Liczba pięter

Sprzedawaj z OLX! Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Przestronny Dom gotowy do zamieszkania Fotowoltaika Balii Ogrodowa

2 050 000 złdo negocjacji

Mokra Lewa - Odświeżono dnia 14 maja 2026

257 m² - 7976.65 zł/m²
Dom pod Kołobrzegiem z dużym ogrodem

Czernin - 15 maja 2026

250 m² - 1880 zł/m²
Sprzedam dom w miejscowości Pomyków (26-400 Przysucha)

Przysucha - Odświeżono dnia 15 maja 2026

400 m² - 3975 zł/m²
** Nowoczesny Dom Wolnostojący Z Garażem– DOJLIDY GÓRNE, BIAŁYSTOK ,**

Białystok, Dojlidy Górne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

103 m² - 7757.28 zł/m²
Piękny  nowoczesny  dom - na sprzedaż

Tarnowo Podgórne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

118 m² - 6516.95 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowy Dom Boruja Kościelna na sprzedaż  4 pokoje 89 m2

Nowy Tomyśl - Odświeżono dzisiaj o 04:35

89 m² - 5157.3 zł/m²
Dom Modułowy 28,32 m2 całoroczny mieszkalny 700 WIDE  EXPANDABLE HOUSE

Słubice - Odświeżono dzisiaj o 07:54

28,32 m² - 882.73 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej w ścisłym centrum.

Myszków - Odświeżono dzisiaj o 08:45

111,50 m² - 6816.14 zł/m²
Dom pietrowy na sprzedaz

Dom pietrowy na sprzedaz

750 000 złdo negocjacji

Zduny - Odświeżono dnia 15 maja 2026

360 m² - 2083.33 zł/m²
Dom i działka w dobrej lokalizacji

Słupca - Odświeżono dnia 15 maja 2026

110 m² - 8181.82 zł/m²
Dom idealny dla dużej rodziny

Dom idealny dla dużej rodziny

1 450 000 złdo negocjacji

Konarzyce - Odświeżono dzisiaj o 06:43

168 m² - 8630.95 zł/m²
Skrajny segment  | narożna działka | zamknięte osiedle | Józefosław

Józefosław - Odświeżono dzisiaj o 08:16

114 m² - 9999.12 zł/m²
Rezydencja 350 m2 | Kampinos | stan deweloperski

Truskaw - 05 maja 2026

350 m² - 5428.57 zł/m²
Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o wysokim potencjale inwestycyjnym

Nowe Miasto Lubawskie - 21 kwietnia 2026

338,63 m² - 7382.69 zł/m²
Zamień zgiełk aglomeracji na zapach lasu i relax

Boruszowice - Odświeżono dzisiaj o 07:18

149 m² - 5570.47 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący

Dom jednorodzinny wolnostojący

965 000 złdo negocjacji

Przeginia Narodowa - Odświeżono dnia 15 maja 2026

121 m² - 7975.21 zł/m²
Dom Mieszkalny 76,8m2

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec - Odświeżono dzisiaj o 06:08

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Dom Debova Park Łosino

Słupsk - Odświeżono dnia 15 maja 2026

81 m² - 6296.3 zł/m²
Dom przy zbiorniku na Wymysłówku – idealna lokalizacja dla rodziny

Radomsko - Odświeżono dnia 15 maja 2026

190 m² - 5210.53 zł/m²
Ciechanów Śmiecin/Przemysłowe Dom 130 m² + lokal 38 m² + garaż z kanałem

Ciechanów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

130 m² - 4076.92 zł/m²
Nowoczesny dom bliźniak z garażem i ogrodem | 113,1 m² | wysoki standard | gotowy do zamieszkania

Skowarcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

113,10 m² - 11936.34 zł/m²
Dom z działką 22a

Radzanów - Odświeżono dzisiaj o 07:22

60 m² - 3833.33 zł/m²
Dom Modułowy 70 m2

Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 15 maja 2026

69,88 m² - 2647.4 zł/m²
Domek letniskowy z linią brzegową Osieczna

Leszno - Odświeżono dzisiaj o 06:56

35 m² - 5714.29 zł/m²
Nowoczesny, wykończony dom (2025r), z 7ar działką w Krakowie, sauna, rekuperacja, klimatyzacja

Kraków, Wzgórza Krzesławickie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

90 m² - 17777.78 zł/m²
Sprzedam dom jednorodzinny z działką w leśnym otoczeniu.

Ostrów Mazowiecka - Odświeżono dzisiaj o 06:33

156,80 m² - 4464.29 zł/m²
Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Cyganka, gm. Dębe Wielkie

Cyganka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

143 m² - 6139.86 zł/m²
Kamienica w sercu Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

270 m² - 5925.93 zł/m²
Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

449 000 złdo negocjacji

Zamość - Odświeżono dnia 15 maja 2026

60 m² - 7483.33 zł/m²
Piękny Biały Dom 96m2

Kołobrzeg - Odświeżono dzisiaj o 06:10

96 m² - 2500 zł/m²
SYNDYK SPRZEDA - nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym, Budziska, gm. Łochów

Budziska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

111,56 m² - 2537.14 zł/m²
Działka budowlana 12a uzbrojona Czernichów 20 km od Krakowa dwa budynki rzeka łąki las szkoła stadnina sklep komunikacja miejska

Czernichów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

154 m² - 2402.6 zł/m²
NIERUCHOMOŚĆ | NOWOCZESNY DOM | Nysa  Rynek pierwotny

Nysa - Odświeżono dzisiaj o 06:35

108 m² - 7314.81 zł/m²
Energooszczędny dom, fotowoltaika.  Bardzo niskie koszty utrzymania

Orzesze, Mościska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

100 m² - 10190 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 15 maja 2026

141 m² - 3971.63 zł/m²
Domek letniskowy całoroczny  TURAWA

Domek letniskowy całoroczny TURAWA

850 000 złdo negocjacji

Niwki - Odświeżono dnia 15 maja 2026

35 m² - 24285.71 zł/m²
Dom Mieszkalny 76 m2

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 07:47

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Dom szkieletowy całoroczny

Kuczyna - Odświeżono dnia 15 maja 2026

75 m² - 4786.67 zł/m²
Już wybudowany dom wolnostojący w Bawarskim stylu w Długołęce

Długołęka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

80 m² - 13250 zł/m²
Nowoczesny całoroczny domek letniskowy PRIMUS wraz z dużą działką

Szczecin, Centrum - Odświeżono dnia 15 maja 2026

44 m² - 10227.27 zł/m²
Dom mieszkalno-usługowy 290 M2, Stare Juchy, 3 jeziora, 549 000 zł

Stare Juchy - Odświeżono dnia 14 maja 2026

290 m² - 1893.1 zł/m²
Działka ROD w Grudziądzu – domek całoroczny 100 m² + garaż z kanałem

Grudziądz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

100 m² - 790 zł/m²
Zamień zgiełk aglomeracji na zapach lasu i relax

Boruszowice - Odświeżono dzisiaj o 07:18

149 m² - 5570.47 zł/m²
Dom Mieszkalny Piękny

Borkowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Dom wg. projektu Santorini 2

Franciszków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

90 m² - 4944.44 zł/m²
Nowe parterowe domy 127 m2, Teodorów, OSIEDLE DWORKOWE

Siedlce - Odświeżono dnia 15 maja 2026

127,34 m² - 8088.58 zł/m²
SPRZEDAM Dom Dwurodzinny+ Budynek Gospodarczy z Garażem

Bobrowniki - Odświeżono dzisiaj o 06:02

242 m² - 3177.69 zł/m²
Dom na sprzedaż Nowe Opole ul. Piękna gm. Siedlce

Siedlce - Odświeżono dnia 15 maja 2026

750 m² - 4800 zł/m²
Dom 92m2 parterowy działka 28ar warsztat 200m

Pełczyce - Odświeżono dzisiaj o 04:56

92 m² - 13586.96 zł/m²
Sprzedam domek całoroczny 70m2 Gotowy do zamieszkania

Kowala-Duszocina - Odświeżono dzisiaj o 08:18

70 m² - 8128.57 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż i sprzedaj swój przedmiot jeszcze łatwiej!

Darmowa aplikacja na Twój telefon