Liczba pięter

dom drewniany - Opolskie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 122 ogłoszenia
Nowoczesny bliźniak 105,8 m² I Opole Winów

Nowoczesny bliźniak 105,8 m² I Opole Winów

850 000 zł

Opole - 29 kwietnia 2026

105,80 m² - 8034.03 zł/m²
NIERUCHOMOŚĆ | NOWOCZESNY DOM | Nysa  Rynek pierwotny

Nysa - Odświeżono dnia 19 maja 2026

108 m² - 7314.81 zł/m²
Całoroczny dom drewniany w Sielskiej Wodzie

Lubsza - 08 maja 2026

70 m² - 6985.71 zł/m²
Wyjątkowy dom z prywatnym stawem i pierwszą linią brzegową!

Błota-Zamcze - 30 kwietnia 2026

83,59 m² - 7764.09 zł/m²
Dom wolnostojący pod lasem, Gierałcice

Gierałcice - 14 maja 2026

100 m² - 2890 zł/m²
Dom, który nie wymaga wielkich słów

Ligota Górna - 18 maja 2026

238,08 m² - 1394.49 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Wolnostojący dom z garażem w lesie przy granicy Olesna

Wojciechów - 10 maja 2026

190 m² - 2184.21 zł/m²
Dom w Reńskiej Wsi - duża działka

Reńska Wieś - 04 maja 2026

130 m² - 2269.23 zł/m²
Dom od Brick Home - energooszczędny, murowany w 6 miesięcy!

Opole - 20 maja 2026

102,12 m² - 3852.75 zł/m²
Okazja !Dom na dużej działce o pow.1.2400 Ha

Kietrz - 18 maja 2026

97 m² - 1948.45 zł/m²
Wyjątkowy dom przy lesie 240 m², działka 30 ar, staw, budynek usługowy

Lubsza - 14 maja 2026

240 m² - 6662.5 zł/m²
Dom wolnostojący,Świerkle,11 arów, blisko las!

Świerkle - Dzisiaj o 11:22

90 m² - 6211.11 zł/m²
Dom po modernizacji (2016) z pięknym ogrodem, duży garaż i warsztat!

Dobrodzień - 11 maja 2026

120 m² - 4575 zł/m²
Dom jednorodzinny, Chrósty k/Pawłowiczek

Chrósty - 13 maja 2026

160 m² - 1625 zł/m²
Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

Malerzowice Małe - 29 kwietnia 2026

212 m² - 966.98 zł/m²
Dom z poddaszem użytkowym dom stan deweloperski szkieletowy 140,6m2

Kluczbork - 10 maja 2026

140,60 m² - 3378.38 zł/m²
Domek letniskowy w Górach Opawskich

Pokrzywna - 19 maja 2026

38,34 m² - 4040.17 zł/m²
sprzedam połowę domu w Nysie obok parku

Nysa - 16 maja 2026

110 m² - 4500 zł/m²
Nowy Domek Gotowy Do Wprowadzenia Na Osiedlu Pod Lasem

Brzeg - 12 maja 2026

70,50 m² - 9914.89 zł/m²
Dom 113m2 Kamilek dom parterowy system kanadyjski

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska - 10 maja 2026

113 m² - 3716.81 zł/m²
Dom wolnostojący - Stara Jamka

Stara Jamka - 14 maja 2026

180 m² - 3327.78 zł/m²
Dom 211 m² w centrum Dobrzenia Wielkiego | ogród 980 m², 2 garaże

Dobrzeń Wielki - 08 maja 2026

211 m² - 3786.73 zł/m²
całoroczny dom letniskowy usytuowany w lesie w pob

Turawa - 20 maja 2026

135 m² - 5074.07 zł/m²
Dom 120m2 / 19.5 ar / Biestrzynnik

Dom 120m2 / 19.5 ar / Biestrzynnik

490 000 złdo negocjacji

Biestrzynnik - 17 maja 2026

120 m² - 4083.33 zł/m²
dom do własnej aranżacji w Roszowickim Lesie

Roszowicki Las - 12 maja 2026

130 m² - 2461.54 zł/m²
Dom z kominkiem, garażem i ogrodem Blisko lasu i rzeki

Bliszczyce - 09 maja 2026

80 m² - 4312.5 zł/m²
Dom 120 m² | Głuchołazy | działka 505 m² |

Głuchołazy - 12 maja 2026

120 m² - 3916.67 zł/m²
Dom jednorodzinny 111m²+ Poddasze do adaptacji, 30a działka!

Pągów - 07 maja 2026

111 m² - 7018.02 zł/m²
domek 100m2 Stan deweloperski dom parterowy dach 4-spadowy

Strzelce Opolskie - 10 maja 2026

100 m² - 4250 zł/m²
Piękny domek 140 m2, duża działka; Opole-Sławice

Opole - 16 maja 2026

150 m² - 4993.33 zł/m²
Na sprzedaż dom w pobliżu jeziora/Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki - 30 kwietnia 2026

200 m² - 4950 zł/m²
Wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej okolicy.

Brzeg - 17 kwietnia 2026

202 m² - 3712.87 zł/m²
Willa z basenem i pięknym ogrodem/Opole

Opole - 30 kwietnia 2026

733,25 m² - 7091.71 zł/m²
Dom dla rodziny - na sprzedaż

Dom dla rodziny - na sprzedaż

585 000 złdo negocjacji

Bąkowice - 09 maja 2026

181 m² - 3232.04 zł/m²
Dom 118 m², stan surowy zamknięty – Kamienna k. Namysłowa, działka 8,5

Namysłów - 13 maja 2026

118 m² - 3466.1 zł/m²
Dom 180m +garaż +dużo zabudowań

Dom 180m +garaż +dużo zabudowań

299 000 złdo negocjacji

Prudnik - 14 maja 2026

180 m² - 1661.11 zł/m²
Myślina - dom do wykończenia z dużą działką

Myślina - 15 maja 2026

250,05 m² - 2159.57 zł/m²
Dom w świetnej lokalizacji w spokojnej okolicy

Prudnik - 29 kwietnia 2026

120 m² - 4833.33 zł/m²
Dom z potencjałem, dużym garażem, budynkiem gospodarczym

Schodnia - 23 kwietnia 2026

160 m² - 2093.75 zł/m²
Dom, Borkowice

Dom, Borkowice

1 700 000 zł

Borkowice - 23 kwietnia 2026

136,16 m² - 12485.31 zł/m²
Dom z potencjałem | Cisza blisko Opola

Tułowice - 23 kwietnia 2026

315 m² - 1425.4 zł/m²
Wolnostojący dom z użytkowym poddaszem

Prószków - 06 maja 2026

133,34 m² - 6374.68 zł/m²
search