Cena

Nieruchomości - Dziadkowice - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Całoroczny dom letniskowy 134,43 m² Mierzwice-Kolonia blisko Bugu

260 000 zł

Mierzwice-Kolonia - 06 maja 2026

134,43 m² - 1934.09 zł/m²
Działka nad Bugiem, Mierzwice-Kolonia, AL. Leśna

Mierzwice-Kolonia - 20 marca 2026

1 530 m² - 75.16 zł/m²
Sprzedam dom w Zajęcznikach  koło Drohiczyna

Zajęczniki - 12 maja 2026

83 m² - 4819.28 zł/m²
Inwestycja - Budynek usługowy wraz z domem całorocznym

Perlejewo - 05 kwietnia 2026

22 705 m² - 66.09 zł/m²
Działka z dala od miejskiego zgiełku

Bużka - 21 kwietnia 2026

2 000 m² - 75 zł/m²
Dom wolnostojący z piwnicą i strychem we wsi Dubiażyn w woj.podlaskim.

Dubiażyn - 03 maja 2026

77 m² - 2597.4 zł/m²
Działka rolna łąka

Działka rolna łąka

28 000 złdo negocjacji

Mokre - 08 maja 2026

6 800 m² - 4.12 zł/m²
Siedlisko na Podlasiu z drewnianym domem i działką

Chechłowo - 03 maja 2026

896 m² - 502.23 zł/m²
Dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy – Nowe Mierzwice

Siemiatycze-Stacja - 29 kwietnia 2026

120 m² - 6166.67 zł/m²
Przytulne siedlisko Mierzwice Stare nad rzeką Bug

Mielnik - 13 maja 2026

105 m² - 4085.71 zł/m²
Przytulne siedlisko Mierzwice Stare nad rzeką Bug

Mielnik - 13 maja 2026

105 m² - 4085.71 zł/m²
Działka budowlana Piliki uzbrojona 198/31

Piliki - 21 kwietnia 2026

784 m² - 126.28 zł/m²
Działka budowlana w okolicy terenów zielonych!

Drohiczyn - 27 kwietnia 2026

800 m² - 81.13 zł/m²
Sprzedam łąkę 2ha - gmina Drohiczyn

Drohiczyn - 19 kwietnia 2026

20 000 m² - 5.5 zł/m²
Działka w Drohiczynie, wysoki% powierzchni pod zabudowę

Drohiczyn - 07 maja 2026

2 274 m² - 103.34 zł/m²
Sprzedam działki

Sprzedam działki

89 000 złdo negocjacji

Minczewo - 13 maja 2026

5 000 m² - 17.8 zł/m²
Las sosnowy Cena za metr 7.4zl  . Blisko Media. 2.5 hektara.  ZAIWESTUJ  W PEWNE

Minczewo - 29 kwietnia 2026

25 000 m² - 7.4 zł/m²
1,95ha siedliska na KOLONII-Stary dom z Bali PODLASIE, wieś GREGOROWCE

Gregorowce - 04 maja 2026

83 m² - 4156.63 zł/m²
Dom ok 200 m2, działka 586 m2, Drohiczyn Kotlarska

Drohiczyn - 20 kwietnia 2026

200 m² - 3145 zł/m²
Działka budowlana 900 m2 Rajki, Bielsk Podlaski

Rajki - Odświeżono dzisiaj o 10:46

900 m² - 120 zł/m²
Działka z WZ na dom jednorodzinny

Rajki - 19 kwietnia 2026

995 m² - 79.4 zł/m²
Sprzedam 20 ha lasów w jednej miejscowości (50 tys. zł za ha)

Wólka Nurzecka - 25 kwietnia 2026

194 700 m² - 5 zł/m²
Sprzedam 1 ha  działki  rolnej

Sprzedam 1 ha działki rolnej

55 000 złdo negocjacji

Arbasy - 25 kwietnia 2026

10 000 m² - 5.5 zł/m²
Sprzedam działkę rolną 4.800 m2 z warunkami zabudowy w Mielniku w woj.podlaskim

Mielnik - 28 kwietnia 2026

4 800 m² - 32.29 zł/m²
Działka budowlana w uroczej okolicy

Mielnik - 27 kwietnia 2026

800 m² - 81.13 zł/m²
Działka powiat łosicki

Działka powiat łosicki

29 700 złdo negocjacji

Chlebczyn - 23 kwietnia 2026

4 266 m² - 6.96 zł/m²
Działka rolno-leśna 2,29 ha  Gredele gmina Orla

Gredele - 05 maja 2026

22 900 m² - 5.02 zł/m²
**Dom 70 m2 we wsi Piszczatka, gm. Nurzec Stacja**

Piszczatka - Dzisiaj o 08:27

70 m² - 2785.71 zł/m²
Urocze siedlisko w gminie Czeremcha

Czeremcha-Wieś - 08 maja 2026

121 m² - 2438.02 zł/m²
Działka rolna, łąka, 3,6 ha, obręb Bużyska, Drohiczyn

Bużyska - 16 kwietnia 2026

39 031 m² - 6.33 zł/m²
Działka rolna 3,24ha Ruda, gmina Korczew, Nadbużanki Park Krajobrazowy

Ruda - Odświeżono dnia 12 maja 2026

32 400 m² - 3.55 zł/m²
Piękne siedlisko 0,4443ha z domem i stodołą

Augustowo - 13 maja 2026

70 m² - 6000 zł/m²
Dom jednorodzinny 200m2 wraz z budynkiem gospodarczym

Bielsk Podlaski - 27 kwietnia 2026

200 m² - 2780 zł/m²
Bielsk Podlaki duzy dom 120m² (po dużym remoncie) PRYWATNIE!!!

Bielsk Podlaski - 25 kwietnia 2026

120 m² - 5075 zł/m²
Działka zabudowana, siedliskowo - rekreacyjna Rzewuszki gm. Sarnaki

Rzewuszki - 26 kwietnia 2026

27 280 m² - 13.38 zł/m²
Dom wolnostojący

Dom wolnostojący

630 000 złdo negocjacji

Sarnaki - 28 kwietnia 2026

100 m² - 6300 zł/m²
Nowoczesny dom  w Bielsku Podlaskim z własnym ogrodem

Bielsk Podlaski - 12 maja 2026

155 m² - 6432.26 zł/m²
Syndyk sprzeda – nieruchomości ul. Myśliwska 55, Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski - 23 kwietnia 2026

99,72 m² - 2758.44 zł/m²
Kleszczele 450 m2, mieszkania + sklep - 7 pok.

Kleszczele - 24 kwietnia 2026

450 m² - 1331.11 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 23

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dziadkowice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon