Cena

Nieruchomości - Dębica - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 128 ogłoszeń
Sprzedam ogródek działkowy

Sprzedam ogródek działkowy

45 000 złdo negocjacji

Dębica - Dzisiaj o 10:25

40 m² - 1125 zł/m²
Nowa inwestycja w centrum Dębicy!         Mieszkania od 26 m2 do 64 m2

Dębica - Odświeżono dnia 17 maja 2026

36,83 m² - 8100 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 41 m2 wysoki standard

Dębica - Dzisiaj o 06:28

41 m²
Wynajme mieszkanie sikorskiego

Dębica - Odświeżono dzisiaj o 10:50

61 m²
Osiedle Malownicze

Osiedle Malownicze

359 000 złdo negocjacji

Dębica - Odświeżono dnia 17 maja 2026

52 m² - 6903.85 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje z ogrodem 80m² + garaż | gotowe do zamieszkania

Dębica - 15 maja 2026

54,50 m² - 9889.91 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Straszęcin - nowy dom do wykończenia

Dębica - Dzisiaj o 08:42

133,20 m² - 5405.41 zł/m²
Mieszkanie 50,02 mkw ul. Paderewskiego

Dębica - Dzisiaj o 16:23

50,02 m² - 5977.61 zł/m²
Bardzo ładny, zadbany i funkcjonalny dom

Dębica - 03 maja 2026

140 m² - 4971.43 zł/m²
Dębica, ul. Łysogórska - na sprzedaż kawalerka 33,50 m2, IV piętro, balkon

Dębica - 15 maja 2026

33,50 m² - 6265.67 zł/m²
Mieszkanie bez czynszu – 75 m², ogród, poddasze i piwnica| REZERWACJA

Dębica - 08 maja 2026

75 m² - 4266.67 zł/m²
Dwupoziomowe mieszkanie, 5pokoi, 96m2, Dębica, niski czynsz

Dębica - 30 kwietnia 2026

96 m² - 4686.46 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 34m2, Dębica, ul Cmentarna

Dębica - Odświeżono dnia 17 maja 2026

34 m² - 9250 zł/m²
Wynajem mieszkania

Wynajem mieszkania

1 600 złdo negocjacji

Dębica - Odświeżono dnia 16 maja 2026

62 m²
Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 1 pietro cegła

Dębica - 05 maja 2026

47,50 m² - 5368.42 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Dębica, ul. Robotnicza

Dębica - Odświeżono dzisiaj o 16:42

42 m²
3 pokoje po remoncie Dębica ul. Robotnicza

Dębica - 27 kwietnia 2026

66 m² - 5151.52 zł/m²
Działka rekreacyjna  z dużym domkiem murowanym | REZERWACJA

Dębica - 11 maja 2026

500 m² - 138 zł/m²
Dębica, ul. Wielopolska - kompleks 4 działek na sprzedaż

Dębica - 22 kwietnia 2026

6 936 m² - 21.48 zł/m²
Dębica - Szkotnia 48.84m2

Dębica - 30 kwietnia 2026

48,84 m² - 5098.28 zł/m²
50m² do remontu 2 pokoje, balkon, ul. Strumskiego – centrum Dębicy

Dębica - 07 maja 2026

50 m² - 5400 zł/m²
Mieszkanie z potencjałem – Dębica, os. Matejki

Dębica - 19 kwietnia 2026

35,91 m² - 6265.66 zł/m²
Przestronne mieszkanie ul.Rzeszowska, 3 pokoje

Dębica - 27 kwietnia 2026

49,90 m² - 7995.99 zł/m²
Najtańsze 57,5 m² w Dębicy | REZERWACJA do 25.05

Dębica - 12 maja 2026

57,50 m² - 4852.17 zł/m²
Lokal użytkowy Dębica do wynajecia lub sprzedaży

Dębica - Odświeżono dnia 13 maja 2026

81 m²
Wynajmę mieszkanie przy ul. Cmentarnej 58a

Dębica - 04 maja 2026

43 m²
Nowoczesne mieszkanie ul. Akademicka Dębica

Dębica - 08 maja 2026

53 m²
Dom Marzeń Dla Rodziny

Dębica - 06 maja 2026

287 m² - 4494.77 zł/m²
Syndyk sprzeda mieszkanie z klimatyzacją

Dębica - 08 maja 2026

48,39 m² - 5393.68 zł/m²
5 Pokojowy Wolnostojący Dom na Pięknej Działce

Dębica - 05 maja 2026

171,50 m² - 6991.25 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 Bez Prowizji

Dębica - 16 maja 2026

38,45 m² - 9125.98 zł/m²
Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 47,87 m²

Dębica - 01 maja 2026

47,87 m² - 6741.17 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia osiedle Igloopol

Dębica - 25 kwietnia 2026

37 m²
Mieszkanie dwa pokoje Igloopol

Dębica - 13 maja 2026

41 m²
Dwustronny układ | Bardzo jasne, z balkonem | Bez prowizji

Dębica - 14 maja 2026

67,50 m²
Przytulne | Garaż | Atrakcyjna lokalizacja

Dębica - 15 maja 2026

48,67 m²
Wynajmę mieszkanie w CENTRUM Dębicy

Dębica - Odświeżono dnia 15 maja 2026

24 m²
Lokal biurowo-usługowy ul. Rzeszowska

Dębica - Odświeżono dzisiaj o 12:50

21,70 m²
Działka Budowlana Góra Motyczna

Działka Budowlana Góra Motyczna

190 000 złdo negocjacji

Dębica - 05 maja 2026

1 579 m² - 120.33 zł/m²
Działki Budowlane W Atrakcyjnej Lokalizacji | Mpzp | Media | Dojazd

Dębica - 27 kwietnia 2026

1 586 m² - 201.77 zł/m²
Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

Dębica - 04 maja 2026

119,60 m² - 6270.9 zł/m²
Dębowe Tarasy  mieszkanie do wynajęcia

Dębica - 27 kwietnia 2026

50 m²
NATURA 3.0| 3 pokoje|ogródek|2 miejsca postojowe|klimatyzacja

Dębica - 19 kwietnia 2026

42,75 m² - 7695.91 zł/m²
Mieszkanie na parterze Dębica

Mieszkanie na parterze Dębica

398 000 złdo negocjacji

Dębica - 30 kwietnia 2026

52 m² - 7653.85 zł/m²
Działka budowlana

Dębica - 11 maja 2026

3 600 m² - 88.89 zł/m²
2 niezależne pokoje 35 m2, ul. Głowackiego Dębica

Dębica - 10 maja 2026

35 m²
search

Popularne wyszukiwania

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dębica i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon