Cena

Nieruchomości - Dąbrowa-Cherubiny - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nieruchomość Inwestycyjna - Stajnia Koni

Nieruchomość Inwestycyjna - Stajnia Koni

1 490 875 zł

Dąbrowa-Dzięciel - 24 kwietnia 2026

22 730 m² - 65.59 zł/m²
Sprzedam Dzialke

Sprzedam Dzialke

100 000 złdo negocjacji

Wólka Duża - 28 kwietnia 2026

1 061 m² - 94.25 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia.

Czyżew - 06 maja 2026

46 m²
Sprzedam Mieszkanie z garażem

Czyżew - 13 maja 2026

54,50 m² - 8348.62 zł/m²
Działki budowlane Czyżew 1000m2 Plan Zagospodarowania Przestrzennego Bezpośrednio Bez obciążeń

Czyżew - 12 maja 2026

1 034 m² - 145.07 zł/m²
Sprzedam plac z magazynem i biurem

Czyżew - 11 maja 2026

900 m²
Sprzedam Mieszkanie 43 m2

Czyżew - 11 maja 2026

43 m² - 7906.98 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

195 000 złdo negocjacji

Czyżew - 07 maja 2026

50 m² - 3900 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie + garaż

Czyżew - 07 maja 2026

60,20 m² - 8272.43 zł/m²
Nowe mieszkanie Jaśminowa 38m 2 pokoje garaż komórka

Czyżew - 02 maja 2026

38 m²
Dom z działką, Czyżew

Dom z działką, Czyżew

245 000 złdo negocjacji

Czyżew - 19 kwietnia 2026

100 m² - 2450 zł/m²
Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy 360m2 z parkingiem przy trasie krajowej  w Czyżewie ul Nurska 15

Czyżew - Odświeżono dnia 01 maja 2026

360 m²
Działki budowlane na sprzedaż

Czyżew-Złote Jabłko - 22 kwietnia 2026

1 000 m² - 150 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną – 4,1 ha – Miodusy Wielkie, gm. Wysokie Mazowieckie

Miodusy Wielkie - 10 maja 2026

41 500 m² - 4.7 zł/m²
Działka 6830 m² na ul. Podlaskiej w Wysokiem Mazowieckiem

Wysokie Mazowieckie - 06 maja 2026

6 830 m² - 139.09 zł/m²
Sprzedam Dom z działką

Przeździecko-Mroczki - 10 maja 2026

68 m² - 3676.47 zł/m²
Sprzedam działkę - las

Szepietowo-Wawrzyńce - 06 maja 2026

5 891 m² - 4.75 zł/m²
Dom do sprzedania SZEPIETOWO WAWRZYŃCE/Garaż/duża działka/ogródek

Szepietowo-Wawrzyńce - 27 kwietnia 2026

49,40 m² - 6072.87 zł/m²
Działki  przy DK 66 Wysokie Mazowieckie na inwestycję, działalność

Wysokie Mazowieckie - 22 kwietnia 2026

3 000 m² - 183.33 zł/m²
Działka 3468 m² z WZ  33×108 m | Jabłonka-Świerczewo

Jabłonka-Świerczewo - 14 maja 2026

3 468 m² - 41.81 zł/m²
2370 m² narożnej działki z domem 125 m² – możliwość podziału na dwie

Wysokie Mazowieckie - 29 kwietnia 2026

125 m² - 6800 zł/m²
Prosperujący Budynek Handlowo-Usługowy

Szepietowo - 07 maja 2026

652,50 m²
DZIAŁKA BUDOWLANA 1550 M2 Wysokie Mazowieckie ul. Warszawska

Wysokie Mazowieckie - 15 maja 2026

1 550 m² - 129.03 zł/m²
Działka budowlana

Wysokie Mazowieckie - 14 maja 2026

1 500 m² - 250 zł/m²
Lokal Usługowy 90 m2

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 14 maja 2026

90 m²
Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta Wysokie Maz.

Wysokie Mazowieckie - 14 maja 2026

30 m²
Mieszkanie do wynajęcia Zielone Tarasy

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 13 maja 2026

52,49 m²
Wynajme salon fryzjerski

Wysokie Mazowieckie - 13 maja 2026

35 m²
Wynajmę mieszkanie centrum miasta

Wysokie Mazowieckie - 13 maja 2026

38 m²
Do wynajęcia pod np. kosmetyczkę

Wysokie Mazowieckie - 12 maja 2026

30 m²
Wynajmę mieszkanie

Wysokie Mazowieckie - 10 maja 2026

42 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie do wynajęcia

1 500 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 08 maja 2026

52 m²
Wynajmę lokal użytkowy

Wynajmę lokal użytkowy

1 300 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

23 m²
Sprzedam Mieszkanie w bloku 60m2

Wysokie Mazowieckie - 03 maja 2026

60 m² - 6316.67 zł/m²
Wynajmę pokój/ dom

Wysokie Mazowieckie - 28 kwietnia 2026

Sprzedam mieszkanie 60m2

Sprzedam mieszkanie 60m2

400 000 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 27 kwietnia 2026

60 m² - 6666.67 zł/m²
Mieszkanie 39 m2 Armii Krajowej

Mieszkanie 39 m2 Armii Krajowej

200 000 złdo negocjacji

Wysokie Mazowieckie - 26 kwietnia 2026

39 m² - 5128.21 zł/m²
Budynki murowane prawie 1000m2 na działce 45ar

Wysokie Mazowieckie - 20 kwietnia 2026

4 500 m²
Siedlisko Dom z cegły 115 m2 + działka 4450 m

Białe-Kwaczoły - 06 maja 2026

115 m² - 2573.91 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Dąbrowa-Cherubiny i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon