Cena

Nieruchomości - Dąbrówka Wisłocka - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Grabiny/Straszęcin - działka 11,26 ar na sprzedaż

Grabiny/Straszęcin - działka 11,26 ar na sprzedaż

135 120 złdo negocjacji

Grabiny - 14 kwietnia 2026

1 126 m² - 120 zł/m²
Sprzedam działkę

Wola Mielecka - Dzisiaj o 09:29

8 200 m² - 80.49 zł/m²
Działka pod zabudowę jednorodzinną Wola mielecka

Wola Mielecka - 08 maja 2026

950 m² - 147.26 zł/m²
Biuro z mieszkaniem, magazyn, hala produkcyjna

Wola Mielecka - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

393 m²
Ostatnie mieszkanie| 3 pokoje | klimatyzacja |2 miejsca postojowe |

Dębica - Dzisiaj o 10:09

59,86 m² - 7500.84 zł/m²
Sprzedam działkę, WZ

Podleszany - Dzisiaj o 17:40

10,36 m² - 10714.29 zł/m²
Piękna działka budowlana położona w Podleszany o powierzchni 12,78 ar

Podleszany - 23 kwietnia 2026

1 278 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę Tuszyma

Tuszyma - Dzisiaj o 18:04

1 944 m² - 10.24 zł/m²
Tuszyma dom jednorodzinny energooszczędny + gospodarczy + dz. 18ar

Tuszyma - 29 kwietnia 2026

100 m² - 7480 zł/m²
Na sprzedaż działki z WZ w Tuszymie - przy drodze wojewódzkiej 986

Tuszyma - 15 kwietnia 2026

12,66 m² - 6500 zł/m²
2 niezależne pokoje 35 m2, ul. Głowackiego Dębica

Dębica - 10 maja 2026

35 m²
Wyposażona kawalerka na wynajem od zaraz blisko PKP

Dębica - 05 maja 2026

25 m²
Ogródek działkowy - ROD Szarotka w Dębicy- 5 ar !

Zawierzbie - 01 maja 2026

506 m² - 69.17 zł/m²
Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową

Dębica - 09 maja 2026

10 300 m²
Działka budowlana Grabiny -WZ

Działka budowlana Grabiny -WZ

122 000 złdo negocjacji

Dębica - 06 maja 2026

1 215 m² - 100.41 zł/m²
Podleszany - 3km od Mielca, 46ar, WZ, zacisznie

Podleszany - 24 kwietnia 2026

4 600 m² - 43.26 zł/m²
50m² do remontu 2 pokoje, balkon, ul. Strumskiego – centrum Dębicy

Dębica - 07 maja 2026

50 m² - 5400 zł/m²
NOWY Dom parterowy, Pustynia - Dębica

Pustynia - 27 kwietnia 2026

91,98 m² - 7055.88 zł/m²
Sprzedam działkę(posiada WZ) - Czarna ul. Witosa

Czarna - 22 kwietnia 2026

1 059 m² - 122.76 zł/m²
Lokal 16-300m2 w centrum Dębicy

Dębica - 22 kwietnia 2026

52 m²
Syndyk sprzeda mieszkanie z klimatyzacją

Dębica - 08 maja 2026

48,39 m² - 5393.68 zł/m²
Lokal do wynajęcia Debica ul. Kolejowa, 35m2, 1 piętro

Dębica - 26 kwietnia 2026

35 m²
Lokal do wynajęcia Debica ul. Kolejowa, 30m2, 1 piętro

Dębica - 26 kwietnia 2026

30 m²
Działka rekreacyjna "zacisze"

Działka rekreacyjna "zacisze"

48 000 złdo negocjacji

Dębica - 10 maja 2026

680 m² - 70.59 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe

Dębica - 05 maja 2026

61 m²
Przestronne mieszkanie ul.Rzeszowska, 3 pokoje

Dębica - 27 kwietnia 2026

49,90 m² - 7995.99 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD 4 ary

Podleszany - 08 maja 2026

400 m² - 87.25 zł/m²
Dom z Garażem i Ogrodem, Działka 11a, Rekuperacja

Przecław - 23 kwietnia 2026

80 m² - 5862.5 zł/m²
Dom Parterowy Z Basenem | Brzeźnica (Podkarpackie)

Brzeźnica - 20 kwietnia 2026

191,30 m² - 7213.8 zł/m²
Nowy Dom  na sprzedaż

Biały Bór - 25 kwietnia 2026

88 m² - 5443.18 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 35m2 Bez Prowizji

Dębica - 18 kwietnia 2026

35,62 m² - 8687.23 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 Bez Pośredników

Dębica - 17 kwietnia 2026

38,60 m² - 9125.98 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 57m2 Bez Prowizji

Dębica - 16 kwietnia 2026

57,63 m² - 8658.68 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 Bez Pośredników

Dębica - 16 kwietnia 2026

38,01 m² - 9125.99 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 63m2 Bezpośrednio

Dębica - 16 kwietnia 2026

63,67 m² - 9213.74 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 38m2 Bezpośrednio

Dębica - 16 kwietnia 2026

38,50 m² - 9126 zł/m²
Działka budowlana z WZ Rzemień 18,22 a

Rzemień - 04 maja 2026

1 822 m² - 57.35 zł/m²
Sprzedam Dom Nowa Cena. Rezerwacja.

Rzemień - 19 kwietnia 2026

200 m² - 3590 zł/m²
WYNAJMĘ Dębica, ul. Krakowska 7  198 m2  , 2999,00 zł/m-  , woda, WC

Dębica - 06 maja 2026

198 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dąbrówka Wisłocka i okolice!