Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - sprawdź kategorię Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Energooszczędny dom, fotowoltaika.  Bardzo niskie koszty utrzymania

Energooszczędny dom, fotowoltaika. Bardzo niskie koszty utrzymania

1 019 000 złdo negocjacji

Orzesze, Mościska - Odświeżono dzisiaj o 10:04

100 m² - 10190 zł/m²
Sprzedam Dom bliźniak

Krotoszyn - Odświeżono dzisiaj o 05:53

160 m² - 6125 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej na OSIEDLU NA SKRAJU LASU W FILICACH

Filice - 12 maja 2026

14 856 m² - 41.73 zł/m²
Dom wolnostojący w Duchnowie 1 050 000 zł- działka 1300m2

Duchnów - Odświeżono dzisiaj o 12:01

220 m² - 4772.73 zł/m²
Dom nad jeziorem Tajty

Wrony - Odświeżono dzisiaj o 10:13

350 m² - 4000 zł/m²
Domek letniskowy nad jeziorem Ołów w Rynie

Ryn - Odświeżono dnia 12 maja 2026

60 m² - 3250 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowoczesny dom bliźniak z garażem i ogrodem | 113,1 m² | wysoki standard | gotowy do zamieszkania

Skowarcz - Odświeżono dnia 12 maja 2026

113,10 m² - 11936.34 zł/m²
Sprzedam dom Leśna Podlaska

Sprzedam dom Leśna Podlaska

1 100 000 złdo negocjacji

Leśna Podlaska - Odświeżono dnia 12 maja 2026

162 m² - 6790.12 zł/m²
Dom z zabudowaniami gospodarczymi

Sady Dolne - Odświeżono dzisiaj o 09:58

380 m² - 1184.21 zł/m²
Duży funkcjonalny dom jednorodzinny w cichej okolicy

Kębłowo - Odświeżono dzisiaj o 07:22

221,70 m² - 5345.06 zł/m²
Syndyk sprzeda udział w domku jednorodzinnym w Ostrowcu

Ostrowiec - Odświeżono dnia 12 maja 2026

198 m² - 1928.88 zł/m²
Nowoczesny dom  Rokietnica

Rokietnica - Odświeżono dzisiaj o 09:05

100,90 m² - 11397.42 zł/m²
Wiejska posesja na sprzedaż

Wiejska posesja na sprzedaż

425 000 złdo negocjacji

Liwki Włościańskie - Odświeżono dnia 12 maja 2026

120 m² - 3541.67 zł/m²
Dom w cenie mieszkania! 93m2 w Gronówku(G-Złoczew)- piękna lokalizacja

Gronówek - Odświeżono dnia 08 maja 2026

93 m² - 5161.29 zł/m²
ŁUPIŃSKI DEVELOPMENT realizujemy marzenia dom na jaki Ciebie stać

Janczewo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

87,70 m² - 6031.93 zł/m²
Gotowy Ostatni skrajny segment pod lasem SUPER LOKALIZACJA Warszawa

Lesznowola - Odświeżono dnia 11 maja 2026

82 m² - 10951.22 zł/m²
Dom Debova Park Łosino

Słupsk - Odświeżono dnia 12 maja 2026

81 m² - 6296.3 zł/m²
Dom z działką gmina Lubichnia

Dom z działką gmina Lubichnia

250 000 złdo negocjacji

Lubochnia - Odświeżono dzisiaj o 08:02

200 m² - 1250 zł/m²
Sprzedam dom z pasywnym dochodem w Raciborzu

Racibórz - Odświeżono dzisiaj o 08:15

298 m² - 3187.92 zł/m²
Dom 130 m² | działka 466 m² | ul. Warszawska Mława | garaż | potencjał

Mława - Odświeżono dnia 12 maja 2026

130 m² - 3076.54 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej - Lublin

Lublin - Odświeżono dzisiaj o 09:18

87,08 m² - 9175.47 zł/m²
NIERUCHOMOŚĆ | NOWOCZESNY DOM | Nysa  Rynek pierwotny

Nysa - Odświeżono dzisiaj o 06:35

108 m² - 7314.81 zł/m²
[NA SPRZEDAŻ] Komfortowy dom 220m2 -6 km od Kępna

Żurawiniec - Odświeżono dzisiaj o 10:52

220 m² - 5681.82 zł/m²
Nowoczesny dom przy lesie pod Warszawą

Magdalenka - Odświeżono dzisiaj o 09:40

174,91 m² - 12520.72 zł/m²
Dom Dom Całoroczny Nie Holenderski

Gdańsk, Brzeźno - Odświeżono dnia 12 maja 2026

28,80 m² - 3125 zł/m²
Nieruchomość zabudowana wraz z gruntami

Słubice - Odświeżono dzisiaj o 07:31

2 764 m² - 795.95 zł/m²
Dom z klimatem i prywatnym lasem - Ługi

Otyń - 27 kwietnia 2026

106,55 m² - 8634.44 zł/m²
3 DĘBY -miejskie segmenty bezczynszowe

Warszawa, Białołęka - 23 kwietnia 2026

121,30 m² - 9991.76 zł/m²
Dom dla Ciebie i Twojej rodziny zaufaj tym którzy już mieszkają

Janczewo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

88 m² - 6193.18 zł/m²
Dom po remoncie | gotowy do zamieszkania | działka + garaż | Ogrodzieniec

Ogrodzieniec - Odświeżono dnia 12 maja 2026

104 m² - 6240.38 zł/m²
Sprzedam Siedlisko,dom( do generalnego remontu ) , dwa budynki gospodarcze , piwnica wolnostojąca

Żochówek - Odświeżono dnia 12 maja 2026

90 m² - 1444.44 zł/m²
Wynajmę dom. Ul. Rojna.

Wynajmę dom. Ul. Rojna.

6 700 złdo negocjacji

Łódź, Bałuty - Odświeżono dnia 12 maja 2026

151 m²
Połowa bliźniaka w centrum Nowego Sącza po generalnym remoncie

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 12 maja 2026

133 m² - 4661.65 zł/m²
Sprzedam dom w Płońsku

Płońsk - Odświeżono dzisiaj o 02:51

160 m² - 6875 zł/m²
Usługowe siedlisko w Górach  Stołowych | dom, stodoła, garaże | działka 7107 m².

Chocieszów - Odświeżono dzisiaj o 11:21

180 m² - 4844.44 zł/m²
** Nowoczesny Dom Wolnostojący Z Garażem– DOJLIDY GÓRNE, BIAŁYSTOK ,**

Białystok, Dojlidy Górne - Odświeżono dnia 12 maja 2026

103 m² - 7757.28 zł/m²
Nowoczesny dom po pokazowy

Motycz - Odświeżono dzisiaj o 10:57

143 m² - 2447.55 zł/m²
Dom na sprzedaż gm. Karniewo, woj. mazowieckie

Gościejewo - Odświeżono dzisiaj o 02:01

164 m² - 3963.41 zł/m²
Nowoczesny dom z widokiem na las. Cisza, swiatlo i prywatność

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino - Odświeżono dzisiaj o 04:52

190 m²
80 m2 dom Olszewnica Stara

Olszewnica Stara - Odświeżono dnia 11 maja 2026

80 m²
Komfortowy blizniak 110 m2, dzialka 360 m2, obrzeża Płocka, 5 pokoi

Płock - 18 kwietnia 2026

110 m² - 6818.18 zł/m²
HOME-4-YOU - Dom z własną działką - NOWOCZESNE PROJEKTY!

Janczewo - 07 maja 2026

107,50 m² - 4604.65 zł/m²
Wyjątkowy nowoczesny dom w centrum Rzeszowa

Rzeszów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

119,37 m² - 11309.37 zł/m²
Dom z piwnicą, ogrodem i przynależną działką

Oborniki - Odświeżono dzisiaj o 04:57

150 m² - 3933.33 zł/m²
Dom wolnostojący 168 m2 w stanie deweloperskim Nadarzyn - Projekt Doskonały 2

Nadarzyn - 12 maja 2026

168 m² - 4755.95 zł/m²
Dom Modułowy 70 m2

Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 12 maja 2026

69,88 m² - 2647.4 zł/m²
Dom do wynajecia

Lublin - Odświeżono dnia 12 maja 2026

90 m²
Dom gotowy do zamieszkania !! Budynek gospodarczy , działka 18a

Rozbórz Okrągły - Odświeżono dzisiaj o 04:42

120 m² - 4991.67 zł/m²
Bielany – Marymont | Elegancki dom w zielonej części Warszawy | Bez prowizji

Warszawa, Żoliborz - Odświeżono dnia 12 maja 2026

248 m² - 14108.87 zł/m²
Sprzedaż domu na osiedlu Rawka

Skierniewice - Odświeżono dnia 12 maja 2026

76 m² - 1777.18 zł/m²
Dom modułowy 45m2 do umeblowania

Dom modułowy 45m2 do umeblowania

139 000 złdo negocjacji

Lechów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

45 m² - 3088.89 zł/m²
Działka z domem Warszawa Wilanów ul. Wiertnicza

Warszawa, Wilanów - Odświeżono dzisiaj o 11:42

1 800 m² - 4555.56 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25
search

Popularne wyszukiwania

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego w Polsce. Kupuj to, czego pragniesz i sprzedawaj to, czego już nie potrzebujesz w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon