Powierzchnia

Wymarzona działka - Głogów - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 20 ogłoszeń
Działka Złota Podkowa

Działka Złota Podkowa

265 000 zł

Głogów - 07 maja 2026

562 m² - 471.53 zł/m²
Działka budowlana Głogów

Głogów - 21 maja 2026

1 346 m² - 126.3 zł/m²
Kompleks Stacji Paliw z Salą Bankietową

Głogów - 21 kwietnia 2026

2 025 m² - 3456.79 zł/m²
Działka inwestycyjna z bocznicą kolejową Głogów

Głogów - 16 maja 2026

7 874 m² - 190.5 zł/m²
Działka budowlana Głogów

Głogów - 21 maja 2026

1 346 m² - 126.3 zł/m²
Stacja Paliw  - przy drodze krajowej nr 12 - działka 1954 m2

Głogów - 21 kwietnia 2026

1 954 m² - 1274.31 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Działka inwestycyjna 1175 m² w Głogowie ul. Portowa

Głogów - 16 maja 2026

1 175 m² - 197.45 zł/m²
Działka inwestycyjna 2070 m² w Głogowie ul. Portowa

Głogów - 16 maja 2026

2 070 m² - 198.55 zł/m²
Działka komercyjna 5130 m²- przy drodze krajowej nr 12

Głogów - 21 kwietnia 2026

5 130 m² - 370.37 zł/m²
Działka mieszkalno-usługowa

Działka mieszkalno-usługowa

599 000 złdo negocjacji

Głogów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

913 m² - 656.08 zł/m²
Działka inwestycyjna 4635 m² w Głogowie ul. Portowa

Głogów - 16 maja 2026

4 635 m² - 193.96 zł/m²
Ogród działkowy 4,5 Głogów

Ogród działkowy 4,5 Głogów

47 000 złdo negocjacji

Głogów - 20 maja 2026

450 m² - 104.44 zł/m²
Sprzedam działkę w Głogowie

Sprzedam działkę w Głogowie

610 000 złdo negocjacji

Głogów - 25 kwietnia 2026

3 583 m² - 170.25 zł/m²
Działka ogrodowa dla Ciebie

Działka ogrodowa dla Ciebie

59 900 złdo negocjacji

Głogów - 27 kwietnia 2026

258 m² - 232.17 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodową nr 126L ROD „Dzieci Głogowskich” w Głogowie.

Głogów - 02 maja 2026

2 400 m² - 29.17 zł/m²
Sprzedam Działkę ROD Relax

Sprzedam Działkę ROD Relax

62 000 złdo negocjacji

Głogów - 03 maja 2026

220 m² - 281.82 zł/m²
Działka ogrodowa ROD RELAKS

Głogów - Odświeżono dzisiaj o 08:07

300 m² - 166.67 zł/m²
Działka rekreacyjna kolejarz

Głogów - Odświeżono dnia 11 maja 2026

270 m² - 196.3 zł/m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

70 000 złdo negocjacji

Głogów - 10 maja 2026

500 m² - 140 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodową

Sprzedam działkę ogrodową

32 000 złdo negocjacji

Głogów - 15 maja 2026

250 m² - 128 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Doskonale zlokalizowana działka ogrodowa na Paulinowie (Rodzinny Ogród Działkowy „Dzieci Głogowskich”)

Brzeg Głogowski - 19 maja 2026

300 m² - 79.26 zł/m²
Sprzedam działkę Rod Kulów

Obora - 12 maja 2026

600 m² - 58.33 zł/m²
Działka Rekreacyjna

Brzeg Głogowski - Odświeżono dnia 21 maja 2026

500 m² - 70 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana – Ruszowice, 2700 m²

Ruszowice - 23 kwietnia 2026

2 700 m² - 125.93 zł/m²
Działka do wynajęcia na plac, składowisko, parking itp max 5.5 ha Głogów ul Północna

Słone - Odświeżono dnia 11 maja 2026

55 000 m² - 0.18 zł/m²
Działka ROD Odrzycko Rekreacyjna

Działka ROD Odrzycko Rekreacyjna

25 000 złdo negocjacji

Serby - 23 kwietnia 2026

111 m² - 225.23 zł/m²
Działka budowlana. Kurowice - tuż przy mieście Głogów.

