Cena

Nieruchomości - Chojnice - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 163 ogłoszenia
Wynajem gabinetu z wyposażeniem na godziny

Wynajem gabinetu z wyposażeniem na godziny

100 zł

Chojnice - 28 kwietnia 2026

35 m²
Wynajmę garaż Chojnice ul. Derdowskiego

Chojnice - 12 maja 2026

16 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Chojnice - 30 kwietnia 2026

48 m²
Pokój do wynajęcia Chojnice

Chojnice - 04 maja 2026

Mieszkanie 2 pokojowe na parterze NA WYNAJEM - ul. Plac Piastowski

Chojnice - 16 maja 2026

47,10 m²
Lokal: Chojnice / ul. Młodzieżowa 35

Chojnice - 11 maja 2026

17,49 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie na wynajem z tarasem i miejscem parkingowym

Chojnice - 01 maja 2026

35 m²
Działka rekreacyjna - ROD - Chojnice - M. Swornegacie (użytek bezpłatny)

Chojnice - 07 maja 2026

7 000 m² - 0.01 zł/m²
Mieszkanie jednopkojowe (kawalerka) do wynajęcia w Człuchowie

Chojnice - 18 kwietnia 2026

36 m²
NAJLEPSZA CENA W CHOJNICACH ! Lokal na sprzedaz !

Chojnice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

42 m²
Przestrzeń w centrum Chojnic – gotowa do prowadzenia działalności

Chojnice - 12 maja 2026

30,90 m²
Hala Magazyn Pow. Usługowa W Centrum Chojnic

Chojnice - 03 maja 2026

640 m²
Chojnice - Żeglarska 2 - Posiadam na wynajem

Chojnice - 14 maja 2026

59,50 m²
Sprzedam mieszkanie 60m2 z działką

Sprzedam mieszkanie 60m2 z działką

359 000 złdo negocjacji

Chojnice - 08 kwietnia 2026

60 m² - 5983.33 zł/m²
Wynajmę garaż w Chojnicach

Chojnice - 11 maja 2026

15 m²
Wynajem mieszkania

Chojnice - 08 maja 2026

40 m²
Atrakcyjne mieszkanie na parterze z ogródkiem NA WYNAJEM

Chojnice - 14 maja 2026

65 m²
Lokal do wynajęcia w Galerii K&M

Chojnice - 29 kwietnia 2026

49 m²
Mam do wynajęcia  nowe dwupokojowe  mieszkanie z garażem w Chojnicach

Chojnice - 17 kwietnia 2026

39 m²
Mieszkanie 3 pokoje, 58 m² + piwnica,  Chojnice, ul. Ceynowy 7

Chojnice - 10 maja 2026

58 m² - 5344.83 zł/m²
Posiadam  mieszkanie do wynajęcia 40 m.  Chojnice ul. Sportowa.

Chojnice - 14 maja 2026

40 m²
Wynajem 3 pokoje parter 48m2

Chojnice - 04 maja 2026

48 m²
Lokal użytkowy na wynajem

Chojnice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

84 m²
Mieszkanie mieszkania na wynajem chojnice nowe osiedle gdanska 95

Chojnice - 08 maja 2026

34 m²
Mieszkanie na wynajem

Chojnice - Odświeżono dnia 02 maja 2026

62 m²
Kilka minut od centrum - tanie w utrzymaniu

Chojnice - 21 kwietnia 2026

38 m² - 6973.68 zł/m²
Mieszkanie na wynajem 2 pok. Chojnice ul. Ceynowy

Chojnice - 09 maja 2026

32,30 m²
Działka ROD Budowlani

Chojnice - 06 maja 2026

300 m² - 216.67 zł/m²
Sprzedam działki

Chojnice - 06 maja 2026

2 000 m² - 155 zł/m²
Atrakcyjny lokal 408 m² do wynajęcia - Galeria Proxima Park- Chojnice

Chojnice - 05 maja 2026

408 m²
Dzialka z domkiem całorocznym na sprzedaż

Chojnice - 03 maja 2026

495 m² - 303.03 zł/m²
Mieszkanie suterena na wynajem

Chojnice - 27 kwietnia 2026

120 m²
magazyn 29m2 kontener morski 12m self storage magazynek garaż