Przejdź do głównej części
Przejdź do stopki
Czat

Powiadomienia

Twoje konto

Dodaj ogłoszenie
Dla biznesuopens in a new tab
Odległość

Filtry

Kategoria

Podkategoria
Model
Cena
Rok prod.
Poj. silnika
Przebieg
Moc silnika
Paliwo
Skrzynia biegów
Napęd
Typ nadwozia
Kraj pochodzenia
Kolor
Kierownica
Stan techniczny

Markowe auta - Żarnówka - sprawdź kategorię Opel - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Opel Astra VAT 23% ST Enjoy 1.4Turbo 125KM 2019 r., salon PL, przebieg 99tys.km

Opel Astra VAT 23% ST Enjoy 1.4Turbo 125KM 2019 r., salon PL, przebieg 99tys.km

46 900 złdo negocjacji

Myślenice - Odświeżono dnia 17 października 2026

2019 - 99 900 km
Opel Combo 1.3 diesel

Myślenice - 16 października 2026

2006 - 340 000 km
Opel Vivaro 2008

Opel Vivaro 2008

12 000 złdo negocjacji

Myślenice - 16 października 2026

2008 - 253 000 km
Opel Insignia VAT 23% 2.0 Turbo 260KM automat 4x4 2018 r., salon PL

Myślenice - Odświeżono dnia 16 października 2026

2018 - 181 200 km
Opel Mokka 1.4 Turbo! 4x4 niski przebieg !

Myślenice - Odświeżono dnia 15 października 2026

2013 - 117 721 km
Opel Astra ST Elegance 1.6CDTI 110KM M6 2019 r., Hak, serwisowana

Myślenice - Odświeżono dnia 15 października 2026

2019 - 194 600 km
Opel Corsa Opel Corsa E, zadbany z LPG GAZ, tempomat

Myślenice - 15 października 2026

2017 - 88 000 km
Opel Corsa Salon Polska, Jeden Właściciel, Serwisowany, Faktura VAT 23%

Myślenice - 15 października 2026

2022 - 74 000 km
Opel Crossland X Salon Polska, Pierwszy Właściciel, Serwisowany, Faktura VAT Marża

Myślenice - Odświeżono dnia 15 października 2026

2021 - 51 000 km
Opel Grandland VAT 23% GS 1.2T 130KM automat 2023/2024 r., sal. PL, 28tys.km przebieg

Myślenice - 14 października 2026

2023 - 28 100 km
Opel Grandland Gwarancja Specjalna 8 lat 160 tyś. km. Fabrycznie Nowy , FVAT23%

Myślenice - 14 października 2026

2026 - 1 km
Opel Zafira 1.4 Turbo 140 Km! 161 tyś. km! Niemcy! Opłacony! Nowy rozrząd itp.

Myślenice - Odświeżono dnia 14 października 2026

2011 - 161 000 km
Opel Grandland X 1.6 180 KM, Automat, Salon Polska, Serwisowany,Bezwypadkowy,FVAT Marża

Myślenice - 13 października 2026

2021 - 120 150 km
Opel Vivaro

Opel Vivaro

11 000 zł

Myślenice - Odświeżono dnia 12 października 2026

2006 - 380 000 km
Opel Corsa 1.4 Turbo Navi Climatronic Biala A2 A3 Micra Polo Leon Golf i30 Ceed !

Myślenice - 12 października 2026

2016 - 160 000 km
Opel Astra Opel Astra Eco 1.7 cdti , bogata opcja MOZLIWA ZAMIANA

Myślenice - 10 października 2026

2013 - 190 000 km
Opel Corsa Opel Corsa 1.2 Turbo Full opcja

Myślenice - 10 października 2026

2019 - 96 000 km
Opel Grandland Stan Idealny, Gwarancja do 2033, Bezwypadkowy, Faktura VAT 23%

Myślenice - 10 października 2026

2025 - 3 775 km
Opel Astra Stan Idealny, Salon Polska, Serwisowany, Faktura VAT Marża

Myślenice - 10 października 2026

2021 - 51 623 km
Opel Corsa Automat, Salon Polska, Serwisowany, Jeden Właściciel, FVAT 23%

Myślenice - 10 października 2026

2021 - 27 841 km
Opel Zafira Opel Zafira 7 osobowy stan bardzo dobry

Myślenice - 10 października 2026

2011 - 165 688 km
Opel Insignia OPEL INSIGNIA, Stan Bardzo Dobry

Myślenice - 10 października 2026

2015 - 139 931 km
Auto opel piekny

Auto opel piekny

4 500 złdo negocjacji

Myślenice - Odświeżono dnia 08 października 2026

2004 - 204 544 km
Opel Insignia 2,8T V6! 4x4! Opc line! Automat! Full opcja! Niemcy! Tylko 149 tyś.km!

Myślenice - Odświeżono dnia 07 października 2026

2013 - 149 000 km
Opel mokka 4x4 1.7 cdti

Opel mokka 4x4 1.7 cdti

33 900 złdo negocjacji

Myślenice - Odświeżono dnia 07 października 2026

2014 - 210 000 km
Opel Corsa Opel Corsa 2009

Myślenice - Odświeżono dnia 05 października 2026

2009 - 113 800 km
Opel Astra GTC OPC 2.0

Opel Astra GTC OPC 2.0

15 000 złdo negocjacji

Myślenice - 20 września 2026

2006 - 247 719 km
Opel Insignia 1.4 Benzyna // Turbo // 140KM // Bluetooh // 143 tyś km // PDC // Hak

Krzywaczka - 15 października 2026

2011 - 143 000 km
Opel Insignia Opel Insignia 2.0 CDTI 2015 ACC Webasto automat key less

Zubrzyca Górna - 14 października 2026

2015 - 344 881 km
Sprzedam - Opel Insignia 2010

Sprzedam - Opel Insignia 2010

15 500 złdo negocjacji

Targoszów - 28 września 2026

2010 - 196 000 km
Opel Meriva

Opel Meriva

20 600 zł

Przytkowice - Odświeżono dnia 16 października 2026

2012 - 114 648 km
Opel Insignia Stan bardzo dobry, faktura VAT

Przytkowice - Odświeżono dnia 11 października 2026

2019 - 185 043 km
Opel grandland X 2018, 50 tys przebiegu !!, 2.0 Diesel 177 kM, pierwszy właściciel od nowości

Polanka - Odświeżono dnia 17 października 2026

2018 - 50 000 km
Opel Astra Opel Astra K 1.0 T 105 KM  Wersja na 120-lecie  GWARANCJA W CENIE

Polanka - Odświeżono dnia 17 października 2026

2019 - 162 000 km
Opel vectra 2.2 DTI

Raba Wyżna - 29 września 2026

2003 - 207 388 km
Opel Vivaro long 1.9 Dci 2005r 9-osobowy

Klecza Dolna - 15 października 2026

2005 - 465 000 km
Opel Astra 1.6 180 KM#COSMO#bi-xenon#2 x pdc

Stanisław Górny - 16 października 2026

2012 - 161 000 km
Opel Corsa 1.4 90 KM#

Stanisław Górny - 03 października 2026

2015 - 162 000 km
Opel Vivaro trafic  /  1.6 DIESEL  /  9-osobowy / L2h1  LONG  / Uszkodzony

Głogoczów - Odświeżono dnia 17 października 2026

2015 - 215 000 km
Opel Insignia 2.0 automat 2011r

Opel Insignia 2.0 automat 2011r

10 500 złdo negocjacji

Głogoczów - Odświeżono dnia 16 października 2026

2011 - 371 124 km

Wybierz sprawdzoną markę i poczuj się odjazdowo! Znajdź wymarzony samochód w kategorii Opel na OLX - Żarnówka i okolice!

  • Google Play
  • App Store

Darmowa aplikacja na Twój telefon