Kurowice - 22 maja 2026

1,24 m² - 100806.45 zł/m²
Sprzedam działkę całoroczną ROD Stokrotka w Kluczach

Klucze - 10 maja 2026

340 m² - 279.41 zł/m²
Działki budowlane - powiat Głogowski, Gmina Jerzmanowa - Łagoszów Mały

Łagoszów Mały - 04 maja 2026

1 m² - 7700 zł/m²
Grunt 3,4 i 1,05 ha Fotowoltaika żwirownia strefa przemysłowa

Kozie Doły - Odświeżono dnia 09 maja 2026

50 000 m² - 6 zł/m²
Sprzedam 0,99 ha budowlane strefa ekonomiczna PV

Kozie Doły - Odświeżono dnia 09 maja 2026

9 999 m² - 10.5 zł/m²
Działki budowlane w Białołęce 10km od Głogowa

Białołęka - Odświeżono dnia 20 maja 2026

13 000 m² - 8.85 zł/m²
Działki Budowlane w Białołęce gmina Pęcław powiat Głogów

Białołęka - 04 maja 2026

10 000 m² - 6.5 zł/m²
Działka Białołęka kolo Głogowa

Działka Białołęka kolo Głogowa

100 000 złdo negocjacji

Białołęka - 26 kwietnia 2026

838 m² - 119.33 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

54 000 złdo negocjacji

Chociemyśl - Odświeżono dnia 09 maja 2026

970 m² - 55.67 zł/m²
sprzedam działkę ogrodową

Kulów - 20 maja 2026

500 m² - 98 zł/m²
Działka Rekreacyjna Kulów

Kulów - 04 maja 2026

500 m² - 250 zł/m²
Działka budowlana Drożów

Działka budowlana Drożów

220 000 złdo negocjacji

Drożów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

2 700 m² - 81.48 zł/m²
Działka budowlana pod lasem z domkiem letniskowym całorocznym

Droglowice - Odświeżono dnia 06 maja 2026

1 100 m² - 171.82 zł/m²
Działki budowlane – Bądzów (gm. Jerzmanowa) 888–1785 m² | lasy, natura

Bądzów - 22 maja 2026

888 m² - 107 zł/m²
Całoroczna Działka ROD Hutnik Kulów

Zaszków - 19 maja 2026

500 m² - 260 zł/m²
Działka przy lesie 900m² | Cisza i Spokój | bez podatku PCC

Radwanice - 16 maja 2026

900 m² - 87.78 zł/m²
Działki budowalne w Szlichtyngowej o pow. ok 10a

Szlichtyngowa - 25 kwietnia 2026

1 000 m² - 104 zł/m²
Duża działka ROD 7 arów – ogrodzona, zadbana, idealna do wypoczynku z nasadzeniami i potencjałem!

Szlichtyngowa - 14 maja 2026

714 m² - 35.01 zł/m²
Działka budowlana blisko Głogowa

Dryżyna - 26 kwietnia 2026

1 742 m² - 45.35 zł/m²
Na sprzedaż grunt rolny o pow. 6,68 ha, Gaworzyce

Gaworzyce - 10 maja 2026

66 800 m² - 7.49 zł/m²
Działki  budowlane gaworzyce

Gaworzyce - 08 maja 2026

1 157 m² - 64.82 zł/m²
działki budowlane pod lasem

działki budowlane pod lasem

80 000 złdo negocjacji

Rzeczyca - Odświeżono dnia 17 maja 2026

1 000 m² - 80 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana w Gaworzycach

Gaworzyce - 18 maja 2026

828 m² - 75.48 zł/m²
2xDziałki budowalne 16a 15a

2xDziałki budowalne 16a 15a

87 000 złdo negocjacji

Kandlewo - 26 kwietnia 2026

1 500 m² - 58 zł/m²
Piękna działka 25 arów, Polkowice 3 km

Trzebcz - 02 maja 2026

2 518 m² - 90.95 zł/m²
Bielawy!!!Działka z Wz dla 12 domow  pow 1,6 h

Bielawy - 11 maja 2026

16 000 m² - 40.63 zł/m²
Budowl.na Raty  0%  przy samym lasie , gm. Grębocice

Trzęsów - Odświeżono dnia 05 maja 2026

1 020 m² - 88 zł/m²
Sprzedam działke budowlaną w miejscowosci trzęsów

Trzęsów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

975 m² - 112.82 zł/m²
Działki budowl. Tylko teraz !!!przy lesie.Raty 0%

Trzęsów - 06 maja 2026

980 m² - 83.67 zł/m²
Działka przy lesie | Trzęsów | zabudowa mieszkaniowa | prąd

Trzęsów - 22 maja 2026

1 188 m² - 79.97 zł/m²
Sprzedam działkę 6,26 ha – łąki i las

Kowalewo - 15 maja 2026

62 600 m² - 6.23 zł/m²
Polkowice - działka 75 a na sprzedaż

Polkowice - 12 maja 2026

7 450 m² - 334.23 zł/m²
Działka ROD" Barbarka "

Działka ROD" Barbarka "

30 000 złdo negocjacji

Polkowice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

390 m² - 76.92 zł/m²
Działka Rod Barbarka Polkowice

Działka Rod Barbarka Polkowice

20 000 złdo negocjacji

Polkowice - 21 maja 2026

3 m² - 6666.67 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • ogródki działkowe w

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Głogów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon