Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Sandomierz - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 8 ogłoszeń
Centrum | Budynek pod usługi | Działka 325 m2

Centrum | Budynek pod usługi | Działka 325 m2

339 000 zł

Sandomierz - 18 maja 2026

142 m² - 2387.32 zł/m²
Nowoczesny dom na Sprzedaż - Sandomierz

Sandomierz - 07 maja 2026

172,50 m² - 11878.26 zł/m²
Villa z charakterem, nietuzinkowy ogród

Sandomierz - 24 kwietnia 2026

230 m² - 5478.26 zł/m²
dom wolnostojący przy ul. Kochanowskiego w Sandomierzu.

Sandomierz - 23 kwietnia 2026

200 m² - 3245 zł/m²
Dom z działką ogrodową w centrum Sandomierza

Sandomierz - 04 maja 2026

120 m² - 5416.67 zł/m²
Dom pensjonat agroturystyka na działce 16A

Sandomierz - 16 maja 2026

507 m² - 3057.2 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Skrajny segment • 2 mieszkania • Centrum miasta

Sandomierz - 06 maja 2026

166,50 m² - 4678.68 zł/m²
Sprzedam dom, bez pośrednika, atrakcyjna okolica

Sandomierz - 22 kwietnia 2026

108 m² - 6018.52 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam dom 120 m2 z działką 77 arów w Trześni k/Sandomierza

Trześń - 08 maja 2026

120 m² - 5000 zł/m²
Dom wolnostojący w Zalesiu Gorzyckim blisko natury

Zalesie Gorzyckie - 13 maja 2026

89 m² - 7078.65 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny w pobliżu Sandomierza- Gierlachów

Gierlachów - 07 maja 2026

85 m² - 4647.06 zł/m²
dom jednorodzinny

dom jednorodzinny

1 100 000 złdo negocjacji

Chwałki - 25 kwietnia 2026

200 m² - 5500 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej | 86,64 |15 ar działka

Mściów - 13 maja 2026

86,64 m² - 3000.92 zł/m²
Twoje miejsce ciszy i oddechu

Mściów - 19 maja 2026

35 m² - 5628.57 zł/m²
Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczyk i działką.

Dwikozy - 06 maja 2026

200 m² - 2150 zł/m²
Sprzedam dom z garażem w Dwikozach

Sprzedam dom z garażem w Dwikozach

150 000 złdo negocjacji

Dwikozy - 25 kwietnia 2026

70 m² - 2142.86 zł/m²
Przestronny dom z ogrodem blisko Sandomierza

Gorzyce - 23 kwietnia 2026

160 m² - 5937.5 zł/m²
Dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi

Bożydar - 08 maja 2026

120 m² - 2666.67 zł/m²
Dom z Działką i Budynkiem Gospodarczym w Obrazowie koło Sandomierza

Obrazów - 16 maja 2026

280 m² - 1782.14 zł/m²
Dom 180 m² z garażem i dużą działką – Do wydania od ręki!

Tarnobrzeg - 05 maja 2026

180 m² - 3333.33 zł/m²
Motycze Szlach. - 22 ary, Dom z cegły, Nowe...

Motycze Szlacheckie - 24 kwietnia 2026

120 m² - 2241.67 zł/m²
Sprzedam nowy dom.

Kępie Zaleszańskie - 08 maja 2026

125 m² - 5320 zł/m²
Słoneczny dom w zielonym azylu REZERWACJA

Tarnobrzeg - 21 kwietnia 2026

140,60 m² - 7823.61 zł/m²
Dom, garaże, przechowalnia owoców - gotowe do zamieszkania (poza S74)

Żuków - 29 kwietnia 2026

180 m² - 6111.11 zł/m²
Przestrzeń, styl i potencjał: 7 pokoi, dębowe mozaiki i 31 arów ziemi.

Stary Garbów - 27 kwietnia 2026

350 m² - 2142.86 zł/m²
Dom w Tarnobrzegu | 120m2 | Świetna lokalizacja

Tarnobrzeg - 11 maja 2026

120 m² - 7416.67 zł/m²
Dom 200 m² + duża działka | Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - 21 kwietnia 2026

200 m² - 3145 zł/m²
Tarnobrzeg Nowoczesny Dom W Stanie Surowym

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

114 m² - 4114.04 zł/m²
Sprzedam dom 80m2 os. Sobów

Sprzedam dom 80m2 os. Sobów

329 000 złdo negocjacji

Tarnobrzeg - 17 maja 2026

80 m² - 4112.5 zł/m²
SPRZEDAM dom w stanie surowym w Tarnobrzegu przy ul. Litewskiej

Tarnobrzeg - 15 maja 2026

163,30 m² - 3796.69 zł/m²
SPRZEDAM dom w Tarnobrzegu, Miechocin-2 km od  Jeziora Tarnobrzeskiego

Tarnobrzeg - 15 maja 2026

176,02 m² - 5453.93 zł/m²
Szeregówka z garażami (ostatni segment) ul. Onufrego 150 m2, parking

Tarnobrzeg - Odświeżono dnia 14 maja 2026

140 m² - 3285.71 zł/m²
Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi w okazyjnej cenie.

Tarnobrzeg - Odświeżono dnia 10 maja 2026

460 m² - 1282.61 zł/m²
SPRZEDAM DOM – Tarnobrzeg, Osiedle Nagnajów

Tarnobrzeg - 07 maja 2026

82 m² - 5609.76 zł/m²
Przestronny dom z ogrodem w Tarnobrzegu ul. Paderewskiego

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

160 m² - 5562.5 zł/m²
BEZ POSREDNIKÓW!!! Dom  z antresolą i poddaszem +działka 11,5 ar

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

190 m² - 2052.63 zł/m²
Dom w Tarnobrzegu – Projekt Benedykt 2 | ul. Wrzosowa | Działka 10,22 ara

Tarnobrzeg - 02 maja 2026

122,30 m² - 4905.97 zł/m²
Na sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z XIX wieku

Tarnobrzeg - 01 maja 2026

365 m² - 2246.58 zł/m²
Dom wolnostojący Chobrzany

Chobrzany - 02 maja 2026

200 m² - 2500 zł/m²
Dom z działką Sobótka

Sobótka - Odświeżono dnia 04 maja 2026

50 m² - 3600 zł/m²
Dom na sprzedaż 90m²

Dom na sprzedaż 90m²

270 000 złdo negocjacji

Pisary - 04 maja 2026

90 m² - 3000 zł/m²
Dom  z budynkiem gospodarczym w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg - 16 maja 2026

190 m² - 4105.26 zł/m²
Dom pod lasem, Grębów, trasa Stalowa Wola-Tarnobrzeg  Działka 41 arów

Grębów - 05 maja 2026

90 m² - 5888.89 zł/m²
Duża działka z domem mieszkalnym i nie tylko

Grębów - 14 maja 2026

230 m² - 4130.43 zł/m²
Dom na sprzedaż Koprzywnica

Dom na sprzedaż Koprzywnica

250 000 złdo negocjacji

Koprzywnica - 15 maja 2026

80 m² - 3125 zł/m²
Dom do wykończenia | 131,51 m2 | działka 10 ar | Ocice, Tarnobrzeg

Tarnobrzeg - 06 maja 2026

131,50 m² - 4448.67 zł/m²
Widokowe siedlisko na wzniesieniu!

Ożarów - 24 kwietnia 2026

50 m² - 4980 zł/m²
Sprzedam dom z budynkami gospodarczymi

Skrzypaczowice - 29 kwietnia 2026

100 m² - 5100 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom

  • dom na sprzedaż

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Sandomierz i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon