Cena

Nieruchomości - Chachalnia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 4 ogłoszenia
Działka budowlana Chachalnia, Zduny, 1000 m2

Działka budowlana Chachalnia, Zduny, 1000 m2

235 000 złdo negocjacji

Chachalnia - 10 maja 2026

1 000 m² - 235 zł/m²
Chachalnia atrakcyjny dom blisko lasu

Chachalnia atrakcyjny dom blisko lasu

1 195 000 złdo negocjacji

Chachalnia - 07 maja 2026

121,50 m² - 9835.39 zł/m²
Działka budowlana w 100 % uzbrojona 1000 m2. Gaz, prąd i woda.

Chachalnia - 09 maja 2026

1 000 m² - 250 zł/m²
Działka 1000 m² Chachalnia – narożna, ogrodzona

Chachalnia - 19 kwietnia 2026

1 000 m² - 224 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Wynajem mieszkania Zduny ul. Konstytucji 3-go Maja

Zduny - Dzisiaj o 06:16

58 m²
Dom pietrowy na sprzedaz

Dom pietrowy na sprzedaz

750 000 złdo negocjacji

Zduny - Odświeżono dnia 13 maja 2026

360 m² - 2083.33 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe

Zduny - 12 maja 2026

30 m²
Zduny działka budowlana

Zduny działka budowlana

231 750 złdo negocjacji

Zduny - 11 maja 2026

1 545 m² - 150 zł/m²
Hala namiotowa 500m2 wynajem Zduny k/Krotoszyna

Zduny - 07 maja 2026

500 m²
Sprzedam mieszkanie w bloku

Sprzedam mieszkanie w bloku

400 000 złdo negocjacji

Zduny - 05 maja 2026

60 m² - 6666.67 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe do wynajecia

Zduny - 29 kwietnia 2026

45 m²
Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej

Zduny - 28 kwietnia 2026

140 m² - 5857.14 zł/m²
Działka budowlana Zduny 1044m2 z fundamentem domu

Zduny - 27 kwietnia 2026

1 044 m² - 153.16 zł/m²
Działka budowlana Chachalnia, 1186 m2, ul. Borownicka

Zduny - 19 kwietnia 2026

1 184 m² - 135.14 zł/m²
Mieszkanie 2- pokojowe

Zduny - 09 kwietnia 2026

33,40 m² - 4790.42 zł/m²
Sprzedaż mieszkania 60m2 - 4 piętro Zduny ul. Madalińskiego 4/29

Zduny - 21 marca 2026

60 m² - 4833.33 zł/m²
Działki budowlane na sprzedaż

Zwierzyniec - 07 maja 2026

1 000 m² - 0.13 zł/m²
Działka inwstycyjna 1178m² z pozwoleniem na budowę Zduny ul. Kopernika

Zduny - 19 kwietnia 2026

1 178 m² - 169.78 zł/m²
Działka z lasem 1700m2 z warunkami zabudowy. Zwierzyniec blisko Krotoszyn. Przy lesie

Zwierzyniec - 17 kwietnia 2026

1 700 m² - 120 zł/m²
Duża działka  z domem ! Smoszew

Smoszew - Odświeżono dnia 11 maja 2026

70 m² - 7571.43 zł/m²
Syndyk sprzeda nieruchomość w Ostrowąsach, gmina Milicz

Ostrowąsy - 12 maja 2026

82 m² - 3346.95 zł/m²
Mieszkanie na wynajem - Zielone Łąki - 70m2 - DWA TARASY -  klimatyzacja, parking, piwnica

Krotoszyn - Odświeżono dzisiaj o 08:19

70 m²
Sprzedam działki budowlane Trzebicko (blisko: Cieszków, Milicz)

Trzebicko - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 000 m² - 110 zł/m²
CIESZKÓW - dom wolnostojący, ładna działka - atrakcyjna lokalizacja

Cieszków - 20 kwietnia 2026

125 m² - 3360 zł/m²
Mieszkanie deweloperskie nowoczesne

Krotoszyn - 05 maja 2026

46,07 m² - 8300 zł/m²
Deweloperskie mieszkanie Osiedle Robińskich

Krotoszyn - 05 maja 2026

53,11 m² - 8100 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie | Wysoki Standard | Zielone Łąki

Krotoszyn - 09 maja 2026

50,80 m²
Domek letniskowy | 1,0389 HA | Staw

Krotoszyn - 20 kwietnia 2026

35 m² - 8571.43 zł/m²
4 niezależne pokoje, po remoncie, 73,3 m2, piwnica, parking

Krotoszyn - 08 maja 2026

73,30 m² - 8854.02 zł/m²
Miejsce pod food truck obok Dino i Sinsay

Krotoszyn - 29 marca 2026

15 m² - 126.67 zł/m²
Dom/wysoki standard/piękny ogród/oranżeria/garaż/

Sulmierzyce - 30 kwietnia 2026

260 m² - 3826.92 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje wynajmę 2 piętro

Krotoszyn - 01 maja 2026

65 m²
Działka z wydanymi warunkami zabudowy

Ostatni Grosz - 16 kwietnia 2026

3 766 m² - 92.94 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 41m2 z działką

Wziąchowo Małe - 06 maja 2026

41 m² - 3048.78 zł/m²
Dom wolnostojący w spokojnej okolicy - CIESZKÓW

Cieszków - 19 kwietnia 2026

180 m² - 3861.11 zł/m²
Przestronny dom z garażem, 6 pokoi, 2 łazienki po remoncie

Krotoszyn - 08 maja 2026

163,78 m² - 3962.63 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną w Krotoszynie

Krotoszyn - 27 kwietnia 2026

480 m² - 93.75 zł/m²
Dom Domki Osiedle domków Konarzew / Salnia/Krotoszyn III ETAP

Konarzew - Dzisiaj o 06:15

203,70 m² - 4990 zł/m²
Działka budowlana Konarzew

Działka budowlana Konarzew

210 000 złdo negocjacji

Konarzew - 03 maja 2026

1 250 m² - 168 zł/m²
Wynajmę bezczynszowe mieszkanie z balkonem w centrum Krotoszyna

Krotoszyn - 05 maja 2026

63 m²
Stylowe mieszkanie /ogród/taras/ Krotoszyn

Krotoszyn - 04 maja 2026

108,14 m² - 5816.53 zł/m²
Mieszknie Krotoszyn, do wynajęcia

Krotoszyn - 12 maja 2026

38 m²
Słoneczne mieszkanie 56m, centrum, stan do zamieszkania

Krotoszyn - 02 maja 2026

56 m² - 7857.14 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Chachalnia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon