Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Sulęcin - w kategorii Domy - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom do remontu Glinik 92m2

Dom do remontu Glinik 92m2

279 000 zł

Glinik - 01 maja 2026

121 m² - 2305.79 zł/m²
Przytulny dom 5-pok. z ogrodem w Nowinach Wielkich - 20 min od Gorzowa

Nowiny Wielkie - 09 maja 2026

120 m² - 7908.33 zł/m²
Dom 80 m2 | Blisko las i jeziora | Spokojna okolica | SUPER CENA!

Lubrza - 12 maja 2026

80,26 m² - 7089.46 zł/m²
Nowy dom w okolicy Łagowa/Lubrzy  - 450 m od jeziora

Lubrza - 05 maja 2026

176,70 m² - 8007.92 zł/m²
Przestronny dom pod lasem w sąsiedztwie jezior | LUBRZA | 147,99 m2

Lubrza - 30 kwietnia 2026

147,99 m² - 4655.72 zł/m²
Nowy dom położony 400 m od jeziora -okolica Łagowa/Lubrzy

Lubrza - 26 kwietnia 2026

148,64 m² - 5651.24 zł/m²
Dom wolnostojący parterowy w dobrej okolicy.

Ulim - 06 maja 2026

160 m²
Dom w zabudowie bliźniaczej Bogdaniec

Bogdaniec - 12 maja 2026

148,10 m² - 5395 zł/m²
Niepowtarzalny dom dla wyjątkowych ludzi - sprawdź, zanim zniknie

Bogdaniec - 06 maja 2026

112,72 m² - 6556.07 zł/m²
Dom dla rodziny - cisza, przestrzeń, wygoda

Osiedle Poznańskie - 19 kwietnia 2026

156 m² - 4455.13 zł/m²
Dom w stanie surowym zamknietym Łagodzin koło Gorzowa Wlkp.

Łagodzin - 28 kwietnia 2026

77,81 m² - 4626.65 zł/m²
Dom wolnostojący 197 m² z garażem| działka 884 m² | Trzebiszewo

Trzebiszewo - 10 maja 2026

197 m² - 2025.38 zł/m²
Domek na Osiedlu Słonecznym

Mostki - 05 maja 2026

35 m² - 3685.71 zł/m²
Duzy dom do wynajecia

Duzy dom do wynajecia

5 000 złdo negocjacji

Żabice - Odświeżono dnia 07 maja 2026

100 m²
Dom 70m² na wynajem [nowa niższa cena]

Żabice - Odświeżono dnia 07 maja 2026

70 m²
Duży, dwusegmentowy dom z bud. produkcyjno - magazynowymi