Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Łuków - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 15 ogłoszeń
Dom jednorodzinny z ogrodem na nowym osiedlu Gręzówka ul. Sosnowa

885 000 złdo negocjacji

Łuków - Odświeżono dzisiaj o 08:53

122 m² - 7254.1 zł/m²
Dom 130 m² w miejscowości Dąbie k/ Łukowa

Łuków - Odświeżono dzisiaj o 11:47

130 m² - 2461.54 zł/m²
Dom jednorodzinny | Wszystkie media | Osiedle Gręzówka ul. Sosnowa

Łuków - Odświeżono dzisiaj o 09:46

142 m² - 6478.87 zł/m²
Dom, 165.0 m², Łuków

Łuków - 21 maja 2026

165 m² - 3751.52 zł/m²
OKAZJA - Wykończony dom w bardzo dobrej lokalizacji

Łuków - Dzisiaj o 13:47

150 m² - 5726.67 zł/m²
Dom wolnostojący w ścisłym centrum Łukowa| 6 pokoi| garaż

Łuków - 20 maja 2026

150 m² - 8000 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam nowy dom o pow. 153 m²  przy ul. Konrada Wallenro w Łukowie

Łuków - 04 maja 2026

153 m² - 6470.59 zł/m²
Dom w centrum Łukowa dla rodziny lub pod usługi

Łuków - 17 maja 2026

230 m² - 4304.35 zł/m²
Duży potencjał inwestycyjny. Budynek 264 m2 + działka 14 arów - Łuków

Łuków - 27 kwietnia 2026

264 m² - 7556.82 zł/m²
Dom jednorodzinny | Nowoczesny projekt | Osiedle domów | Stan surowy otwarty

Łuków - Odświeżono dnia 07 maja 2026

122 m² - 4090.16 zł/m²
Dom w trakcie budowy, Łuków, ul. Polna, bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Łuków - 18 maja 2026

174,42 m² - 5016.63 zł/m²
segment dom 150m wykończony , nowy

segment dom 150m wykończony , nowy

810 000 złdo negocjacji

Łuków - 04 maja 2026

150 m² - 5400 zł/m²
Przestronny dom 160m² z garażem i poddaszem

Łuków - 16 maja 2026

160 m² - 5937.5 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej – „Dom w klematisach 30B” – w cenie mieszkania! Blisko Łukowa

Łuków - 23 kwietnia 2026

148 m² - 3783.78 zł/m²
Dom jednorodzinny z mediami. Gręzówka ul.Sosnowa

Łuków - 04 maja 2026

161,30 m² - 4277.74 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam nieruchomość z dużym potencjałem, pod mieszkanie i firmę.

Jeziory - 04 maja 2026

332,50 m² - 3759.4 zł/m²
Dom w Ryżkach

Dom w Ryżkach

549 000 zł

Ryżki - 08 maja 2026

148,45 m² - 3698.21 zł/m²
Siedlisko 1,55ha, Dom,  Gołąbki

Gołąbki - 19 maja 2026

122 m² - 3688.52 zł/m²
Nowoczesny dom z ogrodem w spokojnej okolicy

Strzyżew - Odświeżono dnia 20 maja 2026

145 m² - 7586.21 zł/m²
Wynajme mały domek na wsi

Wynajme mały domek na wsi

1 500 złdo negocjacji

Kolonia Domaszewnica - 20 maja 2026

50 m²
Sprzedam Dom z działką plus budynki gospodarcze

Celiny Włościańskie - 28 kwietnia 2026

90 m² - 3877.78 zł/m²
Dom, 150.0 m², Brzozowica Duża

Brzozowica Duża - 04 maja 2026

150 m² - 4000 zł/m²
Sprzedam dom w Bystrzycy k. Wojcieszkowa

Bystrzyca - 04 maja 2026

189 m² - 4386.24 zł/m²
Sprzedam  budynek   parterowy ok 130m2  w centrum Wojcieszkowa

Wojcieszków - 04 maja 2026

130 m² - 4115.38 zł/m²
Dom w Zbuczynie, piękna okolica, działka 1006 m²

Zbuczyn - 28 kwietnia 2026

116,01 m² - 5473.67 zł/m²
Dom wolnostojący w Woli Burzeckiej

Wola Burzecka - 18 maja 2026

84,40 m² - 7701.42 zł/m²
Dom oraz działki budowlana i zagrodowa – blisko A2

Zbuczyn - 06 maja 2026

257 m² - 2264.59 zł/m²
Dom w Wojcieszkowie – 180 m² | Pompa ciepła | Ogrodzona działka 5,67 a

Wojcieszków - Odświeżono dnia 17 maja 2026

180 m² - 5527.78 zł/m²
Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem

Krzymoszyce - 17 maja 2026

209 m² - 6215.31 zł/m²
Sprzedam gospodarstwo w Strzakłach. Dom, zabudowania, pola, łąki, lasy

Strzakły - 11 maja 2026

112 m² - 5169.64 zł/m²
Dom jednorodzinny Przywory Duże pompa ciepła działka 3200 m

Przywory Duże - 17 maja 2026

80 m² - 8125 zł/m²
Unikalna Posesja z Ogromnym Potencjałem: Dom + Biz

Krzywda - 18 maja 2026

120 m² - 5808.33 zł/m²
Dom na sprzedaż w miejscowości Krzywda

Krzywda - Odświeżono dnia 17 maja 2026

180 m² - 2361.11 zł/m²
Dom z Siedliskiem i ziemia rolną

Dom z Siedliskiem i ziemia rolną

1 200 000 złdo negocjacji

Tęczki - 01 maja 2026

70 000 m² - 17.14 zł/m²
Dom 256 m2. Willa Parkowa, działka 1425 m2.

Kąkolewnica - 28 kwietnia 2026

256 m² - 2929.69 zł/m²
Dom na sprzedaż, Pościsze

Pościsze - 08 maja 2026

20 m² - 14900 zł/m²
Dom z lokalem użytkowym w centrum Radzynia Podlaskiego

Radzyń Podlaski - 17 maja 2026

310 m² - 9354.84 zł/m²
Dom z potencjałem i dużą przestrzenią

Wandów - 17 maja 2026

140 m² - 4592.86 zł/m²
Gm. Zbuczyn 5hektarow   z domem i budynkami gospodarczymi

Izdebki-Wąsy - 17 maja 2026

5 000 m² - 124 zł/m²
Dom w Radzyniu Podlaskim/rezerwacja/

Dom w Radzyniu Podlaskim/rezerwacja/

320 000 złdo negocjacji

Radzyń Podlaski - Odświeżono dnia 19 maja 2026

110 m² - 2909.09 zł/m²
Wynajmę dom dla firmy na mieszkania pracownicze

Radzyń Podlaski - 09 maja 2026

150 m²
Dom z ogrodem w Radzyniu Podlaskim

Dom z ogrodem w Radzyniu Podlaskim

549 000 złdo negocjacji

Radzyń Podlaski - 05 maja 2026

180 m² - 3050 zł/m²
Dom 200 m² + budynki gospodarcze na działce 25 ara, Gułów k. Adamowa

Adamów - 24 kwietnia 2026

200 m² - 1950 zł/m²
Wynajmę Dom w Cielemęc k/Siedlec 7 km. od zjazdu z Autostrady A2

Cielemęc - 12 maja 2026

200 m²
Dom z poddaszem użytkowym i garażem.

Tuliłów - Odświeżono dnia 02 maja 2026

187,37 m² - 4643.22 zł/m²
Wyjątkowy segment skrajny

Siedlce - 14 maja 2026

131 m² - 9847.33 zł/m²
Dom z poddaszem użytkowym i garażem.

Tuliłów - 26 kwietnia 2026

187,37 m² - 4643.22 zł/m²
Komfortowy dom w Siedlcach w otoczeniu lasu!

Siedlce - 04 maja 2026

153,09 m² - 11078.45 zł/m²
Dom na sprzedaż, Siedlce1

Siedlce - Dzisiaj o 13:51

131,03 m² - 9845.07 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący w Siedlcach

Siedlce - 20 maja 2026

190 m² - 3678.95 zł/m²
Dom parterowy pod Siedlcami! Teodorów, działka 993 m2

Teodorów - 03 maja 2026

111,86 m² - 4907.92 zł/m²
Na sprzedaż/Dom 166m2/Stok Lacki

Stok Lacki - 14 maja 2026

131 m² - 9541.98 zł/m²
Wyjątkowy dom 133 m2 Dąbrówka Ług.

Dąbrówka-Ług - 13 maja 2026

178 m² - 9269.66 zł/m²
Nowoczesne domy z piękną działką!!!

Dąbrówka-Ług - 24 marca 2026

175 m² - 6800 zł/m²
Dom gotowy do zamieszkania Dąbrówka-Ług

Dąbrówka-Ług - 08 maja 2026

225,12 m² - 5947.94 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom do wynajęcia

  • dom sprzedam łuków

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Łuków i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon