Powierzchnia

praca instruktor nauki jazdy kalisz - Kalisz - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 48 ogłoszeń
Atrakcyjna działka w Kaliszu ul. Kossaka

Atrakcyjna działka w Kaliszu ul. Kossaka

279 000 zł

Kalisz - 30 kwietnia 2026

1 187 m² - 235.05 zł/m²
Działka budowlana Sulisławice

Kalisz - 06 maja 2026

1 172 m² - 189.42 zł/m²
Działka 1 ha ulica Pokrzywnicka

Kalisz - Odświeżono dnia 08 maja 2026

10 000 m² - 27.9 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy k. Kalisza

Kalisz - 30 kwietnia 2026

1 450 m² - 160 zł/m²
Działka inwestycyjna - zabudowa wielorodzinna

Kalisz - 13 maja 2026

998 m² - 691.38 zł/m²
Działka w otoczeniu lasów w Saczynie

Kalisz - 11 maja 2026

6 300 m² - 34.13 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji

Kalisz - 30 kwietnia 2026

917 m² - 250.82 zł/m²
W pełni uzbrojona działka na sprzedaż

Kalisz - 30 kwietnia 2026

1 441 m² - 180 zł/m²
Atrakcyjna lokalizacja - Pruszków k/Kalisza

Kalisz - 30 kwietnia 2026

6 027 m² - 104.86 zł/m²
Działka budowlana z dużym potencjałem-Sulisławice

Kalisz - 30 kwietnia 2026

5 171 m² - 250 zł/m²
Atrakcyjne położona działka, wszystkie media.

Kalisz - 17 kwietnia 2026

1 388 m² - 265.13 zł/m²
Atrakcyjna działka z WZ Nowe Skalmierzyce

Kalisz - 11 maja 2026

1 563 m² - 217.53 zł/m²
Działka budowlana Kalisz piwonice 1024m2

Kalisz - 15 kwietnia 2026

1 024 m² - 209.96 zł/m²
Działka budowlana ul. Połabska – os. Piwonice

Kalisz - 25 kwietnia 2026

1 243 m² - 193.08 zł/m²
Atrakcyjnie położona działka os. Majków.

Kalisz - 17 kwietnia 2026

1 544 m² - 259 zł/m²
Działka budowlana ul. Celtycka

Kalisz - 30 kwietnia 2026

1 029 m² - 262.39 zł/m²
Działka budowlana WZ Tuwima osiedle Majków Kalisz

Kalisz - Odświeżono dnia 07 maja 2026

1 238 m² - 274.64 zł/m²
Działka inwestycyjna przy ul. Stawiszyńskiej

Kalisz - 13 maja 2026

5 153 m² - 289.15 zł/m²
Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem

Kalisz - Odświeżono dnia 13 maja 2026

2 000 m² - 370 zł/m²
Sprzedam dzialke budowlaną  Kalisz-Ceków-Stare Prazuchy

Kalisz - 02 maja 2026

950 m² - 68.42 zł/m²
Idealna działka pod budowę domu – media, dojazd

Kalisz - 24 kwietnia 2026

2 200 m² - 200 zł/m²
Działka inwestycyjna - uprawa borówek k.Kalisza

Kalisz - 11 maja 2026

15 800 m² - 163.92 zł/m²
Działka budowlana  657 m2

Kalisz - 23 kwietnia 2026

657,61 m² - 243.31 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana 900m2 - Pawłówek, ul.Asnyka

Kalisz - 23 kwietnia 2026

900 m² - 244.44 zł/m²
sprzedam działkę ok. 9000m

sprzedam działkę ok. 9000m

2 800 000 złdo negocjacji

Kalisz - 16 kwietnia 2026

9 000 m² - 311.11 zł/m²
Działka rekreacyjna, ogródki dzialkowe

Kalisz - 10 maja 2026

480 m² - 72.92 zł/m²
Kalisz, Poligony - działka rekreacyjna ROD RODOS! 380m2, domek 35m2!

Kalisz - 21 kwietnia 2026

380 m² - 172.37 zł/m²
Działka ROD 350m² z murowanym domkiem przy Złotej.

Kalisz - 08 maja 2026

350 m² - 119.71 zł/m²
Szałe działka pod ROD

Kalisz - 27 kwietnia 2026

200 m² - 84.5 zł/m²
Urokliwa działka pośrodku dębowego lasu. Tłokinia

Kalisz - Odświeżono dnia 03 maja 2026

2 500 m² - 60 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Relaks Szałe

Kalisz - 09 maja 2026

300 m² - 163 zł/m²
Działka rekreacyjna typu ROD

Kalisz - 27 kwietnia 2026

200 m² - 94.5 zł/m²
Narożna działka rekreacyjna Szczypiorno  ROD „Pogodny” 371 m2

Kalisz - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

371 m² - 159.03 zł/m²
Działka Rekreacyjna Kalisz

Działka Rekreacyjna Kalisz

75 000 złdo negocjacji

Kalisz - 10 maja 2026

525 m² - 142.86 zł/m²
Działka rekreacyjna

Kalisz - 02 maja 2026

300 m² - 316.67 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Kalisz - 22 marca 2026

550 m² - 67.27 zł/m²
Działka ROD Kalisz

Działka ROD Kalisz

23 000 złdo negocjacji

Kalisz - 28 kwietnia 2026

270 m² - 85.19 zł/m²
Działka Rekreacyjna

Działka Rekreacyjna

37 000 złdo negocjacji

Kalisz - 29 kwietnia 2026

300 m² - 123.33 zł/m²
Top Lokalizacja, wynajmę działkę 2300 m2 przy ruchliwej trasie Częstochowska/Sieradzana

Kalisz - 04 maja 2026

2 300 m² - 1 zł/m²
  • 1
  • 2

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! praca instruktor nauki jazdy kalisz - Kalisz - tylko w kategorii Działki na OLX

Darmowa aplikacja na Twój telefon