Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Wińsko - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Jedyny taki dom wchodzisz i mieszkasz! Taras, garaż, sad.

Jedyny taki dom wchodzisz i mieszkasz! Taras, garaż, sad.

539 000 zł

Wińsko - 13 maja 2026

120 m² - 4491.67 zł/m²
Dom + działka 1242 m² | MPZP MN/U | Idealny do zamieszkania i biznesu

Wińsko - 08 maja 2026

260 m² - 2188.46 zł/m²
Parterowy dom w zielonej okolicy Wińska!

Wińsko - 26 kwietnia 2026

198,10 m² - 4391.72 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom do remontu na dużej działce!

Chwałkowice - 12 maja 2026

122 m² - 2368.85 zł/m²
Dom z dużą działką

Węgrzce - 01 maja 2026

140 m² - 7857.14 zł/m²
Dom na sprzedaż,  gmina Jemielno. Do negocjacji !!!

Piotrowice Małe - 18 kwietnia 2026

182 m² - 807.69 zł/m²
Dom 110 m² | 5 pokoi | garaż | gotowy do zamieszkania

Jemielno - 06 maja 2026

110 m² - 3172.73 zł/m²
Rezerwacja / 10 minut od Wołowa!

Bożeń - 20 kwietnia 2026

152,34 m² - 1765.79 zł/m²
Dom z zabudowaniami, duża działka i wiejski klimat

Turzany - 08 maja 2026

118 m² - 3813.56 zł/m²
Dom na sprzedaż/ Dom do własnej aranżacji / Dom z potencjałem

Przyborów - Odświeżono dnia 11 maja 2026

93 m² - 3440.86 zł/m²
dom z sauną + ogrodem zimowym po remoncie

Sułów Wielki - 23 kwietnia 2026

250 m² - 4240 zł/m²
DOM w miejsvowosci Majowka

DOM w miejsvowosci Majowka

205 000 złdo negocjacji

Majówka - 14 maja 2026

110 m² - 1863.64 zł/m²
Dom na dużej działce 1149 m² | Siodłkowice | potencjał do aranżacji

Siodłkowice - 04 maja 2026

120 m² - 1575 zł/m²
Dom w Ścinawie na sprzedaż

Dom w Ścinawie na sprzedaż

550 000 złdo negocjacji

Ścinawa - 13 maja 2026

115 m² - 4782.61 zł/m²
Dom wolnostojący + sklep + Tymowa koło m. Ścinawa

Ścinawa - 06 maja 2026

142 m² - 5415.49 zł/m²
Dom, Pobiel

Dom, Pobiel

480 000 zł

Pobiel - 12 maja 2026

194 m² - 2474.23 zł/m²
Dom na sprzedaż | Duża działka 3100 m² | Gotowy do zamieszkania

Lechitów - 16 kwietnia 2026

100 m² - 3690 zł/m²
Piękny, nowoczesny dom w Garwole obok Wołowa, niedaleko Wrocławia

Garwół - Odświeżono dzisiaj o 12:26

126,32 m² - 5462.32 zł/m²
Dom wolnostojący / Rudno/ Wołów

Rudno - 04 maja 2026

240 m² - 4125 zł/m²
Poranna kawa przy lesie+210 m² dla rodziny|Taras, garaż, 5pokoi|Wołów

Wołów - 29 kwietnia 2026

210 m² - 4280.95 zł/m²
Bliźniak 2 rodzinny 174m2. / 7400m2.

Wołów - Odświeżono dnia 23 kwietnia 2026

174 m² - 3275.86 zł/m²
Wołów blisko Wrocław działka 10ar dom 140m2

Wołów - 28 kwietnia 2026

140 m² - 5992.86 zł/m²
Przestronny dom w cichej okolicy!

Wołów - 24 kwietnia 2026

300 m² - 2496.67 zł/m²
Przestronny dom w poszukiwanej okolicy!

Wołów - 26 kwietnia 2026

443,35 m² - 3155.52 zł/m²
Do zamieszkania dom w Wołowie! Polecam!

Wołów - 07 maja 2026

251,37 m² - 5529.7 zł/m²
Dom w spokojnej okolicy - idealny dla rodziny !

Wołów - 26 kwietnia 2026

157 m² - 5063.69 zł/m²
Piękny Dom z ogrodem, 4 pok. 2 łazienki + poddasze 44 m2

Wołów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

73,60 m² - 7485.73 zł/m²
Kameralny dom z ogrodem, 4 pok. 2 łazienki + 44 m2 poddasza

Wołów - 11 maja 2026

73,60 m² - 7485.73 zł/m²
Eco Dom w cenie mieszkania | GOTOWY Dom od dewelopera

Wołów - 11 maja 2026

73,60 m² - 7485.73 zł/m²
Gotowy Dom z ogrodem, 4 pok. 2 łazienki + 44 m2 poddasze

Wołów - 11 maja 2026

73,60 m² - 7485.73 zł/m²
Ekologiczny dom z ogrodem, 4 pok. 2 łazienki + poddasze 44m2