Cena

Nieruchomości - Babimost - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 12 ogłoszeń

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Bezczynszowe mieszkanie na wynajem

Bezczynszowe mieszkanie na wynajem

2 700 zł

Sulechów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

58 m²
Sprzedam nieruchomość w Sulechowie przy ul. Krańcowej 1705 m2

Sulechów - Odświeżono dnia 12 maja 2026

1 705 m² - 873.9 zł/m²
Pawilon usługowy 45m2

Pawilon usługowy 45m2

69 000 złdo negocjacji

Sulechów - 12 maja 2026

45 m²
Wynajem mieszkanka

Sulechów - 12 maja 2026

38 m²
Pełen oddechu, ładny dom z garażem i sporą działką

Sulechów - Odświeżono dnia 11 maja 2026

275 m² - 3818.18 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Mieszkanie na wynajem

2 200 złdo negocjacji

Sulechów - 10 maja 2026

36,88 m²
2 domy z ogromnym potencjałem! Zamieszkaj, zarabiaj lub prowadź firmę – Sulechów

Sulechów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

340 m² - 3235.29 zł/m²
mieszkanie do wynajęcia

Sulechów - 10 maja 2026

53 m²
Działka Rod Jutrzenka Sulechów

Sulechów - 09 maja 2026

670 m² - 11.19 zł/m²
Mieszkanie na wynajem

Sulechów - 09 maja 2026

38 m²
Garaż na Osiedlu Nadodrzańskim - REZERWACJA !!!!

Sulechów - 06 maja 2026

16,40 m²
Dom 107,10m2,5pokoi,2łazienki,2aneksy kuchenne, Działka 1226m2

Sulechów - 06 maja 2026

107,10 m² - 6069.09 zł/m²
Działka ogrodowa Rodo 64m2

Działka ogrodowa Rodo 64m2

18 000 złdo negocjacji

Cigacice - Odświeżono dnia 05 maja 2026

64 m² - 281.25 zł/m²
Kawalerka w centrum miasta/gotowiec inwestycyjny

Sulechów - 05 maja 2026

30 m² - 8300 zł/m²
Sulechów 3 pokoje ul Okrężna - bez pośredników.

Sulechów - 04 maja 2026

48 m² - 6354.17 zł/m²
do wynajęcia pokój nr 2 (zamykany na klucz)

Sulechów - 04 maja 2026

Lokal użytkowy 73m2 obok LIDL w Sulechowie

Sulechów - Odświeżono dnia 04 maja 2026

73 m²
Lokal do wynajęcia, biura do wynajęcie w Sulechowie oś. Promień 3B

Sulechów - Odświeżono dnia 04 maja 2026

72 m²
Wynajme lokal uslugowy

Sulechów - Odświeżono dnia 04 maja 2026

136 m²
Kawalerka na sprzedaż

Kawalerka na sprzedaż

219 000 złdo negocjacji

Sulechów - 03 maja 2026

30,20 m² - 7251.66 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe na ul. Czereśniowej w Sulechowie

Sulechów - 30 kwietnia 2026

51,72 m²
Nowoczesne komfortowe 54 metry dla pary lub rodziny w apartamentowcu

Sulechów - 27 kwietnia 2026

54 m²
Mieszkanie na wynajem– ul. Wojska Polskiego

Sulechów - 26 kwietnia 2026

56,60 m²
Hala 200m2 Garaż Warsztat Pomieszczenie gospodarcze

Sulechów - 24 kwietnia 2026

200 m²
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem

Sulechów - 23 kwietnia 2026

48 m²
Sprzedam trzypokojowe mieszkanie.

Sulechów - 20 kwietnia 2026

49 m² - 6326.53 zł/m²
mieszkanie dwupokojowe 35m2, wyposażone po gruntownym remoncie

Sulechów - 17 kwietnia 2026

25 m²
Mieszkanie do wynajęcia

Sulechów - 14 kwietnia 2026

63 m²
Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Sulechowa

Sulechów - 04 kwietnia 2026

43,64 m² - 5476.63 zł/m²
Sprzedam działki

Chrośnica - Odświeżono dnia 10 maja 2026

720 m² - 97.22 zł/m²
2 pok. mieszk. w Sulechowie ostatnie dost. od ręki

Sulechów - 13 maja 2026

43,61 m² - 7110.85 zł/m²
Osiedle Tkacka | mieszkanie 3-pok. | I-18

Sulechów - 01 maja 2026

61,18 m² - 7192.11 zł/m²
NOWA CENA! Atrakcyjne działki w Lutolu Mokrym

Lutol Mokry - 29 kwietnia 2026

1 158 m² - 128.67 zł/m²
Działka Budowlana Stefanowice

Działka Budowlana Stefanowice

75 000 złdo negocjacji

Stefanowice - 24 kwietnia 2026

1 050 m² - 71.43 zł/m²
Działka budowlana

Stefanowice - 17 kwietnia 2026

1 500 m² - 99 zł/m²
Działka budowlana 1087 m² | MPZP | Media w drodze - Kruszyna

Kruszyna - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

1 087 m² - 173.87 zł/m²
Działki budowlane - Brzezie k/Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa - 26 marca 2026

6 194 m² - 136 zł/m²
Mieszkanie umeblowane na wynajem 2 Pokoje

Sulechów - 27 kwietnia 2026

40 m²
Gotowe mieszkanie do wynajęcia , nie zamieszkałe, klimatyzacja, balkon

Sulechów - 07 maja 2026

42,35 m²
Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 72 m² z balkonem wnękowym

Sulechów - 28 kwietnia 2026

72 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Babimost i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon