Cena

Nieruchomości - Dąbrowa-Wilki - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam działkę - las

Sprzedam działkę - las

28 000 zł

Szepietowo-Wawrzyńce - 06 maja 2026

5 891 m² - 4.75 zł/m²
Dom do sprzedania SZEPIETOWO WAWRZYŃCE/Garaż/duża działka/ogródek

Szepietowo-Wawrzyńce - 27 kwietnia 2026

49,40 m² - 6072.87 zł/m²
Działka z halą i magazynem

Działka z halą i magazynem

790 000 złdo negocjacji

Klukowo - 11 maja 2026

6 389 m² - 123.65 zł/m²
Siedlisko z domem, zabudowaniami i łąką

Wojny-Szuby Szlacheckie - 14 kwietnia 2026

275 m² - 2690.91 zł/m²
Sprzedam dom drewniany w stanie surowym

Klukowo - 17 kwietnia 2026

70 m² - 1428.57 zł/m²
Sprzedam dom drewniany

Klukowo - 14 kwietnia 2026

1 m² - 10000 zł/m²
Działka leśna 1,9ha

Działka leśna 1,9ha

100 000 złdo negocjacji

Szepietowo - 13 kwietnia 2026

19 000 m² - 5.26 zł/m²
Prosperujący Budynek Handlowo-Usługowy

Szepietowo - 07 maja 2026

652,50 m²
Sprzedam dom z działką

Dąbrówka Kościelna - 17 kwietnia 2026

113 m² - 6017.7 zł/m²
Dom z potencjałem!  Idealny do życia i biznesu!!!

Wojny-Wawrzyńce - 07 maja 2026

150 m² - 2533.33 zł/m²
Sprzedam dom z siedliskiem

Sprzedam dom z siedliskiem

335 000 złdo negocjacji

Piętki-Żebry - 16 kwietnia 2026

300 m² - 1116.67 zł/m²
Nieruchomość Inwestycyjna - Stajnia Koni

Dąbrowa-Dzięciel - 24 kwietnia 2026

22 730 m² - 65.59 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Czyżew-Siedliska - 15 kwietnia 2026

51 m²
Siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi

Lubowicz-Byzie - 10 maja 2026

80 m² - 4375 zł/m²
Działka budowlana okolice Wysokiego Maz.

Brzóski Brzezińskie - 14 kwietnia 2026

1 514 m² - 132.1 zł/m²
2370 m² narożnej działki z domem 125 m² – możliwość podziału na dwie

Wysokie Mazowieckie - 29 kwietnia 2026

125 m² - 6800 zł/m²
Działka 6830 m² na ul. Podlaskiej w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokie Mazowieckie - 06 maja 2026

6 830 m² - 139.09 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia Zielone Tarasy

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dzisiaj o 07:38

52,49 m²
Wynajmę mieszkanie

Wysokie Mazowieckie - 10 maja 2026

42 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

1 500 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 08 maja 2026

52 m²
Wynajmę lokal użytkowy

Wynajmę lokal użytkowy

1 300 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

23 m²
Lokal Usługowy 90 m2

Wysokie Mazowieckie - 07 maja 2026

90 m²
Sprzedam Mieszkanie w bloku 60m2

Wysokie Mazowieckie - 03 maja 2026

60 m² - 6316.67 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

365 000 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 29 kwietnia 2026

60,60 m² - 6023.1 zł/m²
Wynajmę pokój/ dom

Wysokie Mazowieckie - 28 kwietnia 2026

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

400 000 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 27 kwietnia 2026

60 m² - 6666.67 zł/m²
Mieszkanie 39 m2 Armii Krajowej

Mieszkanie 39 m2 Armii Krajowej

200 000 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 26 kwietnia 2026

39 m² - 5128.21 zł/m²
Wynajmę lokal handlowy, 185 m kw., parter, Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 21 kwietnia 2026

185 m²
Budynki murowane prawie 1000m2 na działce 45ar

Wysokie Mazowieckie - 20 kwietnia 2026

4 500 m²
Mieszkanie na wynajem ul. Warszawska

Wysokie Mazowieckie - 19 kwietnia 2026

44 m²
Działka budowlana

Wysokie Mazowieckie - 13 kwietnia 2026

1 500 m² - 250 zł/m²
Lokal usługowy z witryną i parkingiem na parterze

Wysokie Mazowieckie - Dzisiaj o 10:24

850 m²
Dom w zabudowie szeregowej

Wysokie Mazowieckie - 28 marca 2026

180 m² - 4888.89 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną.

Sprzedam działkę budowlaną.

390 000 złdo negocjacji

Brzóski-Falki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 370 m² - 284.67 zł/m²
Siedlisko Dom z cegły 115 m2 + działka 4450 m

Białe-Kwaczoły - 06 maja 2026

115 m² - 2573.91 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Wysokie Mazowieckie - 03 maja 2026

60 m²
Na wynajem nowe 3-pok mieszkanie Wysokie Mazowieckie, ul. Warszawska 6

Wysokie Mazowieckie - 22 kwietnia 2026

54 m²
Sprzedam Dzialke

Sprzedam Dzialke

100 000 złdo negocjacji

Wólka Duża - 28 kwietnia 2026

1 061 m² - 94.25 zł/m²
Działki  przy DK 66 Wysokie Mazowieckie na inwestycję, działalność

Wysokie Mazowieckie - 22 kwietnia 2026

3 000 m² - 183.33 zł/m²
Działka budowlana 1440 m z wydanymi WZ Wys. Mazowieckie (Zawrocie Nowi

Zawrocie-Nowiny - 13 kwietnia 2026

1 440 m² - 152.08 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dąbrowa-Wilki i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon