Cena

Nieruchomości - Blizianka - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana -warunki zabudowy -uzbrojona Gwoźnica Dolna

352 500 złdo negocjacji

Gwoźnica Dolna - 28 kwietnia 2026

4 700 m² - 75 zł/m²
Widokowe działki z WZ – Konieczkowa | gm. Niebylec

Konieczkowa - 07 maja 2026

1 752 m² - 52.23 zł/m²
Działka na sprzedaż Gwoźnica Dolna- 45A

Gwoźnica Dolna - 04 maja 2026

4 500 m² - 22 zł/m²
Przytulny dom z kominkiem – Niebylec

Niebylec - 17 maja 2026

130 m² - 4761.54 zł/m²
Lokal usługowy wynajem pod usługi Niebylec 34m + korytarz + WC

Niebylec - 16 maja 2026

32 m²
Hala magazynowa magazyn lokal obiekt usługowy handlowy

Niebylec - 04 maja 2026

400 m²
Widokowa działka w Sołonce z WARUNKAMI ZABUDOWY - 19 ar

Sołonka - 08 maja 2026

1 900 m² - 50 zł/m²
Działka na sprzedaż 79,59A- Straszydle

Straszydle - 04 maja 2026

7 959 m² - 17.59 zł/m²
Działka budowlana - Straszydle

Straszydle - 04 maja 2026

1 800 m² - 55 zł/m²
Działka budowlana Straszydle

Straszydle - Odświeżono dnia 21 maja 2026

1 270 m² - 94.49 zł/m²
Widokowa działka budowlana 12 ar, Straszydle

Straszydle - 18 maja 2026

1 285 m² - 69.26 zł/m²
Dom jednorodzinny w Straszydlu SSZ 110m²

Straszydle - 09 maja 2026

110 m² - 5272.73 zł/m²
Działka budowlana w Straszydlu 10a

Straszydle - 09 maja 2026

10 m² - 15000 zł/m²
Działki budowlane – Straszydle

Straszydle - 05 maja 2026

935 m² - 70 zł/m²
Widokowa działka budowlana 22 ary, Straszydle k. Rzeszowa

Straszydle - 04 maja 2026

2 123 m² - 68.77 zł/m²
Straszydle widokowa działka 21arów

Straszydle - 21 maja 2026

2 135 m² - 88.99 zł/m²
Sprzedam działkę rolno-budowlaną

Sprzedam działkę rolno-budowlaną

160 000 złdo negocjacji

Gwoźnica Górna - 15 maja 2026

7 000 m² - 22.86 zł/m²
51,4a, 3 działki z Wz, na stoku

Straszydle - 12 maja 2026

5 140 m² - 67.9 zł/m²
Działka 13a z Wz na stoku, Straszydle, gm. Lubenia

Straszydle - 12 maja 2026

1 479 m² - 70.32 zł/m²
Działka 20a z Wz, piękny widok

Straszydle - 12 maja 2026

2 086 m² - 71.43 zł/m²
Działka pod lasem z warunkami zabudowy

Lubenia - 27 kwietnia 2026

1 229 m² - 126.12 zł/m²
Działka pod dom lub biznes

Połomia - 27 kwietnia 2026

3 546 m² - 83.76 zł/m²
Działka 14a z warunkami zabudowy w gminie Lubenia

Straszydle - 12 maja 2026

1 578 m² - 70.34 zł/m²
Działka przy drodze, widokowa z WZ

Lubenia - 27 kwietnia 2026

2 300 m² - 121.74 zł/m²
Działka budowlana 5177 m2 granicząca z mniejszą działką Lubenia

Lubenia - 23 kwietnia 2026

7 417 m² - 95 zł/m²
Działka z Wz pod dom jednorodzinny

Połomia - 27 kwietnia 2026

1 315 m² - 95.06 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy

Lutcza - 16 maja 2026

2 000 m² - 55 zł/m²
Działka - sioło bardzo ładnie utrzymane.

Lutcza - 26 kwietnia 2026

12 000 m² - 5.83 zł/m²
Sprzedam działki z warunkami zabudowy – Lubenia

Lubenia - 04 maja 2026

1 366 m² - 90 zł/m²
Dom 115 m² w Lubeni – 10 ar – Widokowa działka

Lubenia - 28 kwietnia 2026

115 m² - 4339.13 zł/m²
Niepowtarzalna widokowa działka 149 ar -WZ 3 domy

Rzeszów - 23 kwietnia 2026

14 900 m² - 83.83 zł/m²
Działka przy drodze gminnej pod dom jednorodzinny

Rzeszów - 27 kwietnia 2026

1 605 m² - 239.88 zł/m²
Działka Komercyjna WZ Babica przy DK nr 19 zjazd publiczny

Babica - Odświeżono dnia 19 maja 2026

2 200 m² - 100 zł/m²