Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Nowe Chechło - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Przestrzeń I Natura – Dom W Nowym Chechle

Przestrzeń I Natura – Dom W Nowym Chechle

1 370 000 zł

Nowe Chechło - 02 maja 2026

242,28 m² - 5654.61 zł/m²
Dom w pięknej okolicy na sprzedaż

Nowe Chechło - 27 kwietnia 2026

140 m² - 9285.71 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom Wolnostojący W Świerklańcu

Świerklaniec - 04 maja 2026

163,71 m² - 6413.78 zł/m²
Solidny dom - Świerklańiec – 6 pokoi, duży garaż

Świerklaniec - 01 maja 2026

160 m² - 6187.5 zł/m²
Przestronny dom z garażem w Świerklańcu

Świerklaniec - 24 kwietnia 2026

164 m² - 8530.49 zł/m²
Dom z potencjałem - Świerklaniec obok Lasu

Świerklaniec - 21 kwietnia 2026

110 m² - 5900 zł/m²
Dom wolnostojący Świeklaniec

Świerklaniec - 14 kwietnia 2026

140 m² - 6071.43 zł/m²
Nakło Śl. Dom piętrowy -5 pokoi- super lokalizacj

Nakło Śląskie - 22 kwietnia 2026

146 m² - 6089.04 zł/m²
Dom dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny 176m2

Nakło Śląskie - 22 kwietnia 2026

176 m² - 4517.05 zł/m²
Dom wolnostojący Tarnowskie Góry Lasowice

Tarnowskie Góry - 22 kwietnia 2026

110 m² - 7718.18 zł/m²
Nieruchomość Dla Ciebie i rodziny ...

Miasteczko Śląskie - 15 kwietnia 2026

200 m² - 4600 zł/m²
Nowy dom szeregowy z garażem, podwyższony standard. BEZ POŚREDNIKÓW!

Tarnowskie Góry - 18 marca 2026

106 m² - 6509.43 zł/m²
Piękny 6-pokojowy dom z widokiem na jezioro Świerklaniec

Niezdara - 04 maja 2026

186,10 m² - 5797.96 zł/m²
Energooszczędny dom bliźniak [TG/Radzionków]

Tarnowskie Góry - 25 kwietnia 2026

127,61 m² - 7044.9 zł/m²
Mały dom - do remontu - NOWA CENA!!!

Piekary Śląskie - 30 kwietnia 2026

60 m² - 3483.33 zł/m²
Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania

Tarnowskie Góry - 05 maja 2026

225 m² - 5111.11 zł/m²
Domek całoroczny drewniany prywatne raty bez bik i krd styl norweski

Tarnowskie Góry - Odświeżono dnia 09 maja 2026

70 m² - 2000 zł/m²
CAŁOROCZNY domek holenderski mobilny angielski drewniany modułowy dom

Tarnowskie Góry - 04 maja 2026

41 m² - 1868.29 zł/m²
Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny

Tarnowskie Góry - 04 maja 2026

165,72 m² - 6631.67 zł/m²
Dom z Działką 738m2 Tarnowskie Góry Rybna ul Tołstoja Sielanka Śląskie

Tarnowskie Góry - 30 kwietnia 2026

130 m² - 2961.54 zł/m²
Dom który nie jest tylko adresem a stylem życia ...

Tarnowskie Góry - 15 kwietnia 2026

123 m² - 5682.93 zł/m²
Nowoczesny dom w stylu japandi- do wprowadzenia

Tarnowskie Góry - 14 kwietnia 2026

173 m² - 10982.66 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowe – Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry - 14 kwietnia 2026

121,60 m² - 4925.99 zł/m²
Na sprzedaż: zabytkowa kamienica w sercu Tarnowskich Gór

Tarnowskie Góry - 09 maja 2026

762 m² - 2887.14 zł/m²
Wolnostojący dom z piwnicą i garażem

Piekary Śląskie - 06 maja 2026

110,47 m² - 3801.94 zł/m²
Na sprzedaż przytulny i rodzinny dom | Radzionków Centrum.

Radzionków - 08 maja 2026

154,41 m² - 6987.89 zł/m²
Dom wolnostojący jednorodzinny

Dom wolnostojący jednorodzinny

529 000 złdo negocjacji

Radzionków - 04 maja 2026

172 m² - 3075.58 zł/m²
Wyjątkowy dom z antresolą ,gotowy do zamieszkania, pełne wyposażenie

Radzionków - 16 kwietnia 2026

80 m² - 4737.5 zł/m²
4 mieszkanie w stanie surowym, lub dwa budynki - bliźniaki

Miasteczko Śląskie - 11 kwietnia 2026

396 m² - 2020.2 zł/m²
Dom piętrowy (bliźniak) 115 m2 + pow. piwnic na działce 265 m2, garaż

Radzionków - 17 kwietnia 2026

115 m² - 7130.43 zł/m²
NOWA CENA! Nowoczesny dom z ogrodem!

Ossy - 17 kwietnia 2026

273,10 m² - 6188.21 zł/m²
Dom szeregowy dla ceniących komfort | Lipka

Piekary Śląskie - 17 kwietnia 2026

96,60 m² - 9213.25 zł/m²
Dom blisko jeziora i lasu | Duża działka 2461 m² | Rekuperacja |

Wymysłów - 07 maja 2026

156 m² - 5064.1 zł/m²
DOM dla Ciebie

DOM dla Ciebie

599 000 zł

Tąpkowice - 23 kwietnia 2026

146,30 m² - 4094.33 zł/m²
Przestronny dom z ogrodem w atrakcyjnej lokalizacji Tarnowskich Gór.

Tarnowskie Góry - 04 maja 2026

190 m² - 6157.89 zł/m²
Dom dwurodzinny w  pobliżu Centrum Tarnowskich Gór

Tarnowskie Góry - 06 maja 2026

202 m² - 4900.99 zł/m²
Mały domek w Tarnowskich Górach z ładną działką

Tarnowskie Góry - 04 maja 2026

86,20 m² - 6948.96 zł/m²
Nowoczesny dom 169 m², działka 600m² | segment zewnętrzny | Tarn. Góry

Tarnowskie Góry - 28 kwietnia 2026

169 m² - 5621.3 zł/m²
Nowoczesny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem

Tarnowskie Góry - 06 maja 2026

78,25 m² - 11629.39 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej z potencjałem! Przyjdź i zaproponuj cenę!

Tarnowskie Góry - 27 kwietnia 2026

163 m² - 4717.79 zł/m²
Dom Dwurodzinny Sucha Góra Duża Działka, Inwestycja z potencjałem

Bytom - 18 kwietnia 2026

210 m² - 4738.1 zł/m²
Nowy dom, osiedle Kolejarzy, stan deweloperski

Tarnowskie Góry - 01 maja 2026

165,72 m² - 6631.67 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Nowe Chechło i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon