Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Brzesko - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

OSTATNI Dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i miejscem postojowym

659 000 zł

Niepołomice - 03 kwietnia 2026

75,27 m² - 8755.15 zł/m²
Nowoczesny dom w Niepołomicach  z garażem

Niepołomice - 01 maja 2026

119,40 m² - 9455.61 zł/m²
Dom/siedlisko 24 ary Dalechowice na sprzedaż

Dalechowice - 30 kwietnia 2026

80 m² - 3125 zł/m²
Nowy dom w zabudowie bliźniaczej

Niepołomice - 07 kwietnia 2026

117 m² - 8111.11 zł/m²
Widok na Staw-Nowy, Gotowy - Klucze już w Wakacje 2026! Dom Model "L"

Niepołomice - 11 maja 2026

134,22 m² - 8899.36 zł/m²
Piękny dom 900m od rynku- wysoki standard, doskonała lokalizacja

Niepołomice - 28 kwietnia 2026

282 m² - 9042.55 zł/m²
Elegancki dom jednorodzinny ,gotowy do zamieszkania - ostatnie 2 domy

Niepołomice - 31 marca 2026

136 m² - 8808.82 zł/m²
Niepołomice, Bliźniak, 98m, 4ar

Niepołomice - 30 kwietnia 2026

98 m² - 8153.06 zł/m²
Przestronny dom w centrum Niepołomic.

Niepołomice - 22 kwietnia 2026

220 m² - 3404.55 zł/m²
Tarnów - Krzyż !!! Dom do zamieszkania lub pod działalność !!!

Tarnów - 21 kwietnia 2026

126 m² - 5912.7 zł/m²
Domek letniskowy nad j. roznowskim w miejscowosci Tegoborze

Tęgoborze - 03 maja 2026

50 m² - 1800 zł/m²
Dom do remontu w Siedliszowicach z dużą działką

Siedliszowice - 13 maja 2026

175 m² - 1365.71 zł/m²
Niepołomice, Dom w standardzie Premium

Niepołomice - 11 maja 2026

125,62 m² - 8358.54 zł/m²
Niepołomice Dom Bliźniak - standard Premium

Niepołomice - 30 kwietnia 2026

135,21 m² - 7987.57 zł/m²
SPRZEDAM nowoczesny dom stodoła z widokiem. Zręczyce gmina Gdów

Zręczyce - 28 kwietnia 2026

156 m² - 4166.67 zł/m²
Nieruchomość w Igołomni z dużą działką

Igołomia - 21 kwietnia 2026

300 m² - 5166.67 zł/m²
Zawada 160 M2 Z Widokowym Tarasem

Zawada - 05 maja 2026

156 m² - 5576.92 zł/m²
ZAWADA , 150 m2, subtelnie schowany blikso szkoły !

Zawada - 05 maja 2026

150 m² - 6533.33 zł/m²
Dom Niepołomice ul. Wiśniowa 118 m2 + ogród 400m2 + garaż

Niepołomice - 14 kwietnia 2026

117,92 m² - 8904.34 zł/m²
CENA PROMOCYJNA DOMY Wrzosowa Polana - z ogrodem i fotowoltaiką

Niepołomice - 25 marca 2026

75,36 m² - 9540.87 zł/m²
Dom w Piotrkowicach z NOWĄ CENĄ !

Tuchów - 06 maja 2026

357,71 m² - 1928.94 zł/m²
Nowoczesny Dom 120m^2 w zabudowie bliźniaczej, spokojna okolica

Tarnów - 11 maja 2026

120 m² - 5700 zł/m²
Sprzedam dom 100m2.

Sprzedam dom 100m2.

390 000 złdo negocjacji

Rupniów - 06 maja 2026

100 m² - 3900 zł/m²
Nowoczesny dom w otoczeniu natury w cenie mieszkania!

Gdów - 04 maja 2026

75 m² - 7986.67 zł/m²
Dom, działka, siedlisko

Rogów - 14 maja 2026

60 m² - 3583.33 zł/m²
Nowy dom | działka 15 ar | HomeKoncept 43 | Garaż

Gdów - 13 maja 2026

160,29 m² - 11541.58 zł/m²
Dom 147m² | działka 15arów | wysoki standard + ogród | 23km od Krakowa

Zręczyce - 27 kwietnia 2026

147 m² - 9897.96 zł/m²
*OSTATNI*Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej-130m2 pierwszy etap

Kraków, Nowa Huta - 21 kwietnia 2026

130 m² - 7653.85 zł/m²
Sprzedam Dom z garażem • Kraków - ul. Betonowa 6 • BEZPOŚREDNIO • 132,37m

Pobiednik Mały - 04 maja 2026

136,34 m² - 7297.93 zł/m²
Dom z ogrodem 21a – po remoncie, tani w utrzymaniu. Gotowy!

Dobczyce - 18 maja 2026

144 m² - 9020.83 zł/m²
Nowoczesny dom jednorodzinny z garażem

Tropiszów - 14 kwietnia 2026

138 m² - 7173.91 zł/m²
Sprzedam domy w zabudowie bliźniaczej

Limanowa - 27 kwietnia 2026

106,50 m² - 6500 zł/m²
Nowy DOM z garażem 123 m2, 5 pokoi, blisko Niepołomic

Słomiróg - 09 maja 2026

123 m² - 9065.04 zł/m²
Dom wolnostojący całoroczny, beskid wyspowy

Kłodne - 02 kwietnia 2026

60 m² - 6583.33 zł/m²
Nowoczesny bliźniak z widokiem na Jabłoniec i Miejską Górę

Mordarka - 04 maja 2026

160 m² - 4687.5 zł/m²
Dom wolnostojący, 126 m², przy lesie, blisko Wieliczki

Łazany - Odświeżono dnia 07 maja 2026

126 m² - 4277.78 zł/m²
Nowoczesny dom 132m2 + działka 700 m2 - Tarnów, Rzędzin (ul. Hanausek)

Tarnów - 02 maja 2026

132 m² - 7189.39 zł/m²
DOM 135 m² Standard Premium+ OGRÓD, Niepołomice, POMPA CIEPŁA + REKUPERACJA + KLIMA | 0% PROWIZJI

Podłęże - Odświeżono dnia 06 maja 2026

135 m² - 8000 zł/m²
Dom 210m2, działka 91ar. Zbeltowice.

Dom 210m2, działka 91ar. Zbeltowice.

1 300 000 złdo negocjacji

Zbeltowice - 13 maja 2026

210 m² - 6190.48 zł/m²
Tropiszów | Dom Wolnostojący - 6-pokoje / ok. 170 m2 / 950.000 zł

Tropiszów - 06 maja 2026

170 m² - 5588.24 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Brzesko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon