Cena

Nieruchomości - Chrzan - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajmę  Stajnię

Wynajmę Stajnię

5 000 zł

Stęgosz - 15 maja 2026

600 m²
Sprzedam działke inwestycyjną budowlaną

Stęgosz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 700 m² - 48.24 zł/m²
KAMIENICA w centrum Żerkowa na sprzedaż w bardzo dobrym stanie!

Żerków - 07 maja 2026

220 m² - 3177.27 zł/m²
Wynajem Obiektu Mieszkalno-Handlowego w Żerkowie

Żerków - 23 kwietnia 2026

336 m²
Sprzedaż Obiektu Mieszkalno-Handlowego w Żerkowie

Żerków - 23 kwietnia 2026

297 m²
Mieszkanie 3pok w domu z działką

Żerków - 19 kwietnia 2026

68 m² - 4779.41 zł/m²
Budynek magazynowy + cz. socjalno - biurowa w Żerkowie koło Jarocina!

Żerków - 04 kwietnia 2026

215 m²
Działka budowlana z WZ – Raszewy / Szwajcaria Żerkowska

Raszewy - 13 maja 2026

840 m² - 177.38 zł/m²
Lokal mieszkalny + ogródek + piwnica + garaż - WOLNE OD ZARAZ

Raszewy - 12 maja 2026

50,90 m² - 3831.04 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Orzechowo Lipowa 1

Orzechowo - 16 maja 2026

32 m²
Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na parterze - Łuszczanów

Łuszczanów - 16 maja 2026

100 m²
DZIAŁKA Budowlana w Łuszczanowie koło Jarocina na sprzedaż

Łuszczanów - 23 kwietnia 2026

783 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana 1100 m² – Orzechowo | WZ | Media | Ogrodzona

Orzechowo - 07 maja 2026

1 100 m² - 136.36 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Orzechowo - 09 maja 2026

25 m²
Działka budowlana 990 m² z WZ | Wilkowyja | blisko Jarocina

Wilkowyja - 11 maja 2026

990 m² - 134.34 zł/m²
OKAZJA!!! Działki w Nowym Mieście nad Wartą z pelnym uzbrojeniem!!!

Nowe Miasto nad Wartą - 02 maja 2026

748 m² - 200 zł/m²
Działka budowlana Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą - 20 kwietnia 2026

790 m² - 170 zł/m²
Działka budowlana Pięczkowo, gmina Krzykosy.

Wiktorowo - 11 maja 2026

2 100 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana  nad wartą w lesie 15.000m2

Wiktorowo - 24 kwietnia 2026

15 000 m² - 46 zł/m²
Sprzedam działki budowlane

Kadziak - 15 maja 2026

1 005 m² - 118 zł/m²
Mieszkanie z nowoczesnymi instalacjami 67 m² – wykończone pod klucz

Annapol - 22 kwietnia 2026

67 m² - 8898.51 zł/m²
Dzialka Budowlana

Dzialka Budowlana

125 000 złdo negocjacji

Bachorzew - 10 maja 2026

810 m² - 154.32 zł/m²
Dziłka budowlana w Czeszewie

Dziłka budowlana w Czeszewie

120 000 złdo negocjacji

Czeszewo - 16 maja 2026

1 100 m² - 109.09 zł/m²
Działka budowlana

Czeszewo - 21 kwietnia 2026

1 601 m² - 82.45 zł/m²
Sprzedam działki budowlane

Pięczkowo - 24 kwietnia 2026

886 m² - 84.65 zł/m²
Dom w zabudowie blizniaczej

Dom w zabudowie blizniaczej

750 000 złdo negocjacji

Jarocin - Odświeżono dnia 12 maja 2026

71 m² - 10563.38 zł/m²

Jarocin - 07 kwietnia 2026

67 m² - 8898.51 zł/m²
Sprzedam przytulny dom jednorodzinny w znakomitej lokalizacji

Jarocin - 03 maja 2026

118 m² - 6097.46 zł/m²
Mieszkanie Bezczynszowe Jarocin

Jarocin - Odświeżono dnia 09 maja 2026

62,71 m² - 6856.96 zł/m²
Wygodne mieszkanie z ogrodem| A6

Jarocin - Odświeżono dnia 15 maja 2026

75,76 m² - 6454.59 zł/m²
Ustawne mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi| B5

Jarocin - Odświeżono dnia 14 maja 2026

75,76 m² - 6454.59 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie |A5

Jarocin - 28 kwietnia 2026

75,76 m² - 7114.57 zł/m²
Klimatyczne mieszkanie z ogrodem| B3

Jarocin - 28 kwietnia 2026

75,76 m² - 6454.59 zł/m²
Nieruchomość do wynajęcia

Chocicza - Odświeżono dnia 14 maja 2026

528 m²
Działka rekreacyjna

Chocicza - 10 maja 2026

525 m² - 62.86 zł/m²
Sprzedam działki budowlane

Sprzedam działki budowlane

300 000 złdo negocjacji

Chocicza - 20 kwietnia 2026

2 700 m² - 111.11 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje, PARTER, przy parku, bezpośrednio, niski czynsz

Jarocin - 13 maja 2026

56,20 m² - 5427.05 zł/m²
Umeblowane mieszkanie z wyposażeniem na sprzedaż

Jarocin - 26 kwietnia 2026

47,10 m² - 7961.78 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Chrzan i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon