Powierzchnia

Wymarzona działka - Celestynów - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 5 ogłoszeń
⭐Pod zabudowę jednorodzinną, wszystkie media ⭐

⭐Pod zabudowę jednorodzinną, wszystkie media ⭐

333 000 zł

Celestynów - 18 maja 2026

839 m² - 396.9 zł/m²
⭐mpzp jednorodzinna, kanalizacja, gaz, woda, prąd⭐

Celestynów - 30 kwietnia 2026

1 052 m² - 389.73 zł/m²
Działka budowlana między lasami

Celestynów - 27 kwietnia 2026

656 m² - 289.48 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy Dyzin/gm. Celestynów

Celestynów - 10 maja 2026

2 831 m² - 141.29 zł/m²
Działka budowlana przy lesie z dojazdem utwardzonym

Celestynów - 18 maja 2026

1 113 m² - 404.31 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękna działka budowlana w Dąbrówce k. Otwocka gmina Celestynów

Dąbrówka - Odświeżono dnia 20 maja 2026

1 600 m² - 337.5 zł/m²
Działka 1500m2 Bocian

Bocian - 12 maja 2026

1 500 m² - 160 zł/m²
Karpiska, dwie działki z dopuszczeniem zabudowy zagrodowej 2,3 ha

Karpiska - Odświeżono dnia 21 maja 2026

23 537 m² - 22.09 zł/m²
Działka budowlana 1499 m² w spokojnej okolicy

Jatne - 01 maja 2026

1 499 m² - 213.48 zł/m²
Wynajmę ogrodzony plac

Wola Ducka - 18 maja 2026

500 m² - 3.6 zł/m²
Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z przeznaczeniem pod inwestycję

Wola Ducka - 16 kwietnia 2026

51 968 m² - 233.7 zł/m²
Działka budowlane w otulinie Parku Krajobrazowego, MPZP, media

Kołbiel - 29 kwietnia 2026

560 m² - 321.25 zł/m²
Sprzedam działki od: 1450 metrów do 1500 metrów, MPZP

Wola Ducka - 05 maja 2026

1 450 m² - 248.28 zł/m²
Działka 1225 m2 Wola Ducka gm. Wiązowna

Wola Ducka - 11 maja 2026

1 225 m² - 326.53 zł/m²
Działka 981m2 Siwianka nr 615 lub 616 obręb 1022

Siwianka - Odświeżono dnia 13 maja 2026

981 m² - 173.19 zł/m²
Działka rolno-budowlana

Działka rolno-budowlana

630 000 złdo negocjacji

Siwianka - 11 maja 2026

9 000 m² - 70 zł/m²
Dzialka Rod Sepochow 5b

Dzialka Rod Sepochow 5b

199 000 złdo negocjacji

Sępochów - 13 maja 2026

500 m² - 398 zł/m²
Działka w miejscowości Gadka gm Kołbiel

Gadka - Odświeżono dnia 12 maja 2026

2 720 m² - 69.85 zł/m²
Dzialka budowlana w pięknej zielonej oklicy Wola Karczewska 1270 m²

Wola Karczewska - 09 maja 2026

1 270 m² - 274.8 zł/m²
Urokliwa działka we Wsi Dobrzyniec w zakolu rzeki

Dobrzyniec - 28 marca 2026

28 084 m² - 26.88 zł/m²
Działka przemysłowa 15 337 m2, Wola Ducka

Wola Ducka - 18 maja 2026

15 337 m² - 223 zł/m²
Zabieżki, działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Zabieżki - 16 maja 2026

1 300 m² - 192.31 zł/m²
Działka budowlana

Dobrzyniec - Odświeżono dnia 19 maja 2026

3 300 m² - 78.79 zł/m²
Działka budowlano-rolna - 36000m2, Dobrzyniec k. Glinianki

Dobrzyniec - Odświeżono dnia 18 maja 2026

36 133 m² - 24.08 zł/m²
Działka w pięknej okolicy

Wola Karczewska - 30 kwietnia 2026

532 m² - 93.8 zł/m²
Sprzedam działke w miejscowości Całowanie

Całowanie - 16 kwietnia 2026

6 600 m² - 28.79 zł/m²
Działka w gminie Wiązowna

Wola Ducka - 30 kwietnia 2026

1 400 m² - 356.43 zł/m²
Top lokalizacja S17 4,7 ha pod centrum logistyczne

Wola Karczewska - 21 maja 2026

46 800 m² - 210 zł/m²
Działka z WARUNKAMI ZABUDOWY - Wiązowna - Glinianka

Glinianka - 04 maja 2026

1 044 m² - 282.57 zł/m²
Działka budowlana Kołbiel - Rudno Media MPZP

Rudno - 12 maja 2026

843 m² - 187.43 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy w Czarnówce

Czarnówka - 13 maja 2026

1 009 m² - 226.96 zł/m²
Działka rolno-budowlana w Rudzienku gm. Kołbiel

Rudzienko - Odświeżono dnia 20 maja 2026

9 200 m² - 65 zł/m²
Działka budowlana w Malcanowie

Malcanów - 08 maja 2026

2 000 m² - 209.5 zł/m²
Dom w sercu lasu – Otwock, ul. Konopnickiej | 240 m² | Działka 2000 m²

Otwock - 25 kwietnia 2026

240 m² - 37.5 zł/m²
Dla Dewelopera pod bliźniaki!

Otwock - 20 maja 2026

16 100 m² - 149.07 zł/m²
Działka 8000m2 - Rzakta ul. Górska

Rzakta - 16 maja 2026

8 000 m² - 70 zł/m²
Działka w Rzakcie – bez pośpiechu i bez pośredników

Rzakta - 30 kwietnia 2026

1 845 m² - 184.28 zł/m²
Działka budowlana, zabudowa usługowo-mieszkaniowa

Otwock - 22 maja 2026

3 843 m² - 728.6 zł/m²
10 min do S2/ 25 min od Warszawy/rzeka Świder

Glinianka - 15 maja 2026

3 300 m² - 151.21 zł/m²
Działka marzeń budowlana przy lesie bez sąsiadów droga utwardzona WZ

Glinianka - 17 maja 2026

1 300 m² - 269.23 zł/m²
Działka budowlana  media warunki zab.

Otwock Mały - 06 maja 2026

500 m² - 599.8 zł/m²
Działka pod lasem | 1520 m², prąd, wodociąg | Sufczyn – Kołbiel

Sufczyn - 09 maja 2026

1 520 m² - 130 zł/m²
Działka budowlana Malcanów koło Wiązowny

Malcanów - 14 maja 2026

2 738 m² - 255.66 zł/m²
Działki rekreacyjne - Osieck

Osieck - 15 maja 2026

1 500 m² - 110 zł/m²
Sprzedam  działkę  5170m²

Sprzedam działkę 5170m²

567 800 złdo negocjacji

Teresin - 17 maja 2026

5 170 m² - 109.83 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • działka

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Celestynów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon