Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Nowa Ruda - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 7 ogłoszeń
Dom Kotlinie Kłodzkiej Stan surowy Nowa Ruda ul. Kołowa - Zamiana

570 000 złdo negocjacji

Nowa Ruda - Odświeżono dnia 13 maja 2026

95 m² - 6000 zł/m²
Domek Holenderka wolnostojący

Nowa Ruda - 14 maja 2026

30 m² - 900 zł/m²
Dom 158 m2, Nowa Ruda

Nowa Ruda - 27 kwietnia 2026

158 m² - 4424.05 zł/m²
Dom garaże warsztat działka magazyn

Nowa Ruda - 16 kwietnia 2026

186 m² - 4295.7 zł/m²
Dom Kamilek 100m2

Nowa Ruda - 10 maja 2026

100 m² - 3950 zł/m²
Sprzedam nieruchomość 415m2

Nowa Ruda - 26 kwietnia 2026

415 m² - 1084.34 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Na sprzedaż Dom 150m2 w Nowej Rudzie ul. Zdrojowisko

Nowa Ruda - 07 maja 2026

150 m² - 3326.67 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom dwurodzinny  w spokojnej okolicy

Dom dwurodzinny w spokojnej okolicy

410 000 złdo negocjacji

Jugów - 09 maja 2026

77 m² - 5324.68 zł/m²
Piętro w domu plus domek - nowa cena - Jugów

Jugów - 30 kwietnia 2026

90 m² - 5555.56 zł/m²
POSIADŁOŚĆ w Górach Sowich

Jugów - 11 maja 2026

250 m² - 10000 zł/m²
Pensjonat Gory Sowie na sprzedaz

Pensjonat Gory Sowie na sprzedaz

4 500 000 złdo negocjacji

Sokolec - 23 kwietnia 2026

1 000 m² - 4500 zł/m²
Dom z potencjalem w Bozkowie – Duza dzialka, uroczy ogrod, zabudowania gospodarcze

Bożków - 04 maja 2026

200 m² - 2700 zł/m²
Przestronny dom z ogrodem

Jemna - 19 kwietnia 2026

300 m² - 2566.67 zł/m²
Muchomorek - pensjonat Góry Sowie | Kamionki woj. Dolnośląskie

Bielawa - 12 maja 2026

360 m² - 3330.56 zł/m²
Pensjonat/willa u podnóża Gór Sowich!

Bielawa - 22 kwietnia 2026

460 m² - 1934.78 zł/m²
Dom na sprzedaż 160m2

Dom na sprzedaż 160m2

700 000 złdo negocjacji

Srebrna Góra - 19 kwietnia 2026

160 m² - 4375 zł/m²
Sprzedam Dom do remontu

Wojbórz - 24 kwietnia 2026

100 m² - 2990 zł/m²
Dom do kapitalnego remontu.

Głuszyca Górna - 13 maja 2026

100 m² - 2500 zł/m²
Dom w pięknej i spokojnej lokalizacji pod górami

Pieszyce - 13 kwietnia 2026

151,15 m² - 4617.93 zł/m²
Widok na góry | Możliwość dokończenia pod klucz | Działka aż 16 arów |

Budzów - 13 maja 2026

194,16 m² - 3231.87 zł/m²
Wyjątkowa posiadłość w Górach Sowich

Walim - 13 maja 2026

200 m² - 3475 zł/m²
Unikatowe siedlisko w okolicy Gór Sowich | Dom przysłupowy + ogromny potencjał

Walim - 10 maja 2026

201 m² - 2885.57 zł/m²
Usługowe siedlisko w Górach  Stołowych | dom, stodoła, garaże | działka 7107 m².

Chocieszów - Odświeżono dnia 13 maja 2026

180 m² - 4844.44 zł/m²
Dom z gospodarstwem na sprzedaż w sercu Gór Sowich!

Pieszyce - 15 kwietnia 2026

150 m² - 14000 zł/m²
Sprzedaż nieruchomości w Rościszowie

Pieszyce - 23 kwietnia 2026

1 568 m² - 1347.58 zł/m²
Dom wolnostojący z sauną i basenem!

Bielawa - 30 kwietnia 2026

185 m² - 8378.38 zł/m²
Dom na sprzedaż - Bielawa

Dom na sprzedaż - Bielawa

649 000 złdo negocjacji

Bielawa - 13 maja 2026

115,80 m² - 5604.49 zł/m²
Dom w górach na sprzedaż

Dom w górach na sprzedaż

1 180 000 złdo negocjacji

Głuszyca - 07 maja 2026

500 m² - 2360 zł/m²
Do sprzedanie 96m2 z ogrodem- szeregowiec

Pieszyce - 15 kwietnia 2026

96 m² - 7395.83 zł/m²
Gotowy dom weselny + noclegi + dom prywatny | 26 000 m² możliwości!

Lutomierz - 03 maja 2026

800 m² - 4000 zł/m²
Dom w Pieszycach. nowa cena !!!

Pieszyce - 05 maja 2026

220 m² - 1659.09 zł/m²
Dom wolnostojący u podnóża gór!

Pieszyce - 11 maja 2026

237,60 m² - 3324.92 zł/m²
Gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie szeregowej!

Pieszyce - 07 maja 2026

178 m² - 3876.4 zł/m²
Dom jednorodzinny+ duża działka!!!

Dom jednorodzinny+ duża działka!!!

950 000 złdo negocjacji

Owiesno - 27 kwietnia 2026

111 m² - 8558.56 zł/m²
Budynek - agroturystyka z 1 ha działką położony wśród gór

Walim - 30 kwietnia 2026

360 m² - 2416.67 zł/m²
Nowoczesny dom 105 m² z balkonem i energią A

Bielawa - 19 kwietnia 2026

105 m² - 8190.48 zł/m²
Gotowy do biznesu: dom usługowo-mieszkalny 331 m²| parking | Ścinawka

Kłodzko - 01 maja 2026

331 m² - 5105.74 zł/m²
Dom jednorodzinny - Jedlina Zdrój ul. Noworudzka

Jedlina-Zdrój - 29 kwietnia 2026

160 m² - 4531.25 zł/m²
Wyjątkowy dom w Grochowa koło Barda

Przyłęk - 05 maja 2026

137 m² - 7072.99 zł/m²
Dom - Stodoła - Duża działka - OLSZYNIEC

Olszyniec - 05 maja 2026

348 m² - 3591.95 zł/m²
Dom jednorodzinny

Szalejów Dolny - 24 kwietnia 2026

170 m² - 5823.53 zł/m²
Dom na sprzedaż, Bardo, 4 pokoje

Bardo - 05 maja 2026

76 m² - 11644.74 zł/m²
Gotowy obiekt pod biznes turystyczny w Górach Sowich| 1 180 000 PLN

Grzmiąca - 20 kwietnia 2026

284,20 m² - 4152.01 zł/m²
Dom na sprzedaż na wsi

Dom na sprzedaż na wsi

390 000 złdo negocjacji

Bardo - 19 kwietnia 2026

212 m² - 1839.62 zł/m²
Piława Dolna _ budynek 146m2 + działka 868 m2

Piława Dolna - 05 maja 2026

146 m² - 2856.16 zł/m²
WYJĄTKOWA KAMIENICA w centrum Kłodzka - wiele możliwości dla inwestora

Kłodzko - 22 marca 2026

677 m² - 6646.97 zł/m²
Kamienica w centrum Kłodzka - 375 m2 - Piętra 1,2, Poddasze - 8 lokali

Kłodzko - 05 maja 2026

373,40 m² - 2500 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 7

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Nowa Ruda i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon