Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Chojnice - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 19 ogłoszeń
Piękny Biały dom 96m2

Piękny Biały dom 96m2

240 000 zł

Chojnice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

96 m² - 2500 zł/m²
Chojniczki - Pół Bliźniaka - Dzień Otwarty 16.05

Chojnice - 11 maja 2026

89,38 m² - 8391.14 zł/m²
Tylko u nas! Działka Rod, domek na skraju miasta!

Chojnice - 22 kwietnia 2026

70 m² - 4271.43 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej

Chojnice - 12 maja 2026

130,50 m² - 5977.01 zł/m²
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Chojnice - 24 kwietnia 2026

105 m² - 6180.95 zł/m²
Skrajny dom z dodatkowym lokalem biuro/gabinet w super lokalizacji

Chojnice - 14 kwietnia 2026

133 m² - 6007.52 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom w zabudowie szeregowej

Chojnice - 19 kwietnia 2026

86,36 m² - 6700 zł/m²
104 m2 dom bliźniak + miejsce parkingowe + poddasze użytkowe

Chojnice - 03 maja 2026

104 m² - 6336.54 zł/m²
Kamienica w centrum Chojnic | lokal usługowy + mieszkanie | garaż | inwestycja

Chojnice - 07 maja 2026

187 m² - 4705.88 zł/m²
Nowoczesne domy szeregowe z widokiem na miasto

Chojnice - 18 marca 2026

83,40 m² - 7793.76 zł/m²
Idealny dla rodziny lub inwestora Chojnice

Chojnice - 20 kwietnia 2026

208,29 m² - 3000.62 zł/m²
Sprzedam dom blisko centrum 175m2.+garaż 90m2.Chojnice

Chojnice - 28 kwietnia 2026

180 m² - 4138.89 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej Chojnice

Dom w zabudowie szeregowej Chojnice

588 000 złdo negocjacji

Chojnice - 22 kwietnia 2026

133 m² - 4421.05 zł/m²
Dom-Nowy-Ogród-Chojniczki -w zabudowie  bliźniaczej 90m2

Chojnice - 18 kwietnia 2026

90 m² - 7433.33 zł/m²
DOM jednorodzinny do zamieszkania z dużą działką

Chojnice - 30 marca 2026

200 m² - 8000 zł/m²
Stylowy dom dla osób ceniących jakość i komfort.

Chojnice - 22 kwietnia 2026

215 m² - 4646.51 zł/m²
Tylko U Nas! Dom Z Garażem I Ogrodem W Centrum!

Chojnice - 06 maja 2026

116,48 m² - 5666.21 zł/m²
Dom z lokalem usługowym w dobrej lokalizacji

Chojnice - 20 kwietnia 2026

161,80 m² - 8646.48 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej 112m2

Chojnice - 19 kwietnia 2026

112,93 m² - 5755.78 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Bliźniak z garazem w pięknej okolicy.

Chojniczki - 05 maja 2026

134,50 m² - 6684.01 zł/m²
Bliźniak 135 m2 z garażem w brzozach

Chojniczki - 15 kwietnia 2026

134,50 m² - 6312.27 zł/m²
Miejsce stworzone do rodzinnego życia – piękny dom na sprzedaż

Nieżywięć - 30 kwietnia 2026

223,95 m² - 7546.33 zł/m²
Wygodny, wolnostojący DOM  - działka 3497m2, Lichnowy

Lichnowy - 08 maja 2026

159,99 m² - 4687.79 zł/m²
Dom do własnej aranżacji.

Charzykowy - 22 kwietnia 2026

246 m² - 3044.72 zł/m²
Ekskluzywny, wyposażony dom blisko jeziora!

Charzykowy - 22 kwietnia 2026

166,15 m² - 9930.79 zł/m²
Szyk i elegancja - czyli Twój nowy adres. Nie wierzysz? Sprawdź to!

Rychnowy Przylesie - 19 kwietnia 2026

180 m² - 7750 zł/m²
Tylko U Nas! Dom z działką 1200m2

Doręgowice - 22 kwietnia 2026

60 m² - 2983.33 zł/m²
Dom z potencjałem

Człuchów - 11 maja 2026

150 m² - 3126.67 zł/m²
Przytulny bezobsługowy domek dla 1-2 osób, po remoncie

Człuchów - 30 kwietnia 2026

40 m² - 11750 zł/m²
Domy w zabudowie bliźniaczej Człuchów - Piaskowo

Człuchów - 04 maja 2026

96,42 m² - 6212.4 zł/m²
Dom z potencjałem*duża działka

Dom z potencjałem*duża działka

710 000 złdo negocjacji

Człuchów - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

150 m² - 4733.33 zł/m²
Budynek mieszkalno-usługowy w centrum Człuchowa

Człuchów - 16 kwietnia 2026

300 m² - 10666.67 zł/m²
Dom na sprzedaz przy Kanale w miejscowosci Rytel

Rytel - 27 kwietnia 2026

120 m² - 4583.33 zł/m²
Dom przy Wielkim Kanale Brdy!!!

Rytel - 22 kwietnia 2026

138,02 m² - 4484.86 zł/m²
Dom w pobliżu jeziora | garaż | działka 693 m² | Człuchów, ul. Łąkowa

Człuchów - 24 kwietnia 2026

109,39 m² - 7304.14 zł/m²
Dom 180 m² | fotowoltaika | działka 1125 m2

Człuchów - 20 kwietnia 2026

180 m² - 6666.67 zł/m²
Komfortowy lokal mieszkalny - Człuchów, ul. Traugutta

Człuchów - 29 kwietnia 2026

109 m² - 6963.3 zł/m²
Nowoczesny dom - lokal mieszkalny z ogrodem | 110,63 m² | Kołdowo

Kołdowo - 24 kwietnia 2026

110,63 m² - 6056.22 zł/m²
140 m2 | działka 1284 m2 | 3 hale po ok. 86 m2

Człuchów - 08 maja 2026

140 m² - 8571.43 zł/m²
Dom otulony lasem – tutaj życie płynie spokojniej

Męcikał - 27 kwietnia 2026

81,41 m² - 8094.83 zł/m²
Wyjątkowy dom, cisza, natura, komfort dom 2100 m² z prywatnym lasem

Męcikał - 23 kwietnia 2026

124 m² - 7983.87 zł/m²
Cudna nieruchomość w Męcikale - nieopodal rzeki Brdy

Męcikał - 16 kwietnia 2026

182 m² - 2912.09 zł/m²
Dom jednorodzinny z dużym ogrodem - Męcikał

Męcikał - 09 kwietnia 2026

140 m² - 4571.43 zł/m²
DOM w cenie Mieszkania - CENTRUM Kamień Krajeński

Kamień Krajeński - 24 kwietnia 2026

108 m² - 2027.78 zł/m²
Nowoczesny dom jednorodzinny w pobliżu lasu | Sieroczyn, gm. Człuchów

Sieroczyn - 24 kwietnia 2026

209,75 m² - 6574.49 zł/m²
Dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi!

Mosiny - 24 kwietnia 2026

160 m² - 3718.75 zł/m²
Miejsce gdzie BIZNES spotyka się z Życiem Rodzinnym -> Dom + Warsztat

Jaromierz - 02 maja 2026

224,97 m² - 4440.59 zł/m²
Piękny Dom z Dużą Działką Bory Tucholskie

Pamiętowo - 11 maja 2026

120 m² - 4991.67 zł/m²
Rodzinny DOM na dużej działce 1 Ha - Spokój i harmonia na co dzień

Stare Gronowo - Dzisiaj o 11:55

155 m² - 3548.39 zł/m²
Syndyk sprzeda 1/9 udziału w nieruchomości w miejsc. Czyczkowy

Czyczkowy - 17 kwietnia 2026

737 m² - 46 zł/m²
Dom na dużej działce!

Zdrójki - 20 kwietnia 2026

130 m² - 3684.62 zł/m²
Kamienica na sprzedaż

Tuchola - 22 kwietnia 2026

237,50 m² - 2905.26 zł/m²
Dom w Tucholi z widokiem na las

Dom w Tucholi z widokiem na las

595 000 złdo negocjacji

Tuchola - 02 maja 2026

294,30 m² - 2021.75 zł/m²
Domy Przy Borowej | Bory Tucholskie | 4 kw. 2026 | Ogród 378 m²

Tuchola - 24 kwietnia 2026

127,38 m² - 5488.58 zł/m²
sprzedam dom w  Tucholi , stan surowy zamknięty.

Tuchola - Odświeżono dnia 22 kwietnia 2026

298 m² - 3338.93 zł/m²
Dom całoroczny w sercu Borów Tucholskich – Kwieki koło Czerska

Kwieki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

50 m² - 9980 zł/m²
Licytacja pensjonatu i stadniny koni - Ośrodek jeździecki Kwieki

Kwieki - 06 maja 2026

141 000 m² - 41.68 zł/m²
BEZPOŚREDNIO od dewelopera | Dom w zabudowie szeregowej – Brusy

Brusy - 16 kwietnia 2026

147,65 m² - 4350 zł/m²
Dom jednorodzinny w Przechlewie

Dom jednorodzinny w Przechlewie

599 000 złdo negocjacji

Przechlewo - 25 kwietnia 2026

133 m² - 4503.76 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
search

Popularne wyszukiwania

  • dom garaż

  • dom

  • kanapa do spania bezowa

  • działka

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Chojnice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon