Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Olkusz - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Podmiejski Azyl

Podmiejski Azyl

1 188 000 zł

Olkusz - 15 maja 2026

140 m² - 8485.71 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z opcją dla dwóch rodzin.

Olkusz - Odświeżono dzisiaj o 07:41

190 m² - 6052.63 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 1/2 w domu w Olkuszu

Olkusz - 12 maja 2026

196 m² - 464.15 zł/m²
315 m² w centrum Olkusza|Usługi + mieszkanie 88 m²|Bez prowizji

Olkusz - 01 maja 2026

315 m² - 3142.86 zł/m²
Nowoczesny dom bliźniaczy przy lesie | 149 m² | 5 pokoi | Niesułowice

Olkusz - 03 maja 2026

149 m² - 3348.99 zł/m²
Dom, Olkusz

Dom, Olkusz

1 490 000 zł

Olkusz - 05 maja 2026

166,89 m² - 8928.04 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom rodzinny, Olkusz ul. 20 Straconych

Olkusz - Odświeżono dnia 05 maja 2026

163,49 m² - 2997.13 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom 103 m2 z dużą zadrzewioną działką i garażem 66m2

Braciejówka - 04 maja 2026

103,30 m² - 6766.7 zł/m²
Dom Jednorodzinny

Dom Jednorodzinny

840 000 złdo negocjacji

Klucze - Odświeżono dnia 10 maja 2026

198,63 m² - 4228.97 zł/m²
Dom dla firmy/ teren inwestycyjny 4618m2

Bolesław - 07 maja 2026

4 618 m² - 517.54 zł/m²
Dom jednorodzinny 120m2 w otoczeniu zieleni  Olkusz / Gorenice

Gorenice - 28 kwietnia 2026

140 m² - 6142.86 zł/m²
Dom wolnostojący, w cichej okolicy Bukowno

Bukowno - 19 maja 2026

72 m² - 3472.22 zł/m²
Sprzedam dom do generalnego remontu

Sprzedam dom do generalnego remontu

295 000 złdo negocjacji

Pazurek - Odświeżono dnia 16 maja 2026

180 m² - 1638.89 zł/m²
Przestronny dom z pięknym ogrodem i miejscem do wspólnych chwil

Nowa Góra - 18 kwietnia 2026

200 m² - 4298.89 zł/m²
Sprzedam dom w chechle

Sprzedam dom w chechle

1 600 000 złdo negocjacji

Chechło - Odświeżono dnia 19 maja 2026

300 m² - 5333.33 zł/m²
Dom z potencjałem Jura Szlak Orlich Gniazd

Cieślin - 19 maja 2026

210 m² - 3809.52 zł/m²
Dom Psary | 243 m² | działka 975 m² | garaż | działka widokowa

Psary - 15 maja 2026

243 m² - 4934.16 zł/m²
Dom Karniowice | działka 2877 m² | widokowa | blisko Trzebini i A4

Karniowice - 14 maja 2026

60 m² - 10483.33 zł/m²
Nowoczesna oaza spokoju / 314 m2 / działka 5500 m2 / własny staw

Bydlin - 03 maja 2026

314 m² - 5729.3 zł/m²
Nowy Dom Ryczówek Nowoczesny Przestronny NOWA NIŻSZA CENA

Ryczówek - 07 maja 2026

140 m² - 4678.57 zł/m²
Sprzedam dom z budynkiem gospodarczym

Filipowice - 11 maja 2026

180 m² - 2722.22 zł/m²
Dom pod lasem z piwnicą w miejscowości Młoszowa gm. Trzebinia

Młoszowa - 12 maja 2026

80 m² - 3612.5 zł/m²
Luksusowy dom z nowoczesnymi technologiami.  Nowa niższa cena!

Dąbrowa Górnicza - 11 maja 2026

282,34 m² - 9559.4 zł/m²
Dom do dokończenia | Jerzmanowice | blisko Krakowa

Jerzmanowice - Dzisiaj o 11:04

141 m² - 4957.45 zł/m²
Dom z działką  w spokojnej okolicy

Dom z działką w spokojnej okolicy

259 000 złdo negocjacji

Czubrowice - 15 maja 2026

1 700 m² - 152.35 zł/m²
Nowoczesny dom blisko centrum tereny zielone

Sławków - Odświeżono dnia 16 maja 2026

200 m² - 6950 zł/m²
Zadbany dom z pięknym ogrodem! | Filipowice, gm. Krzeszowice

Wola Filipowska - 14 maja 2026

162 m² - 4413.58 zł/m²
Dom do dokończenia | Jerzmanowice k. Kraków

Jerzmanowice - 16 maja 2026

141 m² - 4957.45 zł/m²
Dom Trzebinia | centrum | 150 m² | działka 849 m² | garaż | blisko A4

Trzebinia - 11 maja 2026

150 m² - 3593.33 zł/m²
Dom na pięknej działce! Spokojna okolica

Dąbrowa Górnicza - 04 maja 2026

87 m² - 9413.79 zł/m²
Sprzedam Dom parterowy podpiwniczony ze strychem + garaż

Trzebinia - 02 maja 2026

75 m² - 2533.33 zł/m²
Dom do remontu,5ar działka

Trzebinia - 01 maja 2026

41 m² - 4268.29 zł/m²
Przestronny dom na kameralnym osiedlu

Trzebinia - 27 kwietnia 2026

165 m² - 5272.73 zł/m²
Dom 216 mkw 2 mieszk. Wola Filipowska Krzeszowice

Krzeszowice - 17 maja 2026

129 m² - 5426.36 zł/m²
Nowy dom w D.G Błędów wykończony pod klucz

Dąbrowa Górnicza - 08 maja 2026

119 m² - 7302.52 zł/m²
Dom  ok.100 m² + działka rekracyjna 4625 m² – Żelazko k. Ogrodzieńca

Żelazko - Odświeżono dzisiaj o 09:24

100 m² - 2500 zł/m²
Segment z 6-cioma pokojami i garażem dla rodziny. Od zaraz!

Siedlec - 24 kwietnia 2026

143,11 m² - 7896.02 zł/m²
Dom parterowy na sprzedaż

Wola Filipowska - 04 maja 2026

230 m² - 6913.04 zł/m²
Przestronny Dom z Dużą Działką

Niegowoniczki - 18 maja 2026

200 m² - 3995 zł/m²
Dom w pięknej  malowniczej i spokojnej okolicy z dużą działką

Niegowoniczki - 23 kwietnia 2026

145 m² - 6068.97 zł/m²
FOTOWOLTAIKA GRATIS w gotowym domu z wysokim standardem wykończenia

Krzeszowice - 08 maja 2026

115 m² - 8086.96 zł/m²
Dom z tarasem i dużym ogrodem – alarm, klima, rolety, odkurzacz centr.

Krzeszowice - 26 kwietnia 2026

126 m² - 7460.32 zł/m²
Kup bez zgody ministerstwa – dom dla obywateli spoza UE | PREMIUM

Krzeszowice - 26 kwietnia 2026

126 m² - 7460.32 zł/m²
Nowoczesny dom PREMIUM pod Krakowem – prywatny ogród, pełna prywatność

Krzeszowice - 26 kwietnia 2026

126 m² - 7658.73 zł/m²
Sprzedam dom 100m2 działka 10arów.bez wilgoci.ew zamiana za mieszkanie

Luszowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

100 m² - 2450 zł/m²
Niegowonice - nieruchomość godna polecenia

Niegowonice - Dzisiaj o 10:01

139 m² - 4963.31 zł/m²
Sprzedam dom - Niegowonice

Sprzedam dom - Niegowonice

310 000 złdo negocjacji

Niegowonice - Dzisiaj o 09:19

100 m² - 3100 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Olkusz i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon