Cena

Nieruchomości - Dąbrowa Górnicza - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 489 ogłoszeń
Dom Firma Dąbrowa Górnicza Sosnowiec

Dom Firma Dąbrowa Górnicza Sosnowiec

6 500 zł

Dąbrowa Górnicza - 01 maja 2026

295 m²
Mieszkanie DG / ul. Wybickiego / 3 pok.

Dąbrowa Górnicza - 14 maja 2026

44 m² - 6931.82 zł/m²
Kawalerka na sprzedaż! 25,5 m2. Super okazja

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 09:37

25,50 m² - 2549.02 zł/m²
Działka Budowlana

Działka Budowlana

180 000 złdo negocjacji

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dzisiaj o 15:13

667 m² - 269.87 zł/m²
Mieszkanie po remoncie do wynajęcia Majakowskiego DG

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dzisiaj o 10:30

29 m²
Dom na sprzedaż Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 09:00

174 m² - 1545.98 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dwa Pokoje NA Start

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 08:27

34,80 m² - 5718.39 zł/m²
Zamienie mieszkanie

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dzisiaj o 05:40

35 m²
Dwupoziomowe w Topowej Lokalizacji Os. Augustynika

Dąbrowa Górnicza - 15 maja 2026

79 m² - 6189.87 zł/m²
Chce sprzedać mieszkanie

Chce sprzedać mieszkanie

465 000 złdo negocjacji

Dąbrowa Górnicza - 19 maja 2026

48 m² - 9687.5 zł/m²
Działka Marianki

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 08:37

893 m² - 436.73 zł/m²
Lokal użytkowy, 65 m2, w Dąbrowie Górniczej, idealny na  GABINET, BIURO.

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 19 maja 2026

66 m²
Sprzedam działkę budowlaną - Błędów - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - 04 maja 2026

865 m² - 109.83 zł/m²
Mieszkanie w kamienicy 33m² 1 piętro.

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 18 maja 2026

33 m² - 4696.97 zł/m²
Chce sprzedać mieszkanie

Chce sprzedać mieszkanie

465 000 złdo negocjacji

Dąbrowa Górnicza - 19 maja 2026

48 m² - 9687.5 zł/m²
Nowy bezczynszowy Apartament 55m2

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 18 maja 2026

55 m²
Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Dąbrowy Górniczej

Dąbrowa Górnicza - 19 maja 2026

33,57 m² - 4298.48 zł/m²
Kompaktowe do własnej aranżacji  Niski Blok

Dąbrowa Górnicza - 19 maja 2026

34 m² - 5852.94 zł/m²
Słoneczne 2 pokoje na 1 piętrze w Dąbrowie

Dąbrowa Górnicza - 16 maja 2026

44 m² - 4772.73 zł/m²
Mieszkanie po generalnym remoncie w Dąbrowie Górn.

Dąbrowa Górnicza - 18 maja 2026

62 m² - 8532.26 zł/m²
Dom, Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 08:25

88 m²
64 m² potencjału–stwórz mieszkanie idealne dla swojej rodziny!|Winda

Dąbrowa Górnicza - 18 maja 2026

63,80 m² - 5470.22 zł/m²
Dąbrowa Górnicza Mydlice Mieszkanie Po Remoncie 3 Pok.  Od Właściciela

Dąbrowa Górnicza - 19 maja 2026

64 m² - 7421.88 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 58,5 m² | Dąbrowa Górnicza-Mydlice

Dąbrowa Górnicza - 12 maja 2026

58,50 m² - 6136.75 zł/m²
Idealna lokalizacja.

Dąbrowa Górnicza - 16 maja 2026

84,30 m² - 5444.84 zł/m²
Okazja 48 m2 Reden

Dąbrowa Górnicza - 04 maja 2026

48 m² - 4354.17 zł/m²
Działka budowlana Dąbrowa Górnicza - Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza - 09 maja 2026

738 m² - 268.29 zł/m²
Dom w cenie mieszkania! 1800 działka

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 19 maja 2026

60 m² - 4316.67 zł/m²
Dąbrowa Górnicza / Kasprzaka 256 - kontenery magazynowe 3 - 12 m²

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 18 maja 2026

3 m²
Kasprzaka, 3 pokoje z balkonem w bloku, bez prowizji

Dąbrowa Górnicza - 08 maja 2026

48 m² - 5812.5 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem, balkonem i piwnicą

Dąbrowa Górnicza - 16 maja 2026

42,09 m² - 8077.93 zł/m²
3 pokojowy APARTAMENT Gołonóg

Dąbrowa Górnicza - 29 kwietnia 2026

61 m² - 8688.52 zł/m²
Twoje Miejsce Blisko Natury – Dom przy Pogorii III

Dąbrowa Górnicza - 14 maja 2026

120 m² - 5250 zł/m²
Rezerwacja

Rezerwacja

359 000 zł

Dąbrowa Górnicza - 05 maja 2026

73 m² - 4917.81 zł/m²
2 pokoje na Gołonogu do remontu

Dąbrowa Górnicza - 13 maja 2026

47,80 m² - 5648.54 zł/m²
Solidny dom z garażem i strychem. Świetna lokalizacja, bez prowizji!

Dąbrowa Górnicza - 16 maja 2026

180 m² - 3777.78 zł/m²
TOP! Mieszkanie z garderobą świeżo po remoncie!

Dąbrowa Górnicza - 18 maja 2026

38,30 m² - 7806.79 zł/m²
Jasne, bardzo nowoczesne mieszkanie, ul. Grynia 15

Dąbrowa Górnicza - 02 maja 2026

33 m² - 9545.45 zł/m²
Urokliwa działka  615 m²

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 09:21

612 m² - 179.74 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 48m2 w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza - 23 kwietnia 2026

48 m²
garaż blaszany 3x5 Ocynk. Garaże blaszane całe woj śląskie

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 18 maja 2026

18 m²
Urokliwa działka  615 m²

Dąbrowa Górnicza - Dzisiaj o 09:21

612 m² - 179.74 zł/m²
Dom w dobrej lokalizacji

Dąbrowa Górnicza - 20 kwietnia 2026

70 m² - 4000 zł/m²
Nowoczesny apartament - idealny dla rodziny

Dąbrowa Górnicza - 13 maja 2026

120 m² - 7400 zł/m²
OKAZJA Dwupoziomowy apartament do zamieszkania | prywatny las | parking

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 18 maja 2026

120 m² - 7400 zł/m²
Idealne na start! 2 pokoje | 2 piętro | Reden |

Dąbrowa Górnicza - 15 maja 2026

44,70 m² - 6152.13 zł/m²
Dąbrowa Górnicza 2 pokoje

Dąbrowa Górnicza - 11 maja 2026

39,10 m² - 6777.49 zł/m²
Reden, Kawalerka po generalnym remoncie, bez prowizji

Dąbrowa Górnicza - 29 kwietnia 2026

30,30 m² - 7557.76 zł/m²
2 pokoje mieszkanie, Gołonóg, ul. Tysiąclecia, Parter