Cena

Nieruchomości - Chabówka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działka budowlana i rolne

Działka budowlana i rolne

350 000 zł

Chabówka - 19 maja 2026

11 209 m² - 31.22 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Twój dom w Rabce – stan surowy zamknięty

Rabka-Zdrój - 20 maja 2026

128,45 m² - 4515.38 zł/m²
Działka budowlana - Skawa - MPZP

Skawa - 11 maja 2026

3 730 m² - 106.97 zł/m²
Dom z przepiękną działką 1851m² | MPZP | Blisko Krakowa i Zakopanego

Skawa - 11 maja 2026

183,64 m² - 3261.82 zł/m²
Sprzedaż NOWYCH mieszkań w Rabce-Zdroju

Rabka-Zdrój - 13 maja 2026

48,70 m² - 10780.29 zł/m²
WYKOŃCZONE - 2pokoje - nowe osiedle - duży ogródek

Rabka-Zdrój - 13 maja 2026

38,32 m² - 14352.82 zł/m²
Nie wynajmujesz lokalu. Tworzysz miejsce, do którego ludzie wracają.

Rabka-Zdrój - 24 kwietnia 2026

331 m²
Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem

Rabka-Zdrój - 21 maja 2026

50 m²
Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem

Rabka-Zdrój - 20 maja 2026

50 m²
Lokal usługowy 32m bez pośrednikow

Rabka-Zdrój - 05 maja 2026

32 m²
Green Park  | mieszkanie 2-pok. | C9

Rabka-Zdrój - 15 maja 2026

43,60 m² - 12500 zł/m²
Lokal handlowy do wynajęcia | Centrum Rabki-Zdrój | Obok Rossmana

Rabka-Zdrój - 05 maja 2026

65 m²
Nowoczesne Mieszkanie do Wynajęcia. Centrum Rabki

Rabka-Zdrój - 19 maja 2026

52 m²
Sprzedam mieszkanie 30,81 m2 w atrakcyjnym centrum Rabki-Zdrój.

Rabka-Zdrój - 22 maja 2026

30,81 m² - 12917.88 zł/m²
Nowoczesny Apartament w Centrum Uzdrowiska Rabki Zdrój /70m2+/

Rabka-Zdrój - 17 maja 2026

70 m² - 13785.71 zł/m²
Do wynajęcia dom – Rabka-Zdrój,Traczykówka 50