Cena

Nieruchomości - Brzozów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Piękny, parterowy dom w miejscowości Brzozów-Kolonia na sprzedaż!

1 480 000 zł

Brzozów-Kolonia - Dzisiaj o 09:14

235,97 m² - 6271.98 zł/m²
Działka o powierzchni 1462 m2 na sprzedaż!

Brzozów-Kolonia - 08 maja 2026

1 462 m² - 114.91 zł/m²
Przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Wiejskiej na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

74,10 m² - 6059.38 zł/m²
Jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem!

Sokołów Podlaski - 28 kwietnia 2026

50,50 m² - 7722.77 zł/m²
Garaż przy ulicy Złotej na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

19 m²
Mieszkanie o powierzchni 51,63 m2 z przynależną działką na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 06 maja 2026

51,63 m² - 6759.64 zł/m²
Mieszkanie z potencjałem – 60 m², balkon, cisza i

Sokołów Podlaski - 11 maja 2026

59,66 m² - 5866.58 zł/m²
sprzedam budowlaną działkę 19 arów - warunki zabudowy

Nowa Wieś - Dzisiaj o 17:05

1 900 m² - 93.68 zł/m²
Działka budowlana

Działka budowlana

220 000 złdo negocjacji

Nowa Wieś - 14 maja 2026

1 703 m² - 129.18 zł/m²
Apartament o powierzchni 81,96 m2 z tarasem w nowym bloku na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 12 maja 2026

81,96 m² - 8500 zł/m²
Dom jednorodzinny przy ulicy Śniadeckich na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

100 m² - 6190 zł/m²
5 atrakcyjnych i ustawnych działek przy ul. Wolności w Nowej Wsi!

Nowa Wieś - 27 kwietnia 2026

998 m² - 110 zł/m²
Piękny dom przy ulicy Ząbkowskiej na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

298 m² - 4526.85 zł/m²
Piękne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Spacerowej do wynajęcia!

Sokołów Podlaski - 07 maja 2026

36,96 m²
Piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,55 m2 na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

68,55 m² - 10503.28 zł/m²
Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m2 na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 12 maja 2026

47,87 m² - 6998.12 zł/m²
Działki budowlane w Jartyporach 1050 m2

Jartypory - 03 maja 2026

1 050 m² - 82.86 zł/m²
Wyjątkowy dom w świetnej lokalizacji-przy ulicy Ks. Bosco na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 07 maja 2026

220,54 m² - 4076.36 zł/m²
Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Ks. Bosco na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 05 maja 2026

42,50 m² - 9858.82 zł/m²
Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 27 kwietnia 2026

46,51 m² - 7998.28 zł/m²
Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż

985 000 zł

Sokołów Podlaski - 16 maja 2026

187 m² - 5267.38 zł/m²
Mieszkanie 57 m2, Sokołów Podlaski, ul. Magistracka 6

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 13:45

57 m² - 7600 zł/m²
Dom na sprzedaż w Sokołowie Podlaskim gotowy do zamieszkania

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 11:10

170 m² - 6411.76 zł/m²
Hala do wynajęcia

Sokołów Podlaski - Dzisiaj o 10:17

286 m²
Lokal biurowy do wynajęcia

Lokal biurowy do wynajęcia

750 złdo negocjacji

Sokołów Podlaski - Dzisiaj o 10:15

17 m²
Savio Apartament , UWAGA ostatnie dostępne apartamenty!

Sokołów Podlaski - Odświeżono dzisiaj o 09:04

42,30 m² - 8380.61 zł/m²
Działki z warunkami zabudowy w dobrej lokalizacji

Sokołów Podlaski - 18 maja 2026

1 000 m² - 120 zł/m²
Luksusowy apartament z panoramicznym tarasem  90 m2  Bulwary Cetyńskie

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 18 maja 2026

90 m² - 12000 zł/m²
Mieszkanie 55,78 m2  Bulwary Cetyńskie   Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski - Odświeżono dnia 18 maja 2026

55,78 m² - 10500 zł/m²
Wynajmę ładne 3 pokojowe mieszkanie

Sokołów Podlaski - 18 maja 2026

52,35 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sokołów Podlaski - 17 maja 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie 59,98m², ul, Spółdzielcza

Sokołów Podlaski - 17 maja 2026

59,98 m² - 7452.48 zł/m²
Piękne  Mieszkanie 65m2 z garażem i komórką lok. Wysoki standard !

Sokołów Podlaski - 16 maja 2026

65,11 m² - 8892.64 zł/m²
Mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Grunwaldzkiej na sprzedaż!

Sokołów Podlaski - 14 maja 2026

45 m² - 7111.11 zł/m²
Mieszkanie Sokołów Podlaski 33m2 niski czynsz

Sokołów Podlaski - 13 maja 2026