Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - sprawdź kategorię Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Dom mieszkalno-usługowy

Dom mieszkalno-usługowy

1 200 000 złdo negocjacji

Sudwa - 14 maja 2026

300 m² - 4000 zł/m²
Dom szkieletowy całoroczny

Kuczyna - Odświeżono dnia 15 maja 2026

75 m² - 4786.67 zł/m²
Nowa cena! Okazja - 2 domy. Dom 110m wyremontowany+ mieszkanie 42m + pomieszczenia gospodarcze + projekt na dodatkowe mieszkani

Schodnia - Odświeżono dnia 13 maja 2026

110 m² - 6545.45 zł/m²
** Nowoczesny Dom Wolnostojący Z Garażem– DOJLIDY GÓRNE, BIAŁYSTOK ,**

Białystok, Dojlidy Górne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

103 m² - 7757.28 zł/m²
Sprzedam dom w miejscowości Pomyków (26-400 Przysucha)

Przysucha - Odświeżono dnia 15 maja 2026

400 m² - 3975 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej - Lublin

Lublin - Odświeżono dnia 15 maja 2026

87,08 m² - 9175.47 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Piękny  nowoczesny  dom - na sprzedaż

Tarnowo Podgórne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

118 m² - 6516.95 zł/m²
Dom pietrowy na sprzedaz

Dom pietrowy na sprzedaz

750 000 złdo negocjacji

Zduny - Odświeżono dnia 15 maja 2026

360 m² - 2083.33 zł/m²
Dom i działka w dobrej lokalizacji

Słupca - Odświeżono dnia 15 maja 2026

110 m² - 8181.82 zł/m²
Dom Debova Park Łosino

Słupsk - Odświeżono dnia 15 maja 2026

81 m² - 6296.3 zł/m²
Sprzedam Siedlisko

Sprzedam Siedlisko

550 000 złdo negocjacji

Zelgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

6 500 m² - 84.62 zł/m²
Dom przy zbiorniku na Wymysłówku – idealna lokalizacja dla rodziny

Radomsko - Odświeżono dnia 15 maja 2026

190 m² - 5210.53 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący

Dom jednorodzinny wolnostojący

965 000 złdo negocjacji

Przeginia Narodowa - Odświeżono dnia 15 maja 2026

121 m² - 7975.21 zł/m²
Dom Pelikan Slim II w stanie deweloperskim

Busko-Zdrój - 05 maja 2026

100 m² - 7790 zł/m²
Dom jednorodzinny | stan surowy | Boża Wola | 1200 m² I REZERWACJA

Boża Wola - Odświeżono dnia 14 maja 2026

248,72 m² - 3618.53 zł/m²
Wynajme dom 100 m 3 pokoje z garazem w centrum  Jedlni let

Jedlnia-Letnisko - 03 maja 2026

120 m²
Ekskluzywna Posiadłość Smart Home z Kortem Tenisowym

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 15 maja 2026

180 m²
Ciechanów Śmiecin/Przemysłowe Dom 130 m² + lokal 38 m² + garaż z kanałem

Ciechanów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

130 m² - 4076.92 zł/m²
Nowoczesny dom bliźniak z garażem i ogrodem | 113,1 m² | wysoki standard | gotowy do zamieszkania

Skowarcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

113,10 m² - 11936.34 zł/m²
Dom Modułowy 70 m2

Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 15 maja 2026

69,88 m² - 2647.4 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej

Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dnia 15 maja 2026

141 m² - 3971.63 zł/m²
Nowoczesny, wykończony dom (2025r), z 7ar działką w Krakowie, sauna, rekuperacja, klimatyzacja

Kraków, Wzgórza Krzesławickie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

90 m² - 17777.78 zł/m²
SYNDYK SPRZEDA - nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym, Budziska, gm. Łochów

Budziska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

111,56 m² - 2537.14 zł/m²
Energooszczędny dom, fotowoltaika.  Bardzo niskie koszty utrzymania

Orzesze, Mościska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

100 m² - 10190 zł/m²
Działka budowlana 12a uzbrojona Czernichów 20 km od Krakowa dwa budynki rzeka łąki las szkoła stadnina sklep komunikacja miejska

Czernichów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

154 m² - 2402.6 zł/m²
Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | świetny dojazd Kraków

Brzeźnica - 15 maja 2026

150 m² - 2993.33 zł/m²
Domy w stanie surowym w Jagodniku

Domy w stanie surowym w Jagodniku

385 000 złdo negocjacji

Jagodnik - 15 maja 2026

129,23 m² - 2979.18 zł/m²
Dom w Sławnikowicach

Dom w Sławnikowicach

450 000 złdo negocjacji

Sławnikowice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

160 m² - 2812.5 zł/m²
Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o wysokim potencjale inwestycyjnym

Nowe Miasto Lubawskie - 21 kwietnia 2026

338,63 m² - 7382.69 zł/m²
Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

449 000 złdo negocjacji

Zamość - Odświeżono dnia 15 maja 2026

60 m² - 7483.33 zł/m²
Dom szkieletowy całoroczny

Kuczyna - Odświeżono dnia 15 maja 2026

75 m² - 4786.67 zł/m²
Działka ROD w Grudziądzu – domek całoroczny 100 m² + garaż z kanałem

Grudziądz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

100 m² - 790 zł/m²
Domek letniskowy nad jeziorem + wyposażenie - Przyjezierze - sprzedam

Przyjezierze - Odświeżono dnia 15 maja 2026

80 m² - 2987.5 zł/m²
Dom do wynajęcia Radom

Dom do wynajęcia Radom

4 400 złdo negocjacji

Radom - Odświeżono dnia 15 maja 2026

140 m²
Dom Z Potencjałem  W Malowniczej Okolicy!

Lipiny - 15 maja 2026

143 m² - 3006.99 zł/m²
Dom Mieszkalny Piękny

Borkowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

76,80 m² - 2539.06 zł/m²
Dom na sprzedaż Nowe Opole ul. Piękna gm. Siedlce

Siedlce - Odświeżono dnia 15 maja 2026

750 m² - 4800 zł/m²
Nowe parterowe domy 127 m2, Teodorów, OSIEDLE DWORKOWE

Siedlce - Odświeżono dnia 15 maja 2026

127,34 m² - 8088.58 zł/m²
Sprzedam dom wolno stojący w Pasłęku w bardzo dobrej lokalizacji

Pasłęk - Odświeżono dnia 15 maja 2026

150 m² - 11000 zł/m²
Zadbany dom , Garaż dwustanowiskowy ,

Bieruń, Bieruń Nowy - Odświeżono dnia 14 maja 2026

309 m² - 2783.17 zł/m²
HOME-4-YOU DEVELOPMENT - Dom pod Gorzowem w cenie mieszkania -Janczewo

Janczewo - 10 maja 2026

107,50 m² - 4604.65 zł/m²
Bawarski dom z tarasem w pięknej okolicy!

Dobrzykowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

95 m² - 9568.42 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej w Nędzy – domy celne Nędza

Nędza - Odświeżono dnia 15 maja 2026

140 m² - 1421.43 zł/m²
Dom Mieszkalny Całoroczny

Mikołajki - Odświeżono dnia 15 maja 2026

20,50 m² - 5365.85 zł/m²
Dom Kotlinie Kłodzkiej Stan surowy Nowa Ruda ul. Kołowa - Zamiana

Nowa Ruda - Odświeżono dnia 15 maja 2026

95 m² - 6000 zł/m²
Dom wg. projektu Santorini 2

Franciszków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

90 m² - 4944.44 zł/m²
Wynajmę całe piętro domu jednorodzinnego – Chrzesne  ul. Pod lipą

Chrzęsne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

110 m²
Dom 116 m² | Działka  860m² | obok Szczyrku

Buczkowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

116 m² - 4181.03 zł/m²
Dom 5 pokoi z ogrodem – ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, 15 min od Krakowa

Wilków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

98 m² - 8153.06 zł/m²
Dom Nowoczesny Jednorodzinny z wiatą 36m2 w Niegowonicach ul.Pasieki

Zawiercie, Borowe Pole - Odświeżono dnia 15 maja 2026

140 m² - 4621.43 zł/m²
Dom na sprzedaż w Rakowiskach

Dom na sprzedaż w Rakowiskach

1 050 000 złdo negocjacji

Rakowiska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

177 m² - 5932.2 zł/m²
Mobilny domek 35m2

Mobilny domek 35m2

122 000 złdo negocjacji

Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

35 m² - 3485.71 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego w Polsce. Kupuj to, czego pragniesz i sprzedawaj to, czego już nie potrzebujesz w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon