Cena/m²

nowe zlotno - Łódź - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 28 ogłoszeń
Działka na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, ZŁOTNO!

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, ZŁOTNO!

340 000 zł

Łódź, Polesie - 16 maja 2026

1 008 m² - 337.3 zł/m²
Złotno | 1049 M² | Media | Działka Z Potencjałem | Cisza + S14

Łódź, Polesie - 21 maja 2026

1 049 m² - 416.59 zł/m²
Złotno -Atrakcyjna duża działka 10.000m2 bezpośrednio przy ul. Złotno!

Łódź, Polesie - 17 maja 2026

10 000 m² - 175 zł/m²
Działka Inwestycyjna ul. Złotno

Łódź, Polesie - 15 maja 2026

14 024 m² - 242.44 zł/m²
Działka budowlana 1114 m² z ogromnym potencjałem

Łódź, Polesie - 19 maja 2026

1 114 m² - 762.12 zł/m²
Działka budowlana 2000 m2 z mediami na starym Złotnie

Łódź, Polesie - 29 kwietnia 2026

2 000 m² - 324.5 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka inwestycyjna tuż przy trasie S14

Łódź, Polesie - 29 kwietnia 2026

5 209 m² - 186.22 zł/m²
Wyjątkowa działka ROD 600 m2 ul. Drewnowska

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

600 m² - 98.33 zł/m²
Działka ROD "Nowe Sady" - ul. Obywatelska

Łódź, Polesie - 03 maja 2026

362 m² - 146.41 zł/m²
SPRZEDAM DZIAŁKĘ RODOS ŁÓDŹ POLESIE ul. Drewnowska 191/193

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

400 m² - 122.5 zł/m²
Działka/ogródek ROD | 295 m2 | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

295 m² - 115.25 zł/m²
Działka przy ulicy Kowieńskiej

Łódź, Polesie - 04 maja 2026

878 m² - 1822.32 zł/m²
Na sprzedaż działka ROD Brus Łódź Retkinia 358m²

Łódź, Polesie - 10 maja 2026

358 m² - 97.77 zł/m²
Działka ROD   Maratońska

Działka ROD Maratońska

70 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 20 maja 2026

300 m² - 233.33 zł/m²
Działkę Rod sprzedam

Działkę Rod sprzedam

60 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 22 maja 2026

300 m² - 200 zł/m²
Działka z PnB, Stare Polesie, PUM 2 890 m2, z usługami i garażem w parterze

Łódź, Polesie - 24 kwietnia 2026

1 521 m² - 4438.58 zł/m²
Osiedle 96 domów z pozwoleniem na budowę!!! PUM 17150m2 / Płock

Łódź, Polesie - 28 kwietnia 2026

27 600 m² - 542.39 zł/m²
Działka/ogródek ROD | 356 m2 | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - 02 maja 2026

356 m² - 129.21 zł/m²
Wynajmę ogrodzony plac.

Łódź, Polesie - 03 maja 2026

1 000 m² - 3 zł/m²
Sprzedam dzialkę ROD

Łódź, Polesie - 18 maja 2026

367 m² - 163.49 zł/m²
Działka ROD ze starodrzewiem

Działka ROD ze starodrzewiem

47 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

300 m² - 156.67 zł/m²
Działka Łódź Lublinek do wynajęcia

Łódź, Polesie - 23 kwietnia 2026

300 m² - 1.33 zł/m²
WYNAJMĘ plac pod WARZYWNIAK - Łódź - Wileńska/Retkińska

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 18 maja 2026

15 m² - 26.67 zł/m²
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 21 maja 2026

350 m² - 308.57 zł/m²
Zielony Zakątek ROD - działka 250m Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie - 05 maja 2026

250 m² - 46 zł/m²
Działka w ROD Azalia

Działka w ROD Azalia

92 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - 26 kwietnia 2026

300 m² - 306.67 zł/m²
Działka ROD AZALIA Retkinia

Łódź, Polesie - 16 maja 2026

300 m² - 180 zł/m²
Sprzedam działke ROD na zdrowiu

Sprzedam działke ROD na zdrowiu

47 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - 29 kwietnia 2026

375 m² - 125.33 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana 1500m2 Stare Złotno

Polesie - 22 maja 2026

1 500 m² - 412.67 zł/m²
search