Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Swarzędz - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 17 ogłoszeń
Dom 176 m² | 2 niezależne lokale | Swarzędz przy szkole

Dom 176 m² | 2 niezależne lokale | Swarzędz przy szkole

800 000 zł

Swarzędz - 14 maja 2026

176 m² - 4545.45 zł/m²
Dom 85m2 blisko jeziora Swarzędz + gospodarczy 55m2

Swarzędz - 16 kwietnia 2026

85 m² - 7000 zł/m²
DOM w cenie mieszkania | Bez czynszu | Pompa Ciepła

Swarzędz - 15 maja 2026

87 m² - 6034.48 zł/m²
Wyjątkowy Dom Z Charakterem I Dużą Przestrzenią-Swarzędz

Swarzędz - 04 maja 2026

200,90 m² - 8909.91 zł/m²
Dom 88,34 m2 + ogród + 2 miejsca post.

Swarzędz - 04 maja 2026

88,34 m² - 6327.82 zł/m²
Dom 87m2 + poddasze 15m2 + działka 250m2

Swarzędz - 11 maja 2026

87,43 m² - 7537.46 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

0% Dom w Swarzędzu, z piwnicą i garażem

Swarzędz - 20 kwietnia 2026

161 m² - 6149.07 zł/m²
Dom w Swarzędzu/nowy/do zamieszkania

Swarzędz - Odświeżono dnia 11 maja 2026

138 m² - 13405.8 zł/m²
Dom wolnostojący 195m2, Swarzędz

Swarzędz - 10 maja 2026

195 m² - 5384.62 zł/m²
Nowy dom WOLNOSTOJĄCY garaż + działka 500 m2

Swarzędz - 24 kwietnia 2026

121,23 m² - 7588.88 zł/m²
Ogród od zachodu/bez skosów/działka 400 m2/segment prawy/ostatni

Swarzędz - 06 maja 2026

84,80 m² - 8242.92 zł/m²
Nowy dom 118,74m2 z garażem i ogrodem PROMOCJA

Swarzędz - 24 kwietnia 2026

118,74 m² - 6981.64 zł/m²
Dom 220 m2 + niezależny budynek 240 m2, Swarzędz

Swarzędz - 13 maja 2026

460 m² - 2760.87 zł/m²
Dom bez budowy. Bez stresu i kompromisów - czeka już gotowy na Ciebie!

Swarzędz - 08 maja 2026

246 m² - 7276.42 zł/m²
Dom . Lokata kapitału. Wynajęty. Centrum Swarzędz

Swarzędz - 05 maja 2026

365 m² - 3534.25 zł/m²
Nowy dom parterowy 99m2 z ogrodem PARK Kruszewnia

Swarzędz - 24 kwietnia 2026

99,95 m² - 6963.48 zł/m²
Swarzędz - Rabowice Nowy DOM z garażem 139m2

Swarzędz - 24 kwietnia 2026

139,36 m² - 6709.24 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Zieliniec-Dom w zielonej oazie Poznania

Poznań - 25 kwietnia 2026

220 m² - 6359.09 zł/m²
Zalasewo | Wolnostojący | Antresola | Piękny ogród

Zalasewo - 03 maja 2026

200 m² - 9495 zł/m²
Dom z halą warsztatowo-magazynową i dużym placem

Jasin - 08 maja 2026

488,80 m² - 3518.82 zł/m²
Dom dla rodziny w otulinie lasu lub na kwatery 12% ROI

Poznań - 17 kwietnia 2026

226 m² - 4862.83 zł/m²
Nowoczesny Dom Dwulokalowy w Poznaniu

Poznań - 12 maja 2026

88,79 m² - 8886.14 zł/m²
Nowy dom w spokojnej okolicy | wysoki standard | salon 45m okno HS

Poznań - 29 kwietnia 2026

109 m² - 8073.39 zł/m²
Dom(2 mieszk)przy lesie ok.160m2/5-6pok,dz.1400m2

Poznań - 01 maja 2026

160 m² - 9962.5 zł/m²
Nie przegap tej okazji! Nowoczesny dom z PV 4,5 kW|20 min od Poz

Zalasewo - 08 maja 2026

75,57 m² - 7794.1 zł/m²
Rodzinny dom wolnostojący w Zalasewie

Zalasewo - 06 maja 2026

158,30 m² - 12318.38 zł/m²
Dom, Zalasewo

Dom, Zalasewo

1 250 000 zł

Zalasewo - 04 maja 2026

123 m² - 10162.6 zł/m²
Unikalna oferta na rynku! Nowoczesny dom z PV 4,5 kW|20 min od Poz

Zalasewo - 04 maja 2026

54,95 m² - 7443.13 zł/m²
Zalasewo/Poznań dom gotowy do zamieszkania !!! Wysoki Standard

Zalasewo - 01 maja 2026

139 m² - 7906.47 zł/m²
Dom Wolnostojący W Jasinie, Dom Dwupokoleniowy!

Jasin - 21 kwietnia 2026

205 m² - 6731.71 zł/m²
dom z potencjałem idealny dla rodziny lub inwestora

Jasin - 17 kwietnia 2026

310 m² - 7387.1 zł/m²
Elegancki bliźniak, duża działka | bez zgody MSWiA

Zalasewo - 12 maja 2026

133,43 m² - 9593.05 zł/m²
Dom wolnostojący blisko lasu gotowy do zamieszkania Gruszczyn.

Gruszczyn - 25 kwietnia 2026

184 m² - 6516.3 zł/m²
180 m² parter, 1189 m² działki, Centrum Zalasewa

Zalasewo - 21 kwietnia 2026

261,80 m² - 9893.05 zł/m²
NOWE osiedle pod Swarzędzem! Nowoczesna architektura, blisko zieleni!

Jasin - 22 kwietnia 2026

85,60 m² - 9334.11 zł/m²
NOWE, OKAZAŁE osiedle w Swarzędzu! Duże przeszklenia!

Jasin - 20 kwietnia 2026

103,30 m² - 8993.22 zł/m²
dom szkieletowy oferta specjalna 35m2 !!

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole - 20 kwietnia 2026

60 m² - 3000 zł/m²
Gotowy Dom Energooszczędny-Osiedle Zamknięte,Monitorowane,Klimatyzacja

Gruszczyn - 06 maja 2026

144 m² - 6736.11 zł/m²
GRUSZCZYN, ostatnie 2 DOMY ,104m2, Kanalizacja, internet

Gruszczyn - 30 marca 2026

104 m² - 8173.08 zł/m²
OKAZJA! Dom 54,95 m2 | 2 miejscami i fotowoltaiką 4,5kW | BEZPOŚREDNIO

Gortatowo - 16 maja 2026

54,59 m² - 7492.21 zł/m²
Ogród od zachodu/bez skosów/działka 400 m2