Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Lichynia - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom jednorodzinny z garażem, klima, Cisowa k/Kędzierzyna

Dom jednorodzinny z garażem, klima, Cisowa k/Kędzierzyna

1 280 000 zł

Kędzierzyn-Koźle - 15 kwietnia 2026

162 m² - 7901.23 zł/m²
Dom o wysokim standardzie, umeblowany. Cisowa

Kędzierzyn-Koźle, Cisowa - 20 kwietnia 2026

133 m² - 9924.81 zł/m²
Dom wolnostojący – Sławięcice |  wyposażenie | dom pełen ciepła

Kędzierzyn-Koźle, Sławięcice - 06 maja 2026

182 m² - 6593.41 zł/m²
Sprzedam nieruchomość w Kędzierzynie-Koźlu

Kędzierzyn-Koźle, Sławięcice - 27 kwietnia 2026

383 m² - 1172.32 zł/m²
Sprzedam dom 75m2 na działce 6 arowej

Kędzierzyn-Koźle, Jasienica - 28 kwietnia 2026

75 m² - 93.33 zł/m²
Dom 113m2 Kamilek dom parterowy system kanadyjski

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia Śląska - 10 maja 2026

113 m² - 3716.81 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej, 4 pokoje, Kuźniczka

Kędzierzyn-Koźle - 08 maja 2026

162 m² - 2172.84 zł/m²
Dom 240 m² z 3 wejściami i dużą działką 1258 m² – osiedle Kuźniczka

Kędzierzyn-Koźle - 18 kwietnia 2026

240 m² - 4125 zł/m²
Gotowy dom szeregowy| ogród, garaż, wysoki standard | Sławięcice

Kędzierzyn-Koźle, Sławięcice - 24 kwietnia 2026

176,86 m² - 4489.43 zł/m²
Funkcjonalny dom z ogrodem w sercu Kędzierzyna

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn - 13 kwietnia 2026

276 m² - 4891.3 zł/m²
budynek mieszkalny centrum miasta dochodowy

Zdzieszowice - 24 kwietnia 2026

700 m² - 1785.71 zł/m²
Dom na sprzedaż - Zdzieszowice, pow. 157 m2, działka 25,93 m2

Zdzieszowice - 16 kwietnia 2026

156,97 m² - 5606.17 zł/m²
Dom z dużą działką 3 845 m² – Landzmierz, spokojna okolica

Kędzierzyn-Koźle, Jasienica - Odświeżono dnia 06 maja 2026

200 m² - 2125 zł/m²
Bliźniak w stanie surowym otwartym na Osiedlu Sady

Kędzierzyn-Koźle, Jasienica - 03 maja 2026

81,28 m² - 4423.03 zł/m²
Dom wielorodzinny Żabieniec

Dom wielorodzinny Żabieniec

480 000 złdo negocjacji

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica - 01 maja 2026

398 m² - 1206.03 zł/m²
DOM 200m2 , działka 1050 m2 + działka budowlana 1130 m2  w Koźlu przy ul Dunikowskiego

Kędzierzyn-Koźle, Kłodnica - 20 kwietnia 2026

200 m² - 5475 zł/m²
Dom na sprzedaż - Mechnica, pow. 360 m2, działka 2116 m2

Mechnica - 25 kwietnia 2026

360 m² - 2080.56 zł/m²
Dom na sprzedaż - Mechnica, pow. 130m2, działka 750m2

Mechnica - 16 kwietnia 2026

129,57 m² - 3048.55 zł/m²
Sprzedam dom w Brzeżcach

Sprzedam dom w Brzeżcach

495 000 złdo negocjacji

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn - 08 maja 2026

170 m² - 2911.76 zł/m²
Dom blisko centrum Kędzierzyna-Koźla

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn - 13 kwietnia 2026

201 m² - 3383.08 zł/m²
Dom na sprzedaż Strzelce Opolskie

Dom na sprzedaż Strzelce Opolskie

1 260 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 01 maja 2026

160 m² - 7875 zł/m²
Kamienica w sercu Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

270 m² - 5925.93 zł/m²
Dom (2 mieszkania) z 2025 r. w świetnej lokalizacji

Strzelce Opolskie - 29 kwietnia 2026

223 m² - 6726.46 zł/m²
domek 100m2 Stan deweloperski dom parterowy dach 4-spadowy

Strzelce Opolskie - 10 maja 2026

100 m² - 4250 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej do remontu

Strzelce Opolskie - 14 kwietnia 2026

150 m² - 3133.33 zł/m²
Ostatni Nowy DOM do odbioru natychmiast!!Taras,Garaż,Ogród w cenie

Kędzierzyn-Koźle, Koźle - 13 kwietnia 2026

97,40 m² - 6365.5 zł/m²
Na sprzedaż dom do remontu Strzelce Opolskie

Stara Poczta - Dzisiaj o 06:06

120 m² - 4158.33 zł/m²
Sprzedam dom do remontu

Sprzedam dom do remontu

240 000 złdo negocjacji

Stare Koźle - 14 kwietnia 2026

141 m² - 1702.13 zł/m²
dom 200m2 ,  działka 1050 m2   w Koźlu przy ul Dunikowskiego

Kędzierzyn-Koźle, Koźle - 03 maja 2026

200 m² - 3900 zł/m²
Dom wolnostojący WIDÓW

Dom wolnostojący WIDÓW

680 000 złdo negocjacji

Widów - 21 kwietnia 2026

160 m² - 4250 zł/m²
Dom w Reńskiej Wsi - duża działka

Reńska Wieś - 04 maja 2026

130 m² - 2269.23 zł/m²
Dom wolnostojący z antresolą i 2 st. garażem w malowniczej lokalizacji

Rudziniec - 06 maja 2026

218 m² - 8151.38 zł/m²
Dom Dom | działka 1618 m² | pompa ciepła | klimatyzacja | c. odkurzacz

Rudziniec - 24 kwietnia 2026

250 m² - 6340 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom z ogrodem i stodołą – s

Pokrzywnica - 19 kwietnia 2026

180 m² - 4333.33 zł/m²
Dom z REKUPERACJĄ i pompą ciepła w cenie |garaż| Bierawa

Bierawa - 27 kwietnia 2026

135 m² - 6148.15 zł/m²
dom do własnej aranżacji w Roszowickim Lesie

Roszowicki Las - Dzisiaj o 09:02

130 m² - 2461.54 zł/m²
Dom Roszowicki Las, duża działka

Roszowicki Las - 17 kwietnia 2026

150 m² - 2860 zł/m²
Wolnostojący dom z garażem i piwnicą, 4 pokoje

Gogolin - 17 kwietnia 2026

162 m² - 3944.44 zł/m²
Domek letniskowy / Działka  jezioro PŁAWNIOWICE / ogródek

Niewiesze - 07 maja 2026

100 m² - 570 zł/m²
Dom wolnostojący poddasze do adaptacji Łężce 17 arów

Łężce - 23 kwietnia 2026

100 m² - 3600 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 16

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Lichynia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon