2026

75 000 m² - 2.2 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Nisko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon