Cena

Nieruchomości - Babimost - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń
Mieszkanie nr 6 - 72,94m2 | 3 sypialnie | taras

Mieszkanie nr 6 - 72,94m2 | 3 sypialnie | taras

500 000 złdo negocjacji

Babimost - 12 maja 2026

72,94 m² - 6854.95 zł/m²
Dom wolnostojący 80 m2 plus poddasze 50 m2.

Babimost - 18 kwietnia 2026

85 m² - 7294.12 zł/m²
Mieszkanie nr 1 - 51,50m2 | 1 sypialnia | taras

Babimost - 24 kwietnia 2026

39,94 m² - 9639.46 zł/m²
Mieszkanie nr 16, 17 - 62,35m2 | 2 sypialnie | balkon

Babimost - 23 kwietnia 2026

62,35 m² - 6896.55 zł/m²
Mieszkanie nr 7, 14 - 61,06m2 | 2 sypialnie | balkon

Babimost - 23 kwietnia 2026

61,06 m² - 6960.37 zł/m²
Mieszkanie nr 3, 4 - 62,35m2 | 2 sypialnie | taras

Babimost - 23 kwietnia 2026

62,35 m² - 7056.94 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie nr 9, 10 - 62,35m2 | 2 sypialnie | balkon

Babimost - 23 kwietnia 2026

62,35 m² - 6976.74 zł/m²
Babimost - lokale na najem 50 - 500 m2

Babimost - Odświeżono dnia 15 maja 2026

50 m²
Dom wolnostojacy 118m

Babimost - 10 maja 2026

118 m² - 7372.88 zł/m²
Wynajem mieszkanie

Babimost - 04 maja 2026

100 m²
Kawalerka do wynajęcia

Babimost - 13 maja 2026

28 m²
wynajem mieszkanie 36m2 Babimost

Babimost - 13 maja 2026

36 m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom k. Babimostu

Laski Dolne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

55 m²
SPRZEDAM DZIAŁKĘ blisko jeziora - Wojnowo

Kuligowo - Odświeżono dzisiaj o 10:16

573 m² - 99.48 zł/m²
Ciekawa Oferta Idealna także pod inwestycje.

Laski - 14 maja 2026

5 000 m²
Działka do wynajęcia cisza i spokój

Nowa Wieś Zbąska - 14 maja 2026

1 808 m² - 3.04 zł/m²
Dom przy jeziorze i lesie – Wąchabno, 103 m²

Kopanica - 21 kwietnia 2026

103,22 m² - 7731.06 zł/m²
Dom nad jeziorem Nowe Kramsko.

Kolesin - 10 maja 2026

85 m² - 10588.24 zł/m²
Osiedle Leśne Zacisze Chobienice

Chobienice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

81,60 m² - 5661.76 zł/m²
Działka Grójec Mały

Grójec Mały - 16 kwietnia 2026

1 000 m² - 300 zł/m²
Domek Letniskowy Tuż Przy Jeziorze Wojnowskim!

Stare Kramsko - 27 kwietnia 2026

48 m² - 3312.5 zł/m²
Domek holenderski z tarasem z dzierżawą działki nad jeziorem Wojnowskim (Stare Kramsko)

Stare Kramsko - Odświeżono dnia 15 maja 2026

Domek letniskowy nad jeziorem

Domek letniskowy nad jeziorem

95 000 złdo negocjacji

Stare Kramsko - 09 maja 2026

36 m² - 2638.89 zł/m²
Domek nad jez. Wojnowskim - 36m2, działka 600m2, 50 m do jeziora

Stare Kramsko - 19 kwietnia 2026

36 m² - 6236.11 zł/m²
Nowa Cena - Działka Rekreacyjna Nad Jeziorem Z Domkiem Holenderskim

Stare Kramsko - 19 kwietnia 2026

498 m² - 379.52 zł/m²
Działki w Chlastawie - 1300m2

Zbąszynek - 21 kwietnia 2026

1 300 m² - 110 zł/m²
Dwu pokojowe mieszkanie

Dwu pokojowe mieszkanie

282 000 złdo negocjacji

Zbąszynek - 10 maja 2026

47 m² - 6000 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie w Zbąszynku na sprzedaż!

Zbąszynek - 07 maja 2026

61,28 m² - 6359.82 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia do zamieszkania lub cichą działalność

Zbąszynek - 28 kwietnia 2026

50 m²
Stylowy dom z garażem w spokojnej okolicy

Zbąszynek - 20 kwietnia 2026

78,40 m² - 9566.33 zł/m²
Lokal handlowo/biurowo/usługowy na wynajem w Zbąszynku

Zbąszynek - 17 kwietnia 2026

60 m²
Lokal handlowo/biurowo/usługowy na wynajem w Zbąszynku

Zbąszynek - 17 kwietnia 2026

18 m²
Duży dom  z niezależnymii mieszkaniami

Nądnia - Odświeżono dnia 12 maja 2026

220 m² - 3636.36 zł/m²
Dom parterowy | 749 m² działki | Przyprostynia

Przyprostynia - 12 maja 2026

100,48 m² - 5274.68 zł/m²
PLAC, DZIAŁKA DO WYNAJĘCIA – 22 ary–Klępsk k. Sulechowa / przy DW 304

Klępsk - 27 kwietnia 2026

2 200 m² - 0.45 zł/m²
Dzialka ROLNA WIELKA WIEŚ/Gmina Siedlec

Wielka Wieś - 10 maja 2026

8 700 m² - 9.77 zł/m²
Działka budowlana smardzewo  3700m

Działka budowlana smardzewo 3700m

120 000 złdo negocjacji

Smardzewo - 09 maja 2026

3 700 m² - 32.43 zł/m²
Mieszkanie z ogrodem i garażem - Zbąszynek, parter

Zbąszynek - 22 kwietnia 2026

80 m² - 3612.5 zł/m²
Dom z ogrodem w Zbąszynku na sprzedaż !!!

Zbąszynek - 13 maja 2026

216 m² - 3472.22 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż w Kargowej przy ul Babimojskiej o pow 109,05m2

Kargowa - 06 maja 2026

109 m² - 5779.82 zł/m²
Działka rolna z dostępem do lasu - 24000 m²

Nądnia - 08 maja 2026

24 000 m² - 9.38 zł/m²
Inwestycja | zab. jednorodzinna | duży potencjał

Kargowa - 04 maja 2026

12 673 m² - 63.05 zł/m²
Parter, 2 wejścia, duży potencjał inwestycyjny

Kargowa - 03 maja 2026

70,48 m²
Dom premium + biznes | 300 m² | działka 18 ar

Kargowa - 20 kwietnia 2026

300 m² - 4996.67 zł/m²
Lokal do wynajęcia – Kargowa, ul. Rynek 1 (I piętro)

Kargowa - 30 kwietnia 2026

170 m²
Działka inwestycyjna, pod budowę - Kargowa

Kargowa - 13 maja 2026

3 800 m² - 1052.63 zł/m²
Wynajmę mieszkanie na rynku w Kargowej

Kargowa - 12 maja 2026

120 m²
Działka na sprzedaż Kargowa

Kargowa - Odświeżono dnia 11 maja 2026

4 300 m² - 349.77 zł/m²
Do wynajęcia lokal użytkowy 43m2

Kargowa - 09 maja 2026

40 m²
Działka budowlana Kargowa

Kargowa - 08 maja 2026

504 m² - 208.33 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • nieruchmosci babimost

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Babimost i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon