Powierzchnia

Wymarzona działka - Aleksandrowo - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Ziemia rolna 22,35 ha – Giżyn, gm. Strzegowo – przy drodze asfaltowej

60 000 zł

Giżyn - 30 kwietnia 2026

22,35 m² - 2684.56 zł/m²
Sprzedam las mieszany z przewaga sosny

Topolewszczyzna - 15 maja 2026

23 667 m² - 3.38 zł/m²
Działka budowlana przy drodze gminnej!

Glinojeck - 11 maja 2026

800 m² - 74.88 zł/m²
Zalesie działki pod zabudowę

Glinojeck - 24 kwietnia 2026

1 102 m² - 49.91 zł/m²
Działka budowlana.

Działka budowlana.

78 000 złdo negocjacji

Strzegowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

11 000 m² - 7.09 zł/m²
Działka Łąka nad rzeką Wkrą

Działka Łąka nad rzeką Wkrą

100 000 złdo negocjacji

Strzegowo - 29 kwietnia 2026

11 600 m² - 8.62 zł/m²
Działki budowlane Strzegowo

Działki budowlane Strzegowo

92 000 złdo negocjacji

Strzegowo - 23 kwietnia 2026

1 151 m² - 79.93 zł/m²
Piękna działka 1,3 ha na końcu wsi Sródborze (Wz)

Śródborze - 04 maja 2026

13 000 m² - 25.38 zł/m²
Kontrewers 5, gm. Strzegowo

Kontrewers - 27 kwietnia 2026

718 m² - 17.83 zł/m²
Siedlisko 1,74 Ha|100 Km Od Wwa|Potencjał Nowej Zabudowyiagroturystyki

Rydzyn Szlachecki - 10 maja 2026

17 400 m² - 24.14 zł/m²
Działki budowlane 14a wraz z warunkami zabudowy, Rydzyn Szlachecki

Rydzyn Szlachecki - 21 kwietnia 2026

1 400 m² - 71.43 zł/m²
Działka letniskowo- budowlana 2800 m² na dużej leśnej polanie

Śródborze - 14 maja 2026

2 800 m² - 33.93 zł/m²
Działka z linią brzegową

Wkra - Dzisiaj o 07:27

3 249 m² - 40 zł/m²
Działki budowlane z wodą i kanaliz. pod lasem

Kondrajec Szlachecki - 06 maja 2026

1 010 m² - 59.41 zł/m²
Działki rolne oraz działka leśna na sprzedaż

Luszewo - 20 kwietnia 2026

7 561 m² - 7 zł/m²
Działka budowlana z malowniczym widokiem na Wkrę!

Marysinek - 04 maja 2026

2 600 m² - 26.92 zł/m²
Sprzedam grunt 2,2825 ha przy drodze krajowej  nr.60

Ościsłowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

22 825 m² - 9.64 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Krajkowo - 20 kwietnia 2026

1 800 m² - 55 zł/m²
Siedlisko Rydzewo

Siedlisko Rydzewo

580 000 złdo negocjacji

Rydzewo - 16 maja 2026

2,96 m² - 195945.95 zł/m²
Rekreacja super nad sama rzeką Wkrą k plonska

Dziektarzewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

500 m² - 30 zł/m²
Działka Płaciszewo

Płaciszewo - 11 maja 2026

2 000 m² - 33 zł/m²
Działka rolna 2900 m² z warunkami zabudowy

Polesie - Odświeżono dnia 06 maja 2026

2 900 m² - 51.72 zł/m²
Wyjątkowa działka z linią brzegową Wkry

Płaciszewo - 20 kwietnia 2026

71 929 m² - 12.03 zł/m²
Sprzedam działkę we wsi Wola Młocka

Wola Młocka - Odświeżono dzisiaj o 07:07

700 m² - 12.86 zł/m²
Sprzedam działkę budowlana

Sprzedam działkę budowlana

90 000 złdo negocjacji

Wola Młocka - 19 kwietnia 2026

1 518 m² - 59.29 zł/m²
Działka rolna 2,7ha kl. IV Nadwkrzański Obszar Chr. Krajobr. 90km WAW

Ościsłowo - 28 kwietnia 2026

27 100 m² - 7.38 zł/m²
Grunty rolne 16 ha, Chotum, gm. Ciechanów, mazowieckie

Chotum - 11 maja 2026

160 848 m² - 3.2 zł/m²
Działka nad rzeką

Goszczyce Średnie - 12 maja 2026

6 800 m² - 24.26 zł/m²
Działki budowlane

Działki budowlane

73 000 złdo negocjacji

Rutki-Borki - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 039 m² - 70.26 zł/m²
Działka budowlana przy drodze asfaltowej. Mpzp

Pólka-Raciąż - 27 kwietnia 2026

1 200 m² - 47.92 zł/m²
Działka budowlana w Raciążu, cicha okolica

Raciąż - 11 maja 2026

1 015 m² - 97.54 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana, 2100 m2

Gostomin - 12 maja 2026

2 100 m² - 50 zł/m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

150 000 złdo negocjacji

Kępa - 07 maja 2026

996 m² - 150.6 zł/m²
Działka rolna | Sprzedaż | 3,2 ha | Wola Pawłowska

Wola Pawłowska - 06 maja 2026

32 215 m² - 6.98 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną z lasem

Lipówiec - 29 kwietnia 2026

7,36 m² - 50271.74 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową leśną (działka nr 406) - Kowalewko 4,68 ha

Kowalewko - 21 kwietnia 2026

46 800 m² - 5.02 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową (działki 137 i 169)

Kowalewko - 17 kwietnia 2026

20 400 m² - 1.57 zł/m²
Działka budowlana 15 ar Pawłowo gm Regimin powiat Ciechanów

Pawłówko - 15 maja 2026

1 524 m² - 78.08 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy

Działka z warunkami zabudowy

105 000 złdo negocjacji

Pniewo Wielkie - Odświeżono dzisiaj o 08:46

2 395 m² - 43.84 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Aleksandrowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon