Cena

Nieruchomości - Bąbowo - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana w Dąbrówce; 2 km do Mogilna

Działka budowlana w Dąbrówce; 2 km do Mogilna

77 000 zł

Mogilno - 22 kwietnia 2026

1 030 m² - 74.76 zł/m²
Nowy dom 86 m² z działką 383 m² |parterowy | pod klucz

Mogilno - 05 maja 2026

86 m² - 6383.72 zł/m²
Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | 43,6 m² |

Mogilno - 04 maja 2026

43,60 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie-Kawalerka z Balkonem Mogilno/27,8 m2 + balkon 2,5m2

Mogilno - 04 maja 2026

27,90 m² - 7500 zł/m²
NOWA Kawalerka Mogilno/ 27,9m2 + balkon 2,5 m2

Mogilno - 04 maja 2026

27,90 m² - 7800 zł/m²
NOWE mieszkanie z balkonem Mogilno/ 43,1 m2+ balkon 2,5m2

Mogilno - 04 maja 2026

43,10 m² - 6900 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokojowe MOGILNO/ 43,2m2

Mogilno - 04 maja 2026

43,20 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokojowe z balkonem MOGILNO/ 39,4m2 +balkon 2,5m2

Mogilno - 04 maja 2026

39,40 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokojowe Mogilno/ 39,3m2 +balkon 2,5 m2

Mogilno - 04 maja 2026

39,30 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Mogilno/ 43,2 m2+ balkon 2,5m2

Mogilno - 04 maja 2026

43,20 m² - 6900 zł/m²
Nowe 2 Pokojowe mieszkanie MOGILNO/ 43,2 m2 + Balkon 2,5 m2

Mogilno - 04 maja 2026

43,20 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie z ogródkiem Mogilno/ 43,1 m2 +ogródek 32,7m2

Mogilno - 04 maja 2026

43,10 m² - 7400 zł/m²
NOWE Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem MOGILNO/ 42,2 m2 + 36,2 ogródek

Mogilno - 04 maja 2026

42,20 m² - 7400 zł/m²
NOWE mieszkanie z ogródkiem Mogilno / 42,2 m² + ogródek 28,8 m²

Mogilno - 04 maja 2026

42,20 m² - 7400 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokoje/ Mogilno/42,9m2

Mogilno - 04 maja 2026

42,90 m² - 6700 zł/m²
NOWE mieszkanie 2 pokojowe 42,9 m2 Mogilno