Powierzchnia

Wymarzona działka - Kobyłka - sprawdź kategorię Działki - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 10 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka z prawomocną WZ pod dwa bliźniaki!

Działka z prawomocną WZ pod dwa bliźniaki!

869 000 zł

Warszawa, Białołęka - 15 maja 2026

1 450 m² - 599.31 zł/m²
Dz. budowlana 1121 m2, Nowe Ręczaje (35km od W-wy)

Nowe Ręczaje - 26 marca 2026

1 121 m² - 214.09 zł/m²
Działka budowlana 743m2 Rembertów, Kawęczyn

Warszawa, Rembertów - 18 kwietnia 2026

743 m² - 1292.06 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Pancerniak Sulejowek

Sulejówek - 12 maja 2026

300 m² - 100 zł/m²
ROD Malborska - Cichy Azyl z murowanym, zadbanym domkiem i ogrodem.

Warszawa, Targówek - 10 maja 2026

300 m² - 433 zł/m²
Działka w Wesołej z dostępem do mediów

Warszawa, Wawer - 29 kwietnia 2026

1 200 m² - 1665.83 zł/m²
Działka budowlana w Białołęce z warunkami zabudowy

Warszawa, Białołęka - 12 maja 2026

1 740 m² - 729.89 zł/m²
Działka ROD Malborska – gotowa do wypoczynku !

Warszawa, Targówek - Odświeżono dzisiaj o 05:58

300 m² - 299.67 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

210 000 złdo negocjacji

Rasztów - 21 kwietnia 2026

800 m² - 262.5 zł/m²
Działka  budowlana z warunkami zabudowy

Nadbiel - 27 kwietnia 2026

1 100 m² - 186.36 zł/m²
Działka budowlana z mediami i ogrodzeniem

Sulejówek - 27 kwietnia 2026

2 000 m² - 375 zł/m²
DZIAŁKA budowlana 1200m2, Ręczaje Nowe, gm. Poświętne

Nowe Ręczaje - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 200 m² - 220 zł/m²
Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

Nowe Ręczaje - 20 kwietnia 2026

900 m² - 102.22 zł/m²
Sprzedam działkę 1400m2 Trzcinka Powiat Wołomiński

Trzcinka - 29 kwietnia 2026

1 400 m² - 164.29 zł/m²
Odstąpie/sprzedam prawo do ROD, Trzcinka, powiat wołomiński.

Trzcinka - 28 kwietnia 2026

500 m² - 130 zł/m²
działka ROD 329 m kw.

działka ROD 329 m kw.

19 000 złdo negocjacji

Warszawa, Targówek - 02 maja 2026

329 m² - 57.75 zł/m²
Działka dla developera pod szeregówkę lub budynek wielomieszkaniowy

Warszawa, Targówek - 14 maja 2026

1 150 m² - 2173.91 zł/m²
Sprzedam działkę

Sulejówek - 18 maja 2026

914 m² - 711.16 zł/m²
Działka budowlana posiada MPZP blisko PKP

Sulejówek - 17 maja 2026

900 m² - 361.11 zł/m²
Ogrodzona działka, gotowa do budowy, Sulejówek

Sulejówek - 03 maja 2026

950 m² - 850 zł/m²
Działka Sulejówek ulica Wspólna

Sulejówek - 27 kwietnia 2026

3 600 m² - 1000 zł/m²
działka ul. Francuska (tylko 350 m od PKP / SKM Sulejówek Miłosna)

Sulejówek - 25 kwietnia 2026

571 m² - 963.22 zł/m²
Do wynajęcia plac o powierzchni 1800 m² | Targówek, Warszawa

Warszawa, Targówek - 06 maja 2026

1 800 m² - 5.5 zł/m²
✅Działka inwestycyjna metro Zacisze✅

Warszawa, Targówek - 19 maja 2026

594 m² - 2020.2 zł/m²
Sprzedam 674m2 działki – Radzymin, ul. Leśna (05-2

Radzymin - 13 maja 2026

673 m² - 399.7 zł/m²
Sprzedam Działkę budowlana w Radzyminie

Radzymin - 05 maja 2026

676 m² - 473.37 zł/m²
Działka na sprzedaż Małków - WARUNKI ZABUDOWY

Małków - 05 maja 2026

3 900 m² - 56.41 zł/m²
Sprzedam bezpośrednio działka budowlana W-wa Białołęka ul. Ostródzka

Warszawa, Białołęka - 06 maja 2026

1 131 m² - 641.03 zł/m²
Działka -Warszawa Białołęka

Warszawa, Białołęka - 08 maja 2026

877 m² - 581.53 zł/m²
Działka na sprzedaż!!!

Warszawa, Białołęka - 30 kwietnia 2026

900 m² - 1111.11 zł/m²
Działka, Warszawa

Działka, Warszawa

2 618 000 zł

Warszawa, Wesoła - 02 maja 2026

2 618 m² - 1000 zł/m²
Sprzedam działkę w Radzyminie blisko obwodnicy

Radzymin - 22 kwietnia 2026

3 442 m² - 360.26 zł/m²
PILNIE Sprzedam - Działka budowlana - Warszawa Targówek

Warszawa, Targówek - 06 maja 2026

892 m² - 1334.08 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana 2270 m² - projekt

Klembów - 29 kwietnia 2026

2 270 m² - 242.29 zł/m²
Działka budowlana 1000 m2. Warszawa Białołęka, ul. Małej Żabki

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

1 000 m² - 1199 zł/m²
Przepiękna działka budowlana 4591 m², w kompleksie zieleni

Sulejówek - 28 kwietnia 2026

4 591 m² - 762.14 zł/m²
Ładne działki budowlane w bardzo przyjemnej okolicy

Michałów - 23 kwietnia 2026

1 458 m² - 219.48 zł/m²
Dzialka Warszawa Wesola 2000 m2 dobra 59 41/3

Warszawa, Wesoła - Dzisiaj o 10:33

1 998 m² - 895.9 zł/m²
Miejsce pod FOOD TRUCK LODY– Warszawa Stara Miłosna (duży ruch, parking, gotowe pod zarabianie)

Warszawa, Wesoła - Odświeżono dnia 19 maja 2026

60 m² - 40 zł/m²
wynajmę mały placyk

Warszawa, Wesoła - 15 maja 2026

4 m² - 125 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Kobyłka i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon