Powierzchnia

Wymarzona działka - Myślenice - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 5 ogłoszeń
Działka widokowa, Borzęta/Myślenice

Działka widokowa, Borzęta/Myślenice

179 000 zł

Myślenice - 09 maja 2026

2 300 m² - 77.83 zł/m²
Działka w centrum Myślenic z pozwoleniem na budowę

Myślenice - 23 kwietnia 2026

291 m² - 1302.41 zł/m²
Działka rolno-budowlana

Działka rolno-budowlana

4 000 złdo negocjacji

Myślenice - 12 maja 2026

185 m² - 21.62 zł/m²
Działka w centrum Myślenic pod foodtruck lub małą gastronomię

Myślenice - 10 kwietnia 2026

400 m² - 5 zł/m²
Działka budowlana

Myślenice - 01 maja 2026

1 155 m² - 155.84 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka Budowlana Polanka

Polanka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

2 240 m² - 267.86 zł/m²
Działka Osieczany budowlana

Osieczany - 12 maja 2026

1 500 m² - 180 zł/m²
Piękna, widokowa działka budowlana Osieczany, koło Myślenic

Osieczany - 17 kwietnia 2026

2 916 m² - 401.23 zł/m²
Stróża, Pcim, myślenicki Działka WIDOKOWA

Stróża - 11 maja 2026

800 m² - 122.5 zł/m²
Działka 20,43 ara przy rzece | Jawornik, gmina Myślenice 61-541

Jawornik - 11 maja 2026

2 043 m² - 185.51 zł/m²
Piękna działka Kraków-Myślenice FULL MEDIA.

Jawornik - 11 maja 2026

1 200 m² - 279.17 zł/m²
Piękna działka budowlana Jawornik - sprzedaż od wlaściciela

Jawornik - 01 maja 2026

7 400 m² - 121.62 zł/m²
Widokowa działka w sasiędztwie lasu / Mpzp / 10 ar

Stróża - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 140 zł/m²
Sprzedam las w Łękach

Sprzedam las w Łękach

80 000 złdo negocjacji

Łęki - 11 maja 2026

9 800 m² - 8.16 zł/m²
Działka 14,2 ar, projekt "FINA", dom 91 M2, prąd, wod.kan, internet

Trzemeśnia - 05 maja 2026

1 420 m² - 285.21 zł/m²
Działka 8a pod dom 100m² + duży ogród | 14 km od Krakowa | Krzyszkowice

Krzyszkowice - 21 kwietnia 2026

800 m² - 148.75 zł/m²
Widokowa działka budowlana w dolinie Beskidu - Stróża, pow. myślenicki

Stróża - 03 maja 2026

3 200 m² - 93.44 zł/m²
Widokowa działka budowlana w Zawadzie – 11 ar

Zawada - 18 kwietnia 2026

1 108 m² - 324.91 zł/m²
Dobczyce, Kornatka, Widokowa, Budowlana 9,9ar

Kornatka - 30 kwietnia 2026

990 m² - 170.71 zł/m²
Piękna działka budowlana | Ładna okolica | Okazja

Zasań - 07 maja 2026

998 m² - 180.36 zł/m²
Duża działka 65ar w miejscowości Brzezowa

Brzezowa - 16 maja 2026

6 460 m² - 55.73 zł/m²
Nowa niższa cena !Działka budowlana Zakliczyn Siepraw

Zakliczyn - 24 kwietnia 2026

8 100 m² - 92.59 zł/m²
Sprzedam 2 dzialki rolne Brzączowice

Brzączowice - 11 maja 2026

4 900 m² - 72.45 zł/m²
Sprzedam działkę budowlano - leśną w Głogoczowie, Myślenice, Kraków

Głogoczów - 07 kwietnia 2026

4 600 m² - 58.48 zł/m²
Działka w Głogoczowie 28ar z widokiem na góry

Głogoczów - 16 maja 2026

2 887 m² - 74.47 zł/m²
Działki budowlane Trzebunia

Działki budowlane Trzebunia

198 000 złdo negocjacji

Trzebunia - 30 kwietnia 2026

1 000 m² - 198 zł/m²
Widokowa działka nad Jeziorem Dobczyckim, Brzezowa - 22 ary. Widok na jezioro i zamek!

Brzezowa - 06 maja 2026

2 200 m² - 200 zł/m²
działka budowlana Siepraw 12a

Siepraw - 16 maja 2026

1 200 m² - 183.33 zł/m²
| MPZP | Uzbrojona | Las | Droga dojazdowa | Płaska | Stok narciarski

Siepraw - 14 maja 2026

1 304 m² - 137.27 zł/m²
Działka budowlana z lasem w gminie Mogilany

Włosań - 14 maja 2026

11 100 m² - 62.97 zł/m²
Widokowa działka budowlana, Głogoczów

Głogoczów - 23 marca 2026

2 391 m² - 165.62 zł/m²
Wynajme hale 70m2 plus plac. Teren ogrodzony

Głogoczów - 14 maja 2026

98 m² - 25.51 zł/m²
Działka budowlana Głogoczów 10a

Działka budowlana Głogoczów 10a

250 000 złdo negocjacji

Głogoczów - 12 maja 2026

1 016 m² - 246.06 zł/m²
Sprzedam działkę 20 arów Głogoczów

Głogoczów - 12 maja 2026

2 000 m² - 165 zł/m²
Działka budowlano-rolna na sprzedaż – Głogoczów | 21,73 ara

Głogoczów - Odświeżono dnia 04 maja 2026

21,73 m² - 12379.2 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Sprzedam działkę budowlaną

599 000 złdo negocjacji

Głogoczów - 24 kwietnia 2026

2 700 m² - 221.85 zł/m²
Widokowa działka w całości budowlana 17Ar/ Głogoczów/ 10km od Krakowa

Głogoczów - 20 kwietnia 2026

1 670 m² - 98.8 zł/m²
Teren inwestycyjny 2,21 ha – Brzączowice nad Jeziorem Dobczyckim

Brzączowice - 30 kwietnia 2026

22 100 m² - 190 zł/m²
Widokowa działka budowlana Pcim Obajtki, MPZP, 1780 m², Beskid Wyspowy, Kudłacze

Pcim - 09 maja 2026

1 780 m² - 184.83 zł/m²
Działka budowlana w Pcimiu

Działka budowlana w Pcimiu

300 000 złdo negocjacji

Pcim - 29 kwietnia 2026

4 598 m² - 65.25 zł/m²
Sprzedam widokową działkę budowlaną w Pcimiu

Pcim - 27 kwietnia 2026

1 225 m² - 261.22 zł/m²
Widokowa I Pod inwestycję I Wszystkie media

Włosań - 21 kwietnia 2026

2 400 m² - 312.08 zł/m²
Łyczanka k/Sieprawia - Duża działka bud-rol przy lasku.

Łyczanka - 07 maja 2026

5 336 m² - 67.47 zł/m²
Budowlane 12 arów - spokojna i zielona okolica - Włosań

Włosań - 19 kwietnia 2026

1 200 m² - 229.17 zł/m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

56 000 złdo negocjacji

Krzywaczka - 03 maja 2026

1 286,14 m² - 43.54 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Myślenice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon