Powierzchnia

Wymarzona działka - Kobylanka - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka budowlana w pełni uzbrojona

Działka budowlana w pełni uzbrojona

370 000 zł

Kobylanka - 11 maja 2026

986 m² - 375.25 zł/m²
Dzialka budowlana

Dzialka budowlana

450 000 złdo negocjacji

Kobylanka - 13 maja 2026

1 000 m² - 450 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Jęczydół - Działka przy lesie, blisko Miedwia

Jęczydół - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 000 m² - 380 zł/m²
działka Jęczydół z linią brzegową jeziora Miedwie pow. 0.9720 ha

Jęczydół - 24 kwietnia 2026

9 720 m² - 50.41 zł/m²
działka granicząca z jeziorem Miedwie Jęczydół 9725m2

Jęczydół - 24 kwietnia 2026

9 725 m² - 39.07 zł/m²
Działki budowlane 10 minut od Szczecina

Niedźwiedź - 15 maja 2026

1 550 m² - 167 zł/m²
Działki budowlane 10 minut od Szczecina

Niedźwiedź - 13 maja 2026

3 100 m² - 83.5 zł/m²
Działka budowlana 1034 m2 z pozwoleniem na budowę -Niedźwiedź

Niedźwiedź - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 034 m² - 173.11 zł/m²
★ Działka budowlana blisko Szczecin !★

Niedźwiedź - 17 kwietnia 2026

903 m² - 304.54 zł/m²
Sprzedam dzialke

Sprzedam dzialke

230 000 zł

Cisewo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 661 m² - 138.47 zł/m²
★ Działka z warunkami zabudowy ★ Lipnik ★

Zieleniewo - 24 kwietnia 2026

997 m² - 235.71 zł/m²
★ Działka budowlana Bielkowo blisko Miedwia !★

Bielkowo - 17 kwietnia 2026

1 706 m² - 190.5 zł/m²
Super Okazja Najladniejsza Dzialka w okolicy

Bielkowo - 30 kwietnia 2026

1 029 m² - 193 zł/m²
Super Okazja Najladniejsza Dzialka w okolicy

Bielkowo - 30 kwietnia 2026

1 175 m² - 193 zł/m²
Działki Bielkowo | WZ | 170 zł/m² | blisko Stargardu

Bielkowo - 21 kwietnia 2026

1 000 m² - 170 zł/m²
Działka Bielkowo gm. Kobylanka

Działka Bielkowo gm. Kobylanka

283 200 złdo negocjacji

Bielkowo - 27 kwietnia 2026

3 540 m² - 80 zł/m²
Atrakcyjne działki

Kunowo - 12 maja 2026

1 002 m² - 144.71 zł/m²
Działka rolna Kunowo na sprzedaż lub w dzierżawę

Kunowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

3 000 m² - 33.33 zł/m²
Działka z Warunkami Zabudowy w Kunowie 1333 m2 oraz opcjonalnie 1218 m2

Kunowo - 12 maja 2026

1 333 m² - 108.78 zł/m²
Działka budowlana

Nieznań - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 455 m² - 160 zł/m²
Działka budowlana – Wierzchląd nad Jeziorem Miedwie

Wierzchląd - 08 maja 2026

1 066 m² - 240.15 zł/m²
Działka w Lipniku na sprzedaż OKAZJA

Lipnik - 12 maja 2026

1 000 m² - 140 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Lipnik 350m2

Lipnik - 08 maja 2026

350 m² - 57.14 zł/m²
Działki budowlane w Grzędzicach

Grzędzice - 13 maja 2026

1 098 m² - 90.16 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona- Grzędzice, k. Stargardu

Grzędzice - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 182 m² - 175 zł/m²
Działki z WARUNKAMI ZABUDOWY bezterminowymi

Grzędzice - 17 kwietnia 2026

1 003 m² - 134.6 zł/m²
Grzędzice nowe osiedle , skrzynka z prądem na działce.

Grzędzice - 20 kwietnia 2026

1 195 m² - 149.79 zł/m²
Działka Pod Zabudowę W Smogolicach

Smogolice - 23 kwietnia 2026

1 205 m² - 82.16 zł/m²
Piękne działki pod lasem w Żarowie!

Żarowo - 24 kwietnia 2026

986 m² - 96.35 zł/m²
Atrakcyjne działki rolno-inwestycyjne pod Stargardem

Grzędzice - 12 maja 2026

3 161 m² - 30 zł/m²
Działka z warunkami- zab. jednorodzinna 59 zł/m2.

Sowno - 26 kwietnia 2026

3 100 m² - 59.36 zł/m²
działka budowlana Smogolice k. Stargardu

Smogolice - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 85 zł/m²
Działka, domek, jezioro Miedwie, Koszewo

Koszewko - 08 maja 2026

500 m² - 158 zł/m²
działka nad jeziorem Miedwie

Koszewko - 27 kwietnia 2026

3 017 m² - 28.14 zł/m²
Działka budowlana na granicy Stargardu

Żarowo - 08 maja 2026

1 002 m² - 165 zł/m²
Działka Budowlana W Żarowie

Żarowo - 17 kwietnia 2026

1 000 m² - 148 zł/m²
działka Żarowo k. Stargardu 114/81 z warunkami zabudowy 987 m2

Żarowo - 24 kwietnia 2026

1 077 m² - 81.71 zł/m²
Działka ROD Szczecin Wielgowo

Działka ROD Szczecin Wielgowo

69 000 złdo negocjacji

Szczecin, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

470 m² - 146.81 zł/m²
Dzialka z domkiem  calorocznym

Dzialka z domkiem calorocznym

230 000 złdo negocjacji

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - 15 maja 2026

550 m² - 418.18 zł/m²
Działka Rolna Szczecin Płonia

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce - 17 kwietnia 2026

4 506 m² - 288.5 zł/m²
Działki budowlane Golczewo

Golczewo - 15 maja 2026

1 066 m² - 131.33 zł/m²
Działka budowlana Lubowo Stargard Szczecin

Lubowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 100 m² - 95.73 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Kobylanka i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